Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

VOLKSWAGEN w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 19
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
VOLKSWAGEN

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Oferujemy bogatą ofertę wszystkich nowych, aktualnie produkowanych modeli volkswagenów. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą i wybierz dogodne warunki finansowania swojego wymarzonego samochodu. Nie zwlekaj – sprawdź leasing oraz wynajem długoterminowy w Carsmile. Pierwszy prototyp samochodu stanowiącego podwaliny dla marki Volkswagen powstał w 1935 roku na zamówienie Adolfa Hitlera. Był to model KdF Wolks Type 60. Samochód ten rozpędzał się do 100 km/h i mieścił 4 osoby. Produkcję pojazdu zlecono Ferdynandowi Porsche. Oficjalna produkcja samochodu rozpoczęła się w 1941 roku. Po zakończeniu II wojny światowej marka przemianowana została na Volkswagen. W tym samym czasie rozpoczęto produkcję Volkswagenów Kafer (Garbusów) tworzonych na potrzeby wojska. W 1950 roku na rynku pojawił się pierwszy cywilny samochodów dostawczy – legendarny Volkswagen Transporter. Następnie w 1973 roku zadebiutował pierwszy Passat, a rok później Golf. W 1975 roku koncern wyprodukował pierwsze Polo. Produkcja wymienionych pojazdów trwa do dziś. W 1969 roku Volkswagen rozpoczął ekspansję, kupując Audi i w 1996 Seata. W 1991 roku niemiecka firma przejęła Skodę, a siedem lat później nabyła akcje firm: Porsche, Lamborghini i Bugatti.
Od 1950 roku – w którym to na rynku pojawił się Volkswagen Transporter – marka dynamicznie wypuszczała kolejne popularne do tej pory modele samochodów. Wśród wciąż produkowanych wymienić należy takie legendy jak: Passat, Transporter, Golf, Scirocco, Polo oraz Jetta.
Volkswagen produkuje samochody „dla ludu”. Oznacza to, że w ofercie tej niemieckiej marki znajdziemy praktyczne pojazdy przeznaczone do użytku przez każdą grupę odbiorców o najróżniejszych potrzebach oraz predyspozycjach. W ofercie marki Volskwagen nie brakuje furgonów, sedanów, kombi, hatchbacków, crossoverów oraz SUV-ów.
Poznaj ofertę leasingu i najmu długoterminowego pojazdów Volkswagen w Carsmile. Kontaktując się z naszymi Doradcami, sprawdzisz szczegóły oferty Carsmile i poznasz najkorzystniejsze rozwiązania dla siebie lub dla własnego biznesu. Odpowiadamy na wszystkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości dotyczące finansowania pojazdów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl lub zadzwoń na numer telefonu: +48 22 113 43 43.
Marka Volkswagen posiada bogatą ofertę i wypuściła na polski rynek 37 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 55090 zł do 276290 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: Golf, ID.4 oraz Passat doskonale oddające charakter marki Volkswagen. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Volkswagen.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!