Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Sprawdź samochody dla Ciebie
Sprawdź samochody dla Ciebie
Twój dochód
 zł
Twoje zobowiązania miesięczne
 zł
Wkład własny netto
 zł
Okres
Trwa wyszukiwanie ofert...
Znaleźliśmy 0 aut, na które cię stać:
Sortuj

Kalkulator wynajmu długoterminowego samochodu

Zastanawiasz się, czy długoterminowy wynajem samochodu jest dla Ciebie oraz czy ta forma finansowania będzie Ci się opłacała? Sprawdź nasz kalkulator wynajmu długoterminowego i rozwiej swoje wątpliwości. Już dziś dostosuj finansowanie samochodu marzeń i wybierz najatrakcyjniejszy wynajem długoterminowy na rynku!
Wynajem długoterminowy to forma finansowania auta, która pozwala kierowcy w jednej, dogodnej i stałej comiesięcznej racie zawrzeć wszystkie koszty finansowania i użytkowania samochodu (oczywiście poza paliwem). W ramach usługi wynajmu długoterminowego w Carsmile możesz zyskać koszty akcji serwisowych, pakietu Assistance, pełnego ubezpieczenia OC, AC i NNW, a także możliwości dwukrotnej wymiany opon w ciągu roku wraz z ich przechowywaniem.

To Ty ustalasz, jakie dodatkowe produkty chcesz zawrzeć w opłacie abonamentowej. Dzięki temu możesz elastycznie dostosować koszt wynajmu. Koniecznie sprawdź nasz kalkulator najmu długoterminowego i przekonaj się na własne oczy o opłacalności tej nowoczesnej formy finansowania samochodów firmowych i prywatnych.
Nasz kalkulator najmu oblicza wysokość comiesięcznej raty abonamentowej na podstawie: katalogowej ceny auta, okresu umowy, wysokości opcjonalnego wkładu własnego i produktów dodatkowych.
Katalogowa cena auta jest jednym z kluczowych czynników wpływających na wysokość comiesięcznej raty oraz kosztu wynajmu długoterminowego. W Carsmile kupujemy auta od dystrybutorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wynegocjować atrakcyjne zniżki i rabaty na nabywane samochody. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na odpowiednio niższą kwotę, na podstawie której określany jest kalkulator wynajmu długoterminowego.
Im dłuższy okres umowy, tym tańszy najem długoterminowy. Kalkulator najmu przewiduje okres finansowania od 24 do 60 miesięcy. Decydując się na dłuższy okres finansowania, możesz znacząco ograniczyć comiesięczne raty abonamentowe, a tym samym uzyskać niższe comiesięczne zobowiązania z tytułu opłacania wynajmu auta.

Poza tym dłuższy okres umowy pozwoli Ci również zyskać dostęp do lepiej wyposażonych, bezpieczniejszych i bardziej komfortowych samochodów marek premium.
Wkład własny w wynajmie długoterminowym z reguły jest fakultatywny. Niemniej, może być wymagany w przypadku finansowania droższych samochodów. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę wkładu własnego na początku trwania umowy wynajmu długoterminowego, wówczas kalkulator wynajmu długoterminowego samochodu znacząco obniży comiesięczną ratę abonamentową.
Zdecydowanie się na dodatkowe produkty w postaci ubezpieczenia czy pakietu Assistance to rozsądny wybór, który pozwoli Ci oszczędzić czas oraz pieniądze związane m.in. z koordynacją działań serwisowych czy szkód powstałych podczas eksploatacji samochodu.
Choć dodatkowe produkty nieznacznie zwiększą koszt raty, którą wskaże Ci nasz kalkulator wynajmu długoterminowego, to decydując się na ich wykup, nie będziesz musiał martwić się o nieprzewidziane koszty serwisowe czy koordynowanie wypłaty środków z ubezpieczenia. Wszystkim zajmiemy się my.
Poniżej pokażemy Ci przykład obliczania kosztów finansowania Twojego wymarzonego auta. Przyjmijmy, że chcesz wynająć BMW Serii 3 w wersji 318i Advantage aut. Cena katalogowa auta wynosi 156 448 zł.

