Chcesz dowiedzieć się jak działa nasza usługa?
Wybierz nowe auto.
Zawsze pachnący nowością samochód prosto z salonu.
Wybierz finansowanie i czas umowy.
Zdecyduj co bardziej do Ciebie pasuje: najem czy leasing.
Wybierz elementy abonamentu.
Możesz mieć wszystko w cenie: opony, wymiany i przechowanie, ubezpieczenie OC, AC i assstance!
Wypełnij formularz, decyzję otrzymasz online!
Korzystaj z auta!
Nie zaskoczą Cię żadne niespodziewane wydatki
Na koniec wymień na nowy model lub wykup auto.
Co chciałbyś teraz zrobić?
Kontakt z doradcą

Darmowa dostawa pod Twój dom! Sprawdź >>

Filtruj
Max
Ofert 2
Sortuj
VOLVO
1 491
1 575
zł/mc
Opony + Serwis
1 318
1 386
zł/mc
Opony + Serwis

Charakterystyka marki

Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty samochodów marki Volvo. W Carsmile dysponujemy wszystkimi modelami Volvo dostępnymi na europejskim rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do osobistych preferencji. Wybierz najlepsze warunki najmu długoterminowego lub leasingu w Carsmile, dostosowując finansowanie do siebie i swojego biznesu. Historia Volvo rozpoczęła się w 1927 roku, gdy szwedzka marka zaprezentowała światu pierwszy pojazd – Volvo OV 4, zwany również Jacobem. Założycielami Volvo byli Gustaf Larson oraz Assar Garbielsson. Pierwszy z nich był wybitnym inżynierem oraz projektantem, natomiast drugi niezwykle dobrym ekonomistą i biznesmenem. Obydwu założycieli od początku istnienia marki stawiało na możliwie najlepszą jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. W trakcie wojny Volvo rozpoczęło prace nad kolejnym autem, które nawiązywało stylistyką do samochodów Amerykańskim, jednocześnie spełniając rygorystyczne europejskie wymogi. Autem tym był model PV444, który zadebiutował w 1953 roku. Pierwszą limuzyną Volvo był model PV831, a pierwszym sportowym autem model P1900. W 1957 roku na rynku pojawiło się nietuzinkowe Volvo 120 Amazon, które jako pierwsze na świecie wyposażone było w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. W 1964 roku koncern otworzył kolejny zakład pod Goteborgiem, a roczna produkcja samochodów wzrosła do 200 tys. egzemplarzy. W 1966 roku na rynku pojawił się model 144, który szybko okrzyknięty został najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem na świecie. Po latach 70. ubiegłego wieku samochody Volvo powszechnie uważane są za najbezpieczniejsze auta na całym globie. W latach 80. XX wieku szwedzka marka po raz pierwszy wypuściła na rynek samochód z turbodoładowanym silnikiem – model 240 Turbo. W kolejnych latach firma intensywnie pracuje nad wdrażaniem coraz nowocześniejszych technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkowników.
Volvo nie bez powodu okrzyknięte zostały najbezpieczniejszymi autami na świecie. Wśród aktualnie produkowanych i niezwykle popularnych na polskim rynku modeli szwedzkiej marki możemy wymienić m.in.: S60, S90, V40, V60, V90, XC40, XC60 oraz XC90.
W ofercie szwedzkiej marki znajdziemy przede wszystkim funkcjonalne auta dostosowane do aktualnych potrzeb kierowców. W portfolio firmy królują obecnie samochody typu kombi, sedan i SUV.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego aut marki Volvo oraz wybierz ich sprawdzone finansowanie z Carsmile. Dopasuj konfigurację swojego wymarzonego Volvo i elastycznie dobierz parametry jego finansowania. Nie zwlekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z Doradcami Carsmile. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.