Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

CITROEN w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 4
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
CITROEN

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Przedsiębiorstwo Citroen zostało założone przez inżyniera Andre Gustave Citroen. Podczas podróży przez Polskę wynalazca uzyskał patent do wytwarzania maszyny do obróbki kół zębatych daszkowych. Zazębienie daszkowe upamiętnione zostało na logo marki. Początki przedsiębiorstwa datuje się na rok 1904, gdy Citroen opatentował stalowe koła z podwójnym uzębieniem daszkowym i założył działalność gospodarczą produkującą te koła. Firma nazywała się „Engrenages Citroen”. W 1905 roku Citroen rozpoczął współpracę z Hinstinem, powołując firmę „Hinstin Freres Citrone & Cie”. Citroen rozpoczął dynamiczny rozwój firmy, a dzięki poszerzeniu parku maszynowego rozpoczął budowę przekładni do oraz innych komponentów do samochodów – m.in. Rolls-Royce’a. Pierwsze samochody Citroen powstały w okresie międzywojennym. W 1919 roku ruszyła masowa produkcja pierwszego Citroena – modelu typu A. Model B pojawił się na rynku w 1921 roku, a kolejne produkowane samochody Citroen pojawiały się rokrocznie. Po wojnie w 1945 roku francuska fabryka miała na swoim koncie blisko 10 tys. wyprodukowanych samochodów.
Citroen produkuje obecnie wiele nowoczesnych modeli samochodów. Wśród najpopularniejszych aut osobowych wymienić należy modele: Berlingo, C-Elysee, C1, C3, C4, C4 Cactus, C5, Jumpy i Spacetourer.
Fabryki Citroena produkują samochody o każdym rodzaju nadwozia. Wśród produkowanych pojazdów należy wymienić: crossovery, hatchbacki, furgony, kombi oraz sedany. Marka słynie z praktycznego podejścia do produkcji pojazdów, a samochody Citroen dedykowane są przede wszystkim osobom poszukującym ekonomicznego i funkcjonalnego auta.
Oferujemy Państwu szeroką ofertę wszystkich produkowanych modeli Citroen dostępnych na polskim rynku. Gwarantujemy atrakcyjne konfiguracje każdego z dostępnych modeli. W ofercie Carsmile znajdą Państwo m.in. takie modele Citroen jak: C3 Aircross, C4 Cactus, C3 oraz Jumper.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą leasingu oraz wynajmu długoterminowego Carsmile. Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub chcą zapytać o szczegóły oferty, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, odpowiedzą na wszelkie pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Citroen posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 14 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 53100 zł do 160150 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: C3 Aircross, C4 oraz C5 Aircross doskonale oddające charakter marki Citroen. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Citroen.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!