Filtruj
Max

PEUGEOT w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 14
Sortuj

Charakterystyka marki

W ofercie Carsmile znajdą Państwo bogaty asortyment wszystkich modeli Peugeotów we wszystkich konfiguracjach dostępnych na polskim rynku. Wśród pojazdów marki Peugeot oferujemy modele: 208, 2008, Partner, 308, Boxer, 5008 i 3008. Gwarantujemy, że bogactwo naszej oferty oraz szerokie możliwości konfiguracji zarówno pojazdu, jak i jego finansowania pozwolą Państwu idealnie dostosować samochód do budżetu, preferencji, a także osobistych wymagań i potrzeb.
Francuski producent nieprzerwanie od początku XIX wieku produkuje i dostarcza na rynek coraz to nowsze modele samochodów. Pierwszy pojazd – model 203 – powstał w 1903 roku i wyposażony został w silnik Daimlera o mocy 3,5 KM. Po tym czasie Peugeot rozpoczął seryjną produkcję kolejno wypuszczanych modeli, takich jak: 202, 203, 403, 404, 504, 205, 309, 405 czy 605. W 1959 roku producent wprowadził do produkowanych pojazdów silniki Diesla. Z nowszych serii wymienić można serię 100 z segmentu A, nowe modele z serii 200, serię 500, a także Peugeoty 308.
Peugeot oferuje pojazdy o szerokiej ofercie nadwozi. Wśród najpopularniejszych z nich wymienić należy: crossovery, kombi, hatchbacki, małe auta dostawcze oraz furgony. Jako firma z ponad 115-letnią tradycją na konto Peugeota zaliczyć trzeba także nadwozia typu: coupe, faeton, fastback oraz kabriolety, kombivany, liftbacki, a także limuzyny czy sedany.
Zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty leasingu i wynajmu długoterminowego. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą w doborze optymalnych i precyzyjnie dostosowanych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub mailowo: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.