Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

SKODA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 29
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
SKODA

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Škoda w Carsmile. Dysponujemy najnowszymi modelami samochodów marki Škoda oferowanymi w najróżniejszych konfiguracjach. Znajdą u nas Państwo świetne warunki leasingowe oraz wynajmu długotrwałego. W ofercie Carsmile znajdą Państwo m.in. takie modele marki Škoda jak: Octavia, Fabia, Citigo, Superb czy Karoq. Carsmile dysponuje najlepszą ofertą finansowania samochodów marki Škoda na rynku. Z nami z łatwością dopasują Państwo formę finansowania, parametry umowy oraz konfigurację pojazdu do własnych wymagań i potrzeb
Škoda Auto należąca od 1991 roku do grupy Volkswagena to najpopularniejsza