Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

MERCEDES-BENZ w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 51
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
MERCEDES-BENZ

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najstarszych marek produkujących pojazdy silnikowe. Historia marki sięga lat 80. XIX wieku, gdy w 1883 roku Karl Benz założył własną firmę Benz & Co., a w 1890 roku drugi z założycieli – Gottlieb Daimler założył firmę Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG).Początkowo marka Karla nazywała się Benz Cie., a jej logo było koło zębate. W 1909 roku zamieniono je na wieniec laurowy nad nazwiskiem Benz. Produkty tworzone przez firmę DMG produkowane były pod zupełnie nową marką - „Mercedes”. W 1898 roku w Cannstatt stworzony został pierwszy samochód marki Daimler – napędzany napędem pasowym, dwucylindrowym silnikiem o mocy 8 KM. Był to pierwszy automobil na świecie. Konstrukcja samochodu opatentowana została przez Wilhelma Maybacha. Wraz ze zmianami w gospodarce po I Wojnie Światowej DMG i Benz Cie. Połączyły siły w 1926 roku, rozpoczynając fuzję Daimler-Benz, która stała się najdłuższą współpracą w historii motoryzacji.
Obecnie marka Mercedes-Benz ma na swoim koncie ponad 550 modeli pojazdów, w tym 350 samochodów osobowych. Najmniejszą serią pojazdów są hatchbacki należące do klasy A. Dalej w klasie C znaleźć można modele sport coupe – CL203. Klasa A składa się z hatchbacków i sedanów z segmentu C W176 i W177. Do klasy C zaliczyć należy sedany, kombi i coupe – modele: W202, W203, W204 i W205. Klasa E to jedna z liczniejszych podgrup modeli Mercedes-Benz. Składa się ona z modeli W124, W210, W211, W212 i W213. Klasę S tworzą modele: W116, W126, W140, W220, W221 i W222. Dalej wymienić należy model CLA C117 i CLS: C219, C218 i C257. Do roadsterów i coupe wyprodukowanych przez Mercedes-Benz zalicza się modele: C204, C205, CLK W208 i W209, E coupe C207 i C238 CL C140, C215 i C216, S coupe C217, SLK R170, R171 i R172 i SLC R172. Mercedes-Benz posiada również bogatą ofertę crossoverów i SUV-ów należących do serii: ML, GLE, GL, GLS, GLC, GLK, GLB, GLA, a także vanów: Vaneo, Citan, klasy B, klasy R i klasy V.
Mercedes-Benz produkuje obecnie pojazdy o każdym rodzaju nadwozia. Wśród znajdujących się w produkcji modeli wymienić można hatchbacki, kombi, SUV-y, sedany, coupe i roadstery, crossovery oraz pick-upy.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wszystkich produkowanych modeli Mercedes-Benz dostępnych na polskim rynku. Oferujemy bogatą konfigurację każdego z dostępnych modeli. Wśród pojazdów marki Mercedes-Benz oferujemy Państwu pojazdy klasy C, GLA, A, E, GLC, CLS oraz E.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty leasingu oraz wynajmu długoterminowego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z doradcami Carsmile, którzy pomogą Państwu i rozwieją wszelkie trapiące Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Mercedes-Benz posiada bogatą ofertę i wypuściła na polski rynek 26 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 83148 zł do 815000 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: CLS, Klasa S oraz Maybach S doskonale oddające charakter marki Mercedes-Benz. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Mercedes-Benz.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!