Filtruj
Max

ALFA ROMEO w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 2
Sortuj

Charakterystyka marki

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment wszystkich produkowanych obecnie modeli aut marki Alfa Romeo dostępnych na europejskim rynku. Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonej Alfy Romeo, jak i warunków jej finansowania poprzez leasing lub wynajem długotrwały w Carsmile. Alfa Romeo to legenda włoskiej motoryzacji, której początki sięgają 1906 roku, w którym to grupa włoskich przedsiębiorców przejęła podupadającą fabrykę należącą do Francuza – Alexandre Darracqu. Wtedy też zmieniono nazwę firmy, przemianowując ją na jej skróconą nazwę – ALFA, której kierownictwo objął Nicola Romeo. Pierwsza Alfa Romeo powstała w 1910 roku – był to model 24 HP z monoblokowym silnikiem generującym 42 KM i rozpędzającym podwozie do 115 km/h. Kolejnym wyprodukowanym autem był model 40-60 HP z sześciolitrowym silnikiem OHV. Po I wojnie światowej Alfa nie przestała produkować sportowych samochodów. W latach 20. XX wieku powstał model RL i RM, które zajmowały topowe miejsca w organizowanych wówczas wyścigach. Po II wojnie światowej Alfa Romeo kontynuowała produkcję usportowionych samochodów, jednak od lat 60. firma ukierunkowała się przede wszystkim na projektowanie i tworzenie bardziej przyziemnych pojazdów. Wówczas największą popularnością cieszył się model Giulietta produkowany do lat 1962. W 1986 roku firma została sprzedana grupie Fiata, pod którego nadzorem w latach 90. powstawały takie modele jak: Alfa 147, MiTo, odnowiona Gulietta czy model 4C.
Obecnie Alfa Romeo kojarzy się przede wszystkim z legendarną Alfą 159, Brera, Spider, 8C, GT, a także Giulietta, 147, 156, 166 i GTV. Wśród nowszych, aktualnie produkowanych Alf Romeo nie może zabraknąć modelu Stelvio, Giulia i MiTo.
Marka słynie z produkcji samochodów sportowych, dlatego też w portfolio Alfy Romeo znajdują się przede wszystkim sedany, hatchbacki, kombi oraz SUV-y. Firma produkowała także modele o nadwoziach typu coupe i kabriolet.
Nieustannie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów oraz rynkowych realiów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować możliwie najlepsze warunki zewnętrznego finansowania samochodów marki Alfa Romeo. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.