>Oblicz na jaką ratę Cię stać!<

Filtruj
Max

ALFA ROMEO w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 1
Sortuj
ALFA ROMEO

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 10 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment wszystkich produkowanych obecnie modeli aut marki Alfa Romeo dostępnych na europejskim rynku. Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonej Alfy Romeo, jak i warunków jej finansowania poprzez leasing lub wynajem długotrwały w Carsmile. Alfa Romeo to legenda włoskiej motoryzacji, której początki sięgają 1906 roku, w którym to grupa włoskich przedsiębiorców przejęła podupadającą fabrykę należącą do Francuza – Alexandre Darracqu. Wtedy też zmieniono nazwę firmy, przemianowując ją na jej skróconą nazwę – ALFA, której kierownictwo objął Nicola Romeo. Pierwsza Alfa Romeo powstała w 1910 roku – był to model 24 HP z monoblokowym silnikiem generującym 42 KM i rozpędzającym podwozie do 115 km/h. Kolejnym wyprodukowanym autem był model 40-60 HP z sześciolitrowym silnikiem OHV. Po I wojnie światowej Alfa nie przestała produkować sportowych samochodów. W latach 20. XX wieku powstał model RL i RM, które zajmowały topowe miejsca w organizowanych wówczas wyścigach. Po II wojnie światowej Alfa Romeo kontynuowała produkcję usportowionych samochodów, jednak od lat 60. firma ukierunkowała się przede wszystkim na projektowanie i tworzenie bardziej przyziemnych pojazdów. Wówczas największą popularnością cieszył się model Giulietta produkowany do lat 1962. W 1986 roku firma została sprzedana grupie Fiata, pod którego nadzorem w latach 90. powstawały takie modele jak: Alfa 147, MiTo, odnowiona Gulietta czy model 4C.
Obecnie Alfa Romeo kojarzy się przede wszystkim z legendarną Alfą 159, Brera, Spider, 8C, GT, a także Giulietta, 147, 156, 166 i GTV. Wśród nowszych, aktualnie produkowanych Alf Romeo nie może zabraknąć modelu Stelvio, Giulia i MiTo.
Marka słynie z produkcji samochodów sportowych, dlatego też w portfolio Alfy Romeo znajdują się przede wszystkim sedany, hatchbacki, kombi oraz SUV-y. Firma produkowała także modele o nadwoziach typu coupe i kabriolet.
Nieustannie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów oraz rynkowych realiów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować możliwie najlepsze warunki zewnętrznego finansowania samochodów marki Alfa Romeo. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.