Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

TESLA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 7
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
TESLA

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Marka Tesla została założona w 2003 roku. W latach 2003-2008 pracowano nad pierwszym samochodem elektrycznym Tesla. Ostatecznie produkcja seryjnego modelu rozpoczęła się 2012 roku. Dwa lata później wprowadzono wariant wyposażony w dwa silniki elektryczne, który umożliwiał rozpędzenie się do 100 km/h w zaledwie 3,2 s. W lutym 2017 roku Tesla miała na koncie 300 tysięcy wyprodukowanych egzemplarzy swoich samochodów. W 2020 roku przekroczono milion sztuk. W 2021 roku Tesla stała się najcenniejszą marką motoryzacyjną świata – jej wartość wyceniono wówczas na 42 miliardy dolarów. W pierwszym kwartale 2022 roku sprzedało się ponad 300 tysięcy samochodów Tesla. Obecnie Tesla oferuje jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie modeli – ich wyposażenie może zawierać m.in. system jazdy autonomicznej.
Oferta marki Tesla obejmuje aktualnie cztery modele – Model S, Model 3, Model X oraz Model Y. To wysoce zaawansowane samochody – najmocniejsze warianty napędu elektrycznego w Tesli Model S oferują szczytową moc wynoszącą nawet 1020 koni mechanicznych. Rezultatem są niedoścignione osiągi, pozwalające na osiąganie 100 km/h w zaledwie 2,1 s i prędkość maksymalną dochodzącą do 322 km/h. Tesla Model 3 oraz Tesla Model Y mogą być wyposażone w napęd na jedną oś lub napęd Dual Motor wykorzystujący dwa silniki elektryczne – każdy z nich napędza odrębną oś. Silniki błyskawicznie reagują na polecenia kierowcy. Moment obrotowy przenoszony na nawierzchnię drogi jest regulowany cyfrowo. Dzięki temu udało się osiągnąć doskonałe prowadzenie, połączone z optymalną kontrolną przyczepności i stabilności. W Teslach Model X oraz Model S dostępny jest trzysilnikowy napęd, który zapewnia najwyższy poziom osiągów dostępny dla aut elektrycznych.
Wśród rodzajów nadwozia samochodów Tesla wyróżnia się zarówno bardziej klasyczne bryły, jak i crossovery stanowiące połączenie kilku typów nadwozia. Tesla Model 3 to czterodrzwiowy sedan dostępny w ofercie marki od 2017 roku. Najmocniejszy model dostępny w ofercie – Tesla Model S – stanowi połączenie limuzyny o opadającej linii coupé oraz 5-drzwowego nadwozia liftback. Tesla Model X oraz Model Y to crossovery, których nadwozia nawiązują do uniesionej linii samochodów typu SUV. Dzięki temu mogą zaoferować dużą użyteczność wnętrza oraz zapas przestrzeni z tyłu dla wysokich pasażerów.
Wnętrze modeli Tesla jest utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Na konsoli centralnej króluje ogromny ekran o przekątnej dochodzącej do nawet 17 cali. Ekran stanowi centrum rozrywki, pozwalające nie tylko na oglądanie filmów czy obsługę funkcji samochodu. System multimedialny umożliwia również obsługę gier wideo. Samochody Tesla stanowią wyznacznik wśród modeli napędzanych silnikami elektrycznymi. Rozwiązania takie jak automatyczne parkowanie, aktywowane jednym przyciskiem, stawia je na najwyższym poziomie zaawansowania. Wszystkie możliwości wnętrza samochodów Tesla pozwalają na nowo zdefiniować motoryzację w XXI wieku.
W ofercie Carsmile znajdują się usługi finansowania dostępne dla modeli samochodów Tesla. Wybierając leasing lub wynajem długoterminowy samochodu Tesla w Carsmile, możesz wygodnie dostosować wysokość miesięcznej raty oraz pozostałych opłat – kwoty wykupu i wkładu własnego. Ponadto rata może obejmować również inne koszty związane z użytkowaniem samochodu: • pakiet ubezpieczeń OC/AC/NW, • pakiet Assistance obejmujący wsparcie w przypadku zaistnienia niespodziewanych sytuacji na drodze, • pakiet serwisowy wraz z wymianą elementów eksploatacyjnych, takich jak m.in. wycieraczki, • dwa komplety opon – letnie oraz zimowe – wraz z sezonową wymianą oraz przechowalnią. Dzięki naszej ofercie możesz zachować kontrolę wydatków związanych z użytkowaniem samochodu Tesla przez cały okres leasingu lub wynajmu długoterminowego.
Aby dowiedzieć się więcej o warunkach leasingu lub wynajmu długoterminowego samochodów Tesla w Carsmile, wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce, aby dopasować najbardziej dogodne sposoby finansowania samochodów Tesla. Możesz również zadzwonić pod numer +48 22 221 04 00 – nasi doradcy czekają na Twój telefon i służą pomocą przy wyborze najwygodniejszej opcji finansowania modeli Tesla.
Cena samochodu Tesla Model 3 z napędem na jedną oś rozpoczyna się od 244 900 zł. Za wersję Long Range z dwusilnikowym napędem na wszystkie koła i zwiększonym zasięgiem należy zapłacić minimum 284 990 zł. Tesla Model Y z napędem na tylne koła kosztuje 274 990 zł. Model Y Long Range to koszt rozpoczynający się od 314 990 zł. Koszt zakupu Tesli Model S z napędem trzysilnikowym zaczyna się od 666 990 zł. Za trzysilnikową Teslę X należy zapłacić minimum 683 990 zł.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!