W założeniach przyjmijmy, że samochód chcesz sfinansować na firmę i chcesz korzystać z finansowania przez okres 36 miesięcy. Dodatkowo zdecydowałeś się na wpłatę 10% wpłaty własnej (15 650 zł). Wówczas nasz kalkulator wynajmu długoterminowego wskaże Ci koszt comiesięcznej raty netto na poziomie 1388 zł.

Dodając do tego pakiet produktów komplementarnych w postaci pełnego ubezpieczenia OC, AC i NNW oraz Assitance, comiesięczna rata zwiększy się zaledwie o 219 zł i wyniesie 1607 zł.

Jeżeli to samo auto chciałbyś wynająć na osobę prywatną bez konieczności wpłaty wkładu własnego i bez opcjonalnego ubezpieczenia oraz pakietu Assitance, wówczas koszt comiesięcznej raty wyniósłby 1972 zł brutto.
Wynajem długoterminowy samochodu to wyjątkowo wygodna i opłacalna forma zewnętrznego finansowania aut. Decydując się na wynajem samochodu w Carsmile, możesz liczyć na wiele korzyści, które zapewnią Ci niezrównaną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania swojego nowego samochodu, a także znaczne firmowe oszczędności.

Z pewnością docenisz przewidywalność comiesięcznych kosztów, stałość rat, a także możliwość zaliczania całej raty abonamentowej do kosztów prowadzenia działalności. Co więcej, wynajem długoterminowy nie zaburzy Twojej kondycji finansowej oraz nie wpłynie na zdolność kredytową.

Brzmi świetnie? Wybierz wymarzony model auta, sprecyzuj warunki jego finansowania w naszym kalkulatorze wynajmu i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Już dziś sfinansuj auto swoich marzeń!

Kalkulator leasingu samochodu

Myślisz nad leasingiem auta, ale nie jesteś pewien, czy będzie Ci się opłacał? Koniecznie sprawdź kalkulator leasingu samochodu Carsmile. Prezentujemy Ci wyliczenie kosztów finansowania, na podstawie których zweryfikujesz opłacalność leasingu i dobierzesz idealne finansowanie swojego przyszłego samochodu!
Leasing od wielu już lat jest jedną z najpopularniejszych form zewnętrznego finansowania samochodów. Dzięki leasingowi zarówno indywidualni, jak i instytucjonalni użytkownicy aut mogą zapewnić sobie transparentność i przewidywalność kosztów utrzymania oraz finansowania pojazdu, dużą optymalizację podatkową, a także niezaprzeczalną wygodę i elastyczność finansowania.

W ramach zawiązywania umów leasingowych w Carsmile kierowcy mogą zyskać również dostęp do wielu dodatkowych produktów, które uprzyjemnią eksploatację samochodu i sprawią, że będzie ona bezpieczniejsza oraz zdecydowanie wygodniejsza. W ramach komplementarnych produktów możliwe jest wykupienie pełnego ubezpieczenia OC, AC, NNW i GAP.

Wygodę finansowania samochodów za pośrednictwem leasingu zapewnia także możliwość elastycznego dopasowania parametrów umowy leasingowej – w tym wysokości wkładu własnego, okresu finansowania, wysokości comiesięcznej raty oraz kwoty opcjonalnego wykupu pod koniec trwania umowy leasingowej. Jeśli nie chcesz wykupować auta pod koniec trwania leasingu, możesz łatwo przedłużyć umowę na takich samych albo odmiennych warunkach na nowe auto. Możliwości są niemal nieograniczone.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że leasing zarówno dla konsumentów, jak również małych i średnich firm jest o wiele łatwiejszy do uzyskania względem kredytu inwestycyjnego lub gotówkowego. Finansowanie za pośrednictwem leasingu to brak biurokracji, zbędnej papierologii i skomplikowanych procedur. Z nami wyleasingujesz auto marzeń szybko, prosto i bezstresowo.

