Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Wynajem samochodów dostawczych
18
maj 2021

Auto dostawcze podobnie jak osobowe można wynająć. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest całkowita kontrola nad wydatkami, bo w topowych pakietach Carsmile wszystkie opłaty poza paliwem i płynem do spryskiwaczy zawarte są w stałej miesięcznej racie. W wynajmie długoterminowym Carsmile, mamy bardzo zróżnicowany wybór samochodów dostawczych.

Wynajem długoterminowy dostawczaków przez telefon

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to jeden z najprostszych sposobów na pozyskanie szybko auta dostawczego. W Carsmile cała procedura uzyskania zgody na wynajem długoterminowy odbywa się online. W ten sposób możecie też łatwo skorzystać z naszego doradztwa, na temat tego, jakie auto najlepiej będzie Wam się sprawdzać. Warto porozmawiać z naszymi doradcami także na temat aktualnych promocji, bo to one często oferują mega atrakcyjne ceny na konkretny model i specyfikację auta dostawczego. Carsmlie kupuje bowiem całe paczki samochodów dostawczych w konkretnej specyfikacji i to właśnie one są zazwyczaj najbardziej łakomym kąskiem i wiążą się z bardzo atrakcyjnymi cenami.

 

Jak działa wynajem samochodów dostawczych?

Najprościej rzecz ujmując – wynajem długoterminowy auta dostawczego jest spłatą jego utraty wartości. Udaje nam się zaoferować często dobre ceny z tego właśnie powodu, że kupujemy hurtowo i nasze ceny u importerów są bardzo atrakcyjne. Wy spłacacie zaś to, ile przez cały czas użytkowania auto traci na wartości. Wynajem długoterminowy auta dostawczego w Carsmile to możliwość dostosowania długości jego trwania oraz wysokości raty do Waszych potrzeb. Najkrótszy czas wynajmu to w tej chwili 24 miesiące, najdłuższy zaś 60. Ale to nie jedyna zmienna, która ma wpływ na to, jak kształtuje się comiesięczna rata. Możecie bowiem wybrać także czy chcecie wpłacić coś na początek, czy też nie. Przy zerowej wpłacie własnej rata jest wyższa, ale to dość częsty sposób wynajmowania, zwłaszcza od czasu pandemii.

 

Co jest w pakiecie wynajmu?

W każdym pakiecie wynajmu długoterminowego oferujemy usługi wliczone w cenę raty. Każde auto dostawcze wynajęte w Carsmile ma w nim pełen pakiet serwisowy oraz naprawy. Oznacza to, że wynajmujący ponosi koszt przewidzianych przez producenta serwisów, to także Carsmile płaci za ewentualne naprawy niepowstałe z winy użytkownika. To ostatnie dotyczy także awarii po gwarancji. Wystarczy sprawdzić jaką opieką gwarancyjną objęta jest większość samochodów dostawczych, aby okazało się, że często są to np. tylko dwa lata. Najpopularniejszym okresem wynajmu długoterminowego auta dostawczego jest zaś 36 miesięcy. W cenie podstawowej zawsze zawierają się też dwa komplety opon: letnie i zimowe. Carsmile płaci dwa razy w roku za ich wymianę oraz przechowywanie nieużywanego kompletu. Jest jakby tak komfortowo.

 

Warto trochę dopłacić do raty wynajmu

Do każdego wynajętego u nas auta dostawczego można dobrać także dodatkowe pakiety. Ich cena jest automatycznie doliczana do miesięcznej raty i nie zmienia się podczas trwania najmu. Wśród nich mamy pełne ubezpieczenie które, nawet gdy macie stłuczkę nie wpływa na wysokość raty. Warto sprawdzić jego cenę, bo często jest atrakcyjniejsza niż to, co przyszłoby Wam zapłacić za OC i AC, gdybyście sami ubezpieczali. Oprócz tego możecie zaznaczyć dodatkowo assistance, który również działać będzie przez cały okres najmu. Jak kształtują się ceny, najlepiej jest sprawdzić samemu, ale my też opiszemy tu mały przykład. Nie chodzi jednak o dokładne ceny, bo te mogą ulec zmianie, ale o to, jak na miesięczną ratę wpływa dodanie ubezpieczenia i assistance. Weźmy Citroena Jumpy 2.0 HDi, za którego na 36 miesięcy, bez wpłaty własnej, musielibyście płacić 1485 zł netto miesięcznie (dane na maj 2021 roku). Po dodaniu pełnego pakietu ubezpieczeniowego OC, AC koszt miesięczny wzrasta do 1729 zł netto. Assistance to co miesiąc kolejne 17 zł netto co miesiąc.

 

Carsmile - wielomarkowy salon samochodów dostawczych

Co jeszcze jest unikatowe w ofercie lidera rynku wynajmu? Wielomarkowość wirtualnego salonu Carsmile. Mamy w nim dostawczaki: Citroena, Fiata, Forda, Peugeota, Mercedesa, Opla, Renaulta oraz Volkswagena. A to oznacza, że obok małych furgonów znajdziecie u nas także te największe. Niezależnie od tego, czy Wasz biznes to mały sklepik internetowy, czy też pokaźna hurtownia, w której potrzeba wielu dużych furgonów – znajdziemy coś dla Ciebie. Naszym motto jest wynajem długoterminowy i leasing inaczej, ale zawsze tak, abyś to Ty był zadowolony.

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.