Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

VOLVO w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 21
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
VOLVO

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty samochodów marki Volvo. W Carsmile dysponujemy wszystkimi modelami Volvo dostępnymi na europejskim rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do osobistych preferencji. Wybierz najlepsze warunki najmu długoterminowego lub leasingu w Carsmile, dostosowując finansowanie do siebie i swojego biznesu. Historia Volvo rozpoczęła się w 1927 roku, gdy szwedzka marka zaprezentowała światu pierwszy pojazd – Volvo OV 4, zwany również Jacobem. Założycielami Volvo byli Gustaf Larson oraz Assar Garbielsson. Pierwszy z nich był wybitnym inżynierem oraz projektantem, natomiast drugi niezwykle dobrym ekonomistą i biznesmenem. Obydwu założycieli od początku istnienia marki stawiało na możliwie najlepszą jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. W trakcie wojny Volvo rozpoczęło prace nad kolejnym autem, które nawiązywało stylistyką do samochodów Amerykańskim, jednocześnie spełniając rygorystyczne europejskie wymogi. Autem tym był model PV444, który zadebiutował w 1953 roku. Pierwszą limuzyną Volvo był model PV831, a pierwszym sportowym autem model P1900. W 1957 roku na rynku pojawiło się nietuzinkowe Volvo 120 Amazon, które jako pierwsze na świecie wyposażone było w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. W 1964 roku koncern otworzył kolejny zakład pod Goteborgiem, a roczna produkcja samochodów wzrosła do 200 tys. egzemplarzy. W 1966 roku na rynku pojawił się model 144, który szybko okrzyknięty został najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem na świecie. Po latach 70. ubiegłego wieku samochody Volvo powszechnie uważane są za najbezpieczniejsze auta na całym globie. W latach 80. XX wieku szwedzka marka po raz pierwszy wypuściła na rynek samochód z turbodoładowanym silnikiem – model 240 Turbo. W kolejnych latach firma intensywnie pracuje nad wdrażaniem coraz nowocześniejszych technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkowników.
Volvo nie bez powodu okrzyknięte zostały najbezpieczniejszymi autami na świecie. Wśród aktualnie produkowanych i niezwykle popularnych na polskim rynku modeli szwedzkiej marki możemy wymienić m.in.: S60, S90, V40, V60, V90, XC40, XC60 oraz XC90.
W ofercie szwedzkiej marki znajdziemy przede wszystkim funkcjonalne auta dostosowane do aktualnych potrzeb kierowców. W portfolio firmy królują obecnie samochody typu kombi, sedan i SUV.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego aut marki Volvo oraz wybierz ich sprawdzone finansowanie z Carsmile. Dopasuj konfigurację swojego wymarzonego Volvo i elastycznie dobierz parametry jego finansowania. Nie zwlekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z Doradcami Carsmile. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Volvo posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 10 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 139900 zł do 294900 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: C40, XC60 oraz XC90 doskonale oddające charakter marki Volvo. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Volvo.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!