Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Najlepsze auta miejskie w leasing
17
lut 2022

Nowoczesne auta miejskie to praktyczne, zwinne, ekonomiczne i funkcjonalne samochody, które idealnie sprawdzą się w miejskich warunkach. Ze względu na swoją użyteczność, małe auta miejskie znajdują zwolenników wśród przedsiębiorców poszukujących możliwie wygodnego miejskiego środka transportu. Co istotne, producenci małych samochodów miejskich coraz intensywniej stawiają na ich jakość wykonania, elegancki design oraz… prestiż.

Fiat 500

Ten model idealnie łączy cechy typowego małego mieszczucha ze stylem. Auto produkowane od 2007 roku wciąż wygląda mega świeżo. Mimo tego, że producent oferuje już następcę, który jest dostępny jedynie w wersji elektrycznej, klasyczny Fiat 500 w wersji benzynowej bardzo dobrze się sprzedaje. Samochód oferowany jest w tej chwili jako miękka hybryda z silnikiem 1.0 o mocy 70 KM.

Chcesz poznać małe auta miejskie od grupy Fiata? Sprawdź dostępne konfiguracje oraz ofertę leasing Fiat 500 w ofercie Carsmile.

Sprzedażowe wyniki aut w segmencie A potwierdzają, że dużą popularnością cieszą się obecnie zwłaszcza funkcjonalne, bogato wyposażone i estetyczne miejskie auta. Konkurencja w segmencie małych miejskich aut jest duża, niemniej wśród liderów tego rynku z powodzeniem możemy wymienić najchętniej finansowane samochody.

Auta miejskie – ranking

W naszym zestawieniu umieściliśmy wyłącznie najpopularniejsze auta, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfort podróżowania, bogate wyposażenie oraz elegancki design. Poznaj ranking samochodów miejskich Carsmile i postaw na leasing lub wynajem auta miejskiego dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Toyota Aygo X

Toyota Aygo X to prawdziwe miejskie auto, które oferuje m.in. możliwość stworzenia własnych kompozycji dzięki bogatej palecie wersji kolorystycznych grilla, dyfuzora, dachu, felg i kołpaków oraz listw bocznych. Możliwe jest także dobranie kolorystyki wnętrza spośród bogatej palety barw.

Toyota Aygo X – to rynkowa nowość, która zastąpiła klasyczną i bardzo popularną wersję tego modelu. X według tego, co tłumaczy Toyota, należy w tym wypadku tłumaczyć jako „cross”. Co ciekawe pod maską auta nie znajdziecie hybrydy, nie jest też to elektryk. X napędzana jest jednolitrowym silnikiem, produkowanym w Polsce, którego moc to 72 KM.

Interesuje Cię wynajem długoterminowy Toyoty Aygo X? Poznaj naszą ofertę i skonfiguruj własne miejskie auto.

Volkswagen Up!

Najlepsze samochody miejskie od koncernu Volkswagena to m.in. cenione i niezwykle popularne Volkswageny Up!, które oferują atrakcyjną stylistykę, kompaktowe wymiary i bogato wyposażone wnętrze. Wśród podstawowych jednostek napędowych najmniejszego Volkswagena wymienia się litrowy wolnossący silnik o mocy 60 KM oraz silnik TSI o mocy 115 KM. W bogatszych wersjach producent zaimplementował automatyczną skrzynię biegów, skórzaną kierownicę, 5-calowy ekran dotykowy oraz system multimedialny, a nawet szklany otwierany dach.

Chcesz poznać małe auta miejskie od grupy Volkswagen? Sprawdź dostępne konfiguracje oraz ofertę leasingu Volkswagena Up! w ofercie Carsmile.

 

 

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.