Koniecznie sprawdź nasz kalkulator leasingu samochodu i dostosuj finansowanie do swoich potrzeb.
Nasz kalkulator leasingu Skody, BMW czy aut grupy VW precyzyjnie obliczy wysokość Twojej comiesięcznej raty po uwzględnieniu katalogowej ceny pojazdu, wysokości wkładu własnego, okresu trwania leasingu oraz opcjonalnego wykupu samochodu.

W naszym kalkulatorze leasingu samochodowego możemy zagwarantować Ci tak wyjątkowo atrakcyjną cenę finansowania, ponieważ nabywamy wiele aut bezpośrednio od dystrybutorów, co pozwala nam twardo negocjować i uzyskiwać naprawdę świetne zniżki i rabaty na pojazdy. To właśnie dzięki temu, że obsługujemy tak wielu klientów jak Ty, możemy zapewnić Ci prawdopodobnie najlepsze ceny finansowania.

Zatem, niezależnie od tego, czy interesuje Cię leasing BMW, Mercedesa, Renault, Forda czy dowolnej innej marki, jesteśmy w stanie zaoferować Ci prawdopodobnie najkorzystniejszą ofertę na rynku.
Działanie naszego kalkulatora leasingu jest niezwykle proste. Wystarczy, że wybierzesz model auta, które chcesz sfinansować i sprecyzujesz jego wersję wyposażeniową oraz silnikową. Teraz określ okres umowy, wysokość wkładu własnego oraz wartość wykupu auta.
Istotną kwestią, którą należy zaznaczyć już na samym wstępie, jest to, czy nasz kalkulator leasingu samochodowego ma obliczyć wysokość rat dla konsumenta, czy dla firmy. W pierwszym przypadku możesz sparametryzować wyłącznie czas trwania umowy oraz wysokość wkładu własnego brutto.

Jeśli decydujesz się na leasing dla firmy, wszystkie kwoty w kalkulatorze będą podawane w kwotach netto, a Ty będziesz mógł także określić dodatkowo wysokość kwoty wykupu pojazdu z leasingu.
Nasz kalkulator leasingu auta pozwoli Ci dobrać okres umowy leasingowej w zakresie od 24 do aż 60 miesięcy. Im dłuższy okres finansowania wybierzesz, tym będziesz w stanie uzyskać niższą comiesięczną ratę, a tym samym otworzyć sobie dostęp do droższych, lepiej wyposażonych i bezpieczniejszych samochodów.
Większość firm leasingowych wymaga wpłacenia wkładu własnego w zakresie 10-20% katalogowej wartości samochodu. Wkład własny stanowi zabezpieczenie leasingodawców oraz ogranicza późniejsze koszty finansowania dla leasingobiorcy.

Wkład własny w Carsmile nie jest wymagany w przypadku przedsiębiorstw działających na rynku przez dłuższy czas i mogących pochwalić się pewną historią działalności. Poodchodzimy również liberalnie w przypadku leasingu bez wkładu własnego dla nowych firm na rynku. Wówczas musisz jednak pamiętać, że w celu zabezpieczenia naszego zwiększonego ryzyka, stosujemy bardziej rygorystyczne warunki umowy leasingowej.
W kalkulatorze leasingu samochodu możesz określić również wysokość wykupu samochodu. Oczywiście parametr ten jest istotny wyłącznie wtedy, gdy chcesz wykupić samochód pod koniec trwania umowy leasingowej. Im wyższą wartość wykupu samochodu ustalisz podczas sporządzania umowy leasingowej, tym uzyskasz niższy koszt comiesięcznych rat leasingowych.

Chcesz uzyskać leasing na możliwie najkorzystniejszych warunkach? Sprawdź je w naszym kalkulatorze leasingu auta i skontaktuj się z nami, uzupełniając formularz kontaktowy. Nie pozwól, aby Twój samochód marzeń czekał na Ciebie!
*Symulacja ma charakter orientacyjny. W przypadku wnioskowania o konkretny samochód wymagane jest badanie pełnej zdolności finansowej.