Filtruj
Max

SKODA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 11
Sortuj

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Škoda w Carsmile. Dysponujemy najnowszymi modelami samochodów marki Škoda oferowanymi w najróżniejszych konfiguracjach. Znajdą u nas Państwo świetne warunki leasingowe oraz wynajmu długotrwałego. W ofercie Carsmile znajdą Państwo m.in. takie modele marki Škoda jak: Octavia, Fabia, Citigo, Superb czy Karoq. Carsmile dysponuje najlepszą ofertą finansowania samochodów marki Škoda na rynku. Z nami z łatwością dopasują Państwo formę finansowania, parametry umowy oraz konfigurację pojazdu do własnych wymagań i potrzeb
Škoda Auto należąca od 1991 roku do grupy Volkswagena to najpopularniejsza marka samochodów osobowych w Polsce. Škoda rozpoczęła produkcję samochodów w 1905 roku. Pierwszym autem był model Voiturette. Rozkwit marki przypadł na lata 90. Wśród popularnych, wycofanych już z produkcji Skód wymienić należy m.in. modele: Felicia, Pick-up, Yeti, Roomster i Praktik. Obecnie Škoda produkuje modele: Citigo, Scala, Fabia, Karoq, Kodjak, Kosmiq, Superb i Octavia.
Škoda Auto od zawsze produkowała samochody praktyczne, atrakcyjne cenowo i dedykowane szerokiemu gronu odbiorców. Wśród wyprodukowanych pojazdów zdecydowaną większość stanowią modele z nadwoziami typu: hatchback, kombi, sedan i SUV.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty finansowania samochodów z Carsmille. Gwarantujemy atrakcyjne warunki najmu długoterminowego oraz leasingu. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.