Filtruj
Max

VOLKSWAGEN w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 19
Sortuj

Charakterystyka marki

Oferujemy bogatą ofertę wszystkich nowych, aktualnie produkowanych modeli volkswagenów. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą i wybierz dogodne warunki finansowania swojego wymarzonego samochodu. Nie zwlekaj – sprawdź leasing oraz wynajem długoterminowy w Carsmile. Pierwszy prototyp samochodu stanowiącego podwaliny dla marki Volkswagen powstał w 1935 roku na zamówienie Adolfa Hitlera. Był to model KdF Wolks Type 60. Samochód ten rozpędzał się do 100 km/h i mieścił 4 osoby. Produkcję pojazdu zlecono Ferdynandowi Porsche. Oficjalna produkcja samochodu rozpoczęła się w 1941 roku. Po zakończeniu II wojny światowej marka przemianowana została na Volkswagen. W tym samym czasie rozpoczęto produkcję Volkswagenów Kafer (Garbusów) tworzonych na potrzeby wojska. W 1950 roku na rynku pojawił się pierwszy cywilny samochodów dostawczy – legendarny Volkswagen Transporter. Następnie w 1973 roku zadebiutował pierwszy Passat, a rok później Golf. W 1975 roku koncern wyprodukował pierwsze Polo. Produkcja wymienionych pojazdów trwa do dziś. W 1969 roku Volkswagen rozpoczął ekspansję, kupując Audi i w 1996 Seata. W 1991 roku niemiecka firma przejęła Skodę, a siedem lat później nabyła akcje firm: Porsche, Lamborghini i Bugatti.
Od 1950 roku – w którym to na rynku pojawił się Volkswagen Transporter – marka dynamicznie wypuszczała kolejne popularne do tej pory modele samochodów. Wśród wciąż produkowanych wymienić należy takie legendy jak: Passat, Transporter, Golf, Scirocco, Polo oraz Jetta.
Volkswagen produkuje samochody „dla ludu”. Oznacza to, że w ofercie tej niemieckiej marki znajdziemy praktyczne pojazdy przeznaczone do użytku przez każdą grupę odbiorców o najróżniejszych potrzebach oraz predyspozycjach. W ofercie marki Volskwagen nie brakuje furgonów, sedanów, kombi, hatchbacków, crossoverów oraz SUV-ów.
Poznaj ofertę leasingu i najmu długoterminowego pojazdów Volkswagen w Carsmile. Kontaktując się z naszymi Doradcami, sprawdzisz szczegóły oferty Carsmile i poznasz najkorzystniejsze rozwiązania dla siebie lub dla własnego biznesu. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości dotyczące finansowania pojazdów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl lub zadzwoń na numer telefonu: +48 22 113 43 43.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.