Chcesz dowiedzieć się jak działa nasza usługa?
Wybierz nowe auto.
Zawsze pachnący nowością samochód prosto z salonu.
Wybierz finansowanie i czas umowy.
Zdecyduj co bardziej do Ciebie pasuje: najem czy leasing.
Wybierz elementy abonamentu.
Możesz mieć wszystko w cenie: opony, wymiany i przechowanie, ubezpieczenie OC, AC i assstance!
Wypełnij formularz, decyzję otrzymasz online!
Korzystaj z auta!
Nie zaskoczą Cię żadne niespodziewane wydatki
Na koniec wymień na nowy model lub wykup auto.
Co chciałbyś teraz zrobić?
Kontakt z doradcą

Darmowa dostawa pod Twój dom! Sprawdź >>

Filtruj
Max
Ofert 8
Sortuj
BMW
1 278
zł/mc
Opony + Serwis
BMW X2 Crossover
Promocja
1 150
1 254
zł/mc
Opony + Serwis
BMW X1 Crossover
Wyprzedaż
1 249
1 417
zł/mc
Opony + Serwis
BMW Seria 1 Hatchback
Wyprzedaż
1 071
1 232
zł/mc
Opony + Serwis
1 225
1 361
zł/mc
Opony + Serwis
BMW Seria 3 Kombi
Wyprzedaż
1 409
1 593
zł/mc
Opony + Serwis
BMW Seria 2 Sedan
Wyprzedaż
1 374
1 566
zł/mc
Opony + Serwis
1 498
1 603
zł/mc
Opony + Serwis

Charakterystyka marki

BMW rozpoczynało jako przedsiębiorstwo produkujące samoloty, a jego założycielami byli Karl Rappa i Gustav Otto – syn wynalazcy silnika czterosuwowego – Nikolausa Augusta Otto. Firma założona została w 1916 roku pod nazwą Bayerische Flugzeug Werke (BFW), rok później zmieniono jej nazwę na Bayerische Motoren Werke (BMW). Początkowo firma produkowała hamulce kolejowe oraz silniki motocyklowe i lotnicze. Pierwszy samochód bawarska firma wyprodukowała w 1982 roku – był to model Dixi 3/15 zbudowany na licencji brytyjskiego Austina Seven. Pierwszy zaprojektowany w całości model BMW nosił nazwę 303 i wyposażony był w silnik o pojemności 1,2 l. W latach 60. XX wieku BMW rozpoczęło produkcję aut klasy średniej. Od tej pory firma zaczęła notować kolosalny wzrost zysków. Od lat 70. XX wieku BMW sukcesywnie poszerzało gamę swoich pojazdów, rozszerzając wpływy na kolejnych zagranicznych rynkach i rozpoczynając produkcję samochodów serii 5, 3 oraz 7.
BMW wyprodukowało w swojej historii bardzo dużo modeli. Obecnie dostępne samochody bawarskiego producenta kategoryzowane są wedle serii od 1 do 8, a także serii: X, Z i M. Seria 1 składa się z najmniejszych i ekonomicznych kompaktów. Obecnie BMW serii 1 dostępne są w 4 wersjach nadwozia i siedmiu wersjach silnikowych. Seria 3 to samochody klasy średniej cieszące się bardzo dużym popytem. Początkowo BMW produkowało model E21, a następnie E30, który dostępny był w czterech wersjach nadwozia. Dalej seria 3. ewoluowała, wzbogacając się o modele: E36, E46, E90, E91, E92 i E93. Każda kolejna wersja BMW składa się z coraz droższych i większych pojazdów. Serię 5 tworzą samochody klasy średniej wyższej, natomiast seria 6 to luksusowe i sportowe modele coupe klasy wyższej. Serię 7 stanowią luksusowe limuzyny, a serię X SUV-y. Wersja Z to niewielkie sportowe samochody roadster i coupe, a seria M to najbardziej usportowione samochody bawarskiego producenta.
BMW produkuje obecnie pojazdy o każdym rodzaju nadwozia. Wśród znajdujących się w produkcji modeli wymienić można hatchbacki, kombi, SUV-y, sedany, sedany Gran Turismo i coupe oraz roadstery.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę wszystkich modeli BMW dostępnych we wszystkich konfiguracjach przeznaczonych na polski rynek. Wśród pojazdów marki BMW oferujemy m.in. modele serii X, serii 3, serii 5, serii 1, serii 2 oraz serii 4. Wierzymy, że nasza atrakcyjna oferta umożliwi Państwu łatwo dopasować auto do osobistych preferencji, budżetu i wymagań.
Zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnej oferty leasingu i wynajmu długoterminowego Carsmile. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie trapiące Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.