Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

BMW w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 90
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
BMW

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

BMW rozpoczynało jako przedsiębiorstwo produkujące samoloty, a jego założycielami byli Karl Rappa i Gustav Otto – syn wynalazcy silnika czterosuwowego – Nikolausa Augusta Otto. Firma założona została w 1916 roku pod nazwą Bayerische Flugzeug Werke (BFW), rok później zmieniono jej nazwę na Bayerische Motoren Werke (BMW). Początkowo firma produkowała hamulce kolejowe oraz silniki motocyklowe i lotnicze. Pierwszy samochód bawarska firma wyprodukowała w 1982 roku – był to model Dixi 3/15 zbudowany na licencji brytyjskiego Austina Seven. Pierwszy zaprojektowany w całości model BMW nosił nazwę 303 i wyposażony był w silnik o pojemności 1,2 l. W latach 60. XX wieku BMW rozpoczęło produkcję aut klasy średniej. Od tej pory firma zaczęła notować kolosalny wzrost zysków. Od lat 70. XX wieku BMW sukcesywnie poszerzało gamę swoich pojazdów, rozszerzając wpływy na kolejnych zagranicznych rynkach i rozpoczynając produkcję samochodów serii 5, 3 oraz 7.
BMW wyprodukowało w swojej historii bardzo dużo modeli. Obecnie dostępne samochody bawarskiego producenta kategoryzowane są wedle serii od 1 do 8, a także serii: X, Z i M. Seria 1 składa się z najmniejszych i ekonomicznych kompaktów. Obecnie BMW serii 1 dostępne są w 4 wersjach nadwozia i siedmiu wersjach silnikowych. Seria 3 to samochody klasy średniej cieszące się bardzo dużym popytem. Początkowo BMW produkowało model E21, a następnie E30, który dostępny był w czterech wersjach nadwozia. Dalej seria 3. ewoluowała, wzbogacając się o modele: E36, E46, E90, F30 i G20. Każda kolejna wersja BMW składa się z coraz droższych i większych pojazdów. Serię 5 tworzą samochody klasy średniej wyższej, natomiast seria 6 to luksusowe i sportowe modele coupe klasy wyższej. Serię 7 stanowią luksusowe limuzyny, a serię X SUV-y. Wersja Z to niewielkie sportowe samochody roadster i coupe, a seria M to najbardziej usportowione samochody bawarskiego producenta.
BMW produkuje obecnie pojazdy o każdym rodzaju nadwozia. Wśród znajdujących się w produkcji modeli wymienić można hatchbacki, kombi, SUV-y, sedany, sedany Gran Turismo i coupe oraz roadstery.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wszystkich modeli BMW dostępnych we wszystkich konfiguracjach przeznaczonych na polski rynek. Wśród pojazdów marki BMW oferujemy m.in. modele serii X, serii 3, serii 5, serii 1, serii 2 oraz serii 4. Wierzymy, że nasza atrakcyjna oferta umożliwi Państwu łatwo dopasować auto do osobistych preferencji, budżetu i wymagań.
Zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnej oferty leasingu i wynajmu długoterminowego Carsmile. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie trapiące Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka BMW posiada bogatą ofertę i wypuściła na polski rynek 20 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 99100 zł do 444300 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: i3, Seria 3 oraz X3 doskonale oddające charakter marki BMW. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika BMW.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!