Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

PEUGEOT w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 13
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
PEUGEOT

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

W ofercie Carsmile znajdą Państwo bogaty asortyment wszystkich modeli Peugeotów we wszystkich konfiguracjach dostępnych na polskim rynku. Wśród pojazdów marki Peugeot oferujemy modele: 208, 2008, Partner, 308, Boxer, 5008 i 3008. Gwarantujemy, że bogactwo naszej oferty oraz szerokie możliwości konfiguracji zarówno pojazdu, jak i jego finansowania pozwolą Państwu idealnie dostosować samochód do budżetu, preferencji, a także osobistych wymagań i potrzeb.
Francuski producent nieprzerwanie od początku XIX wieku produkuje i dostarcza na rynek coraz to nowsze modele samochodów. Pierwszy pojazd – model 203 – powstał w 1903 roku i wyposażony został w silnik Daimlera o mocy 3,5 KM. Po tym czasie Peugeot rozpoczął seryjną produkcję kolejno wypuszczanych modeli, takich jak: 202, 203, 403, 404, 504, 205, 309, 405 czy 605. W 1959 roku producent wprowadził do produkowanych pojazdów silniki Diesla. Z nowszych serii wymienić można serię 100 z segmentu A, nowe modele z serii 200, serię 500, a także Peugeoty 308.
Peugeot oferuje pojazdy o szerokiej ofercie nadwozi. Wśród najpopularniejszych z nich wymienić należy: crossovery, kombi, hatchbacki, małe auta dostawcze oraz furgony. Jako firma z ponad 115-letnią tradycją na konto Peugeota zaliczyć trzeba także nadwozia typu: coupe, faeton, fastback oraz kabriolety, kombivany, liftbacki, a także limuzyny czy sedany.
Zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty leasingu i wynajmu długoterminowego. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą w doborze optymalnych i precyzyjnie dostosowanych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub mailowo: kontakt@carsmile.pl.
Marka Peugeot posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 12 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 60300 zł do 135900 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: 208, 2008 oraz 508 doskonale oddające charakter marki Peugeot. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Peugeot.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!