Oblicz na jaką ratę Cię stać !
Sprawdzimy dla Ciebie finansowanie aż w 12 bankach!
Policz  
Polacy coraz chętniej korzystają z abonamentu na samochody. Dlaczego?
Polacy coraz chętniej korzystają z abonamentu na samochody. Dlaczego?
Co roku obserwujemy dynamiczną zmianę trendu dotyczącego podejścia Polaków do posiadania i użytkowania aut. Kilka lat temu trudno było wyobrazić sobie dorosłą osobę, która nie posiadała własnego auta. Obecnie coraz chętniej przedkładamy użytkowanie samochodu w formie abonamentu nad jego posiadanie. Dlaczego?
Potrzebujesz samochodu do firmy? Postaw na dobre finansowanie
Potrzebujesz samochodu do firmy? Postaw na dobre finansowanie
Nabycie firmowego samochodu wymaga dokładnego zastanowienia się nie tylko nad marką, modelem i wyposażeniem auta, ale przede wszystkim nad formą jego finansowania. Nieprawidłowa decyzja może poważnie zaburzyć funkcjonowanie firmy, zamrozić jej kapitał czy ograniczyć przepływ środków pieniężnych przez przedsiębiorstwo. Niekorzystne następstwa mogą zostać zmarginalizowane dzięki dopasowaniu do specyfiki firmy odpowiedniej formy finansowania zewnętrznego.
Umowa najmu długoterminowego
Umowa najmu długoterminowego
Umowa wynajmu samochodu nie jest wolna od obostrzeń i kar umownych regulujących stosunek wynajmu długoterminowego. Dlatego też decydując się na wynajem, należy poświecić nieco czasu na dokładną i wnikliwą analizę podpisywanej umowy, bowiem nie brakuje w niej haczyków, które mogą narazić najemcę na dodatkowe koszty i nieprzyjemności.
Po co kupować samochód, jak możesz go wziąć na abonament?
Po co kupować samochód, jak możesz go wziąć na abonament?
Wymiana samochodu co 2-3 lata bez konieczności dopłacania za jego serwis, wymianę opon czy ubezpieczenie, a wszystko to w jednej, stałej comiesięcznej racie? Dokładnie to oferuje usługa abonamentu na samochód, która pozwala dopasować finansowanie auta do potrzeb oraz budżetu.
Jak sfinansować służbowy samochód?
Jak sfinansować służbowy samochód?
Rynek oferuje coraz atrakcyjniejsze formy finansowania firmowych pojazdów. Przedsiębiorcy mogą przebierać wśród kredytów inwestycyjnych, leasingów, a także coraz popularniejszych ofert wynajmu długoterminowego pojazdów. Zatem jak sfinansować służbowy samochód?
Wynajem długoterminowy – czy się opłaca?
Wynajem długoterminowy – czy się opłaca?
Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wynajem długoterminowy firmowych samochodów. Skłania ich ku temu niesamowita wygoda tego typu finansowania, kompleksowa obsługa auta przez firmę wynajmującą, a także brak konieczności wykupu i późniejszej sprzedaży auta pod koniec trwania umowy. Sprawdź, czy wynajem długoterminowy się opłaca i czy powinieneś się na niego zdecydować.
Jaką opcję finansowania samochodu wybrać dla firmy z sektora MŚP?
Jaką opcję finansowania samochodu wybrać dla firmy z sektora MŚP?
Wybór formy finansowania służbowego auta to nie lada wyzwanie. Powoli do lamusa odchodzą kredyty inwestycyjne, z których obecnie korzysta niewiele ponad 10 proc. firm z sektora MŚP. Na fali popularności wzrasta znaczenie leasingu oraz wygodnego wynajmu długoterminowego. Firmy nierzadko decydują się również na zakup auta za gotówkę. Która forma finansowania okaże się najkorzystniejsza?
Najlepsze auta miejskie w leasing
Najlepsze auta miejskie w leasing
Nowoczesne auta miejskie to praktyczne, zwinne, ekonomiczne i funkcjonalne samochody, które idealnie sprawdzą się w miejskich warunkach. Ze względu na swoją użyteczność, małe auta miejskie znajdują coraz więcej zwolenników wśród przedsiębiorców poszukujących możliwie wygodnego miejskiego środka transportu. Co istotne, producenci małych samochodów miejskich coraz intensywniej stawiają na ich jakość wykonania, elegancki design oraz… prestiż. Sprzedażowe wyniki aut w segmencie A potwierdzają, że dużą popularnością cieszą się obecnie zwłaszcza funkcjonalne, bogato wyposażone i estetyczne miejskie auta. Konkurencja w segmencie małych miejskich aut jest bardzo duża, niemniej wśród liderów tego rynku z powodzeniem możemy wymienić 3 najchętniej finansowane samochody.
SUV w leasing – który wybrać?
SUV w leasing – który wybrać?
Popularność SUV-ów nieustannie rośnie. Od kilku lat pojazdy typu SUV (ang. Sport Utility Vehicles), czyli sportowo-użyteczne samochody, zyskują coraz większy udział rynku motoryzacyjnego. Nic dziwnego – kierowców zachęcają przede wszystkim atrakcyjna oferta topowych marek, bogate wyposażenie czy zwiększone poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź, dlaczego warto wybrać leasing SUV-a oraz poznaj najpopularniejsze modele na rynku.
Czy warto kupić nowy samochód?
Czy warto kupić nowy samochód?
Zakup nowego samochodu to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Wiele osób zastanawia się czy wybrać auto nowe, czy używane. Sprawdźmy, czy warto kupić nowy samochód i dlaczego warto finansować go za pomocą leasingu lub wynajmu długoterminowego.
Leasing samochodów elektrycznych
Leasing samochodów elektrycznych
Samochody elektryczne stają się coraz częstszym widokiem na polskich ulicach. Nic dziwnego, nowoczesne, komfortowe, ekologiczne i co najważniejsze – niezwykle tanie w eksploatacji – podbijają serca kolejnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Jaki samochód elektryczny warto wybrać oraz czym różni się leasing aut elektrycznych od spalinowych?
Jak sfinansować zakup nowego samochodu?
Jak sfinansować zakup nowego samochodu?
Zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne coraz częściej decydują się na zakup fabrycznie nowych aut. Jazda samochodami z salonu niesie za sobą wiele korzyści. Wśród nich kluczową jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy oraz brak konieczności obawiania się o niespodziewane awarie, usterki i kosztowne naprawy. Jak kupić nowy samochód, by nie rujnować budżetu operacyjnego?
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.