Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
SUV w leasing – który wybrać?
08
lip 2019

Popularność SUV-ów nieustannie rośnie. Od kilku lat pojazdy typu SUV (ang. Sport Utility Vehicles), czyli sportowo-użyteczne samochody, zyskują coraz większy udział rynku motoryzacyjnego. Nic dziwnego – kierowców zachęcają przede wszystkim atrakcyjna oferta topowych marek, bogate wyposażenie czy zwiększone poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź, dlaczego warto wybrać leasing SUV-a oraz poznaj najpopularniejsze modele na rynku.

SUV leasing – dlaczego warto finansować SUV-y?

Według raportu brytyjsko-japońskiej firmy JATO w 2018 roku ponad 51 proc. wszystkich wyprodukowanych aut stanowić będą SUV-y oraz crossovery. W 2017 roku światowa sprzedaż aut tego typu wyniosła 47 proc., zwiększając swój udział od 2014 roku aż o 11,6 proc. Fakty mówią same za siebie – auta o podwyższonym nadwoziu stają się kolejnym sprzedażowym hitem o dynamicznie rosnącej popularności zarówno w USA, jak i w całej Europie.

Kierowcy SUV-ów spośród zalet aut o tego typu nadwoziu wymieniają przede wszystkim wysoki komfort prowadzenia, większe poczucie bezpieczeństwa na drodze, a także łatwą i przyjemną eksploatację zarówno w warunkach autostradowych, jak i miejskich. Podwyższone podwozie pozwala bezproblemowo pokonywać progi zwalniające oraz krawężniki, ułatwiając parkowanie w mieście. Dlatego też SUV na leasing staje się coraz częstszym sposobem na finansowanie firmowego, bezpiecznego, użytecznego i komfortowego auta.

Leasing SUV-ów – topowe modele

Obecnie nowe SUV-y uczestniczą w prawdziwym wyścigu zbrojeń, oferując kierowcom coraz to nowsze rozwiązania, bezpieczniejsze konstrukcje i zaawansowane systemy oraz technologie. Spośród najpopularniejszych modeli należy wymienić SUV-y BMW, Mercedesa, Alfy Romeo oraz Volvo.

SUV-y BMW

Oferta SUV-ów BMW jest bardzo bogata, przez co każdy kierowca bez trudu znajdzie wymarzony model. Najmniejszym przedstawicielem serii X jest kompaktowy SUV BMW X1. Model ten doskonale sprawdzi się zarówno do miejskiej jazdy, jak i pokonywania kolejnych kilometrów w trasie. BMW X1 zaoferuje kompaktowe nadwozie przy dużej przestrzeni załadunkowej, a także lekko terenową smykałkę, która sprawdzi się w miejskiej dżungli.

Kolejnym niezwykle popularnym SUV-em bawarskiego koncernu jest model X3, który oferuje atrakcyjną, masywną sylwetkę, bogato wyposażone wnętrze oraz świetny komfort prowadzenia – zarówno po asfalcie, jak i w terenie. Na uwagę zasługuje także model X5 – najmasywniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie SUV spośród całej trójki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź leasing SUV-ów BMW w ofercie Carsmile.

SUV-y Mercedesa-Benza

Poszukując SUV-a na leasing w koncernie Daimler AG, można natknąć się na dwa topowe modele – GLC oraz GL SUV. Mercedes-Benz GLC to kompaktowy SUV zapewniający świetne osiągi, atrakcyjny design i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Model ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców poszukujących typowo miejskiego, reprezentacyjnego auta do firmy.

Mercedes GL to z kolei topowy model w segmencie luksusowych SUV-ów. Jego konstrukcja, jakość wykonania oraz zastosowane technologie zapewniają bezkonkurencyjny komfort, bezpieczeństwo, użyteczność oraz klasę. Dynamiczne jednostki napędowe, monstrualne wymiary oraz niezwykle bogate wyposażenie czynią z Mercedesa GL prawdziwą gratkę dla najbardziej wymagających użytkowników.

Interesuje Cię leasing SUV-ów Mercedesa? Koniecznie zapoznaj się z ofertą leasingu Carsmile.

SUV-y Volvo

Nowe SUV-y Volvo to auta należące do segmentu SUV-ów premium. W ofercie producenta figurują obecnie trzy modele: XC 40, XC 60 oraz XC 90. Najmniejszy z nich – model XC 40 – to luksusowy kompaktowy SUV przeznaczony dla osób poszukujących przemyślanej typowo miejskiej konstrukcji.

Model XC 60 oraz XC 90 to o wiele większe i masywniejsze auta, które wyróżniają się spośród rynkowej konkurencji klasycznym, eleganckim i jednocześnie monstrualnym designem przy zachowaniu minimalistycznej formy. Obydwa SUV-y to rasowi przedstawiciele klasy premium, wyposażone w mnóstwo nowoczesnych systemów i układów wspierających kierowcę oraz poprawiających komfort prowadzenia.

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę oraz konfiguracje szwedzkiej marki. Poznaj atrakcyjne warunki w leasingu SUV-ów Volvo.

SUV Alfa Romeo

Asortyment Alfy Romeo w segmencie SUV-ów sprowadza się do jednego modelu – SUV-a Stelvio. To wyjątkowy, luksusowy SUV o agresywnym wyglądzie, dużej wszechstronności, wyposażony w całą masę systemów i rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo kierowcy. Pierwszy SUV Alfy Romeo przyciąga mocnymi jednostkami napędowymi, świetnymi właściwościami jezdnymi oraz dużą przestrzenią bagażową, które czynią z niego poważną konkurencję dla innych aut z prezentowanego segmentu.

Zastanawiasz się nad finansowaniem Stelvio? Poznaj naszą ofertę leasingu SUV-a Alfy Romeo i dostosuj jego konfigurację do własnych potrzeb.

 

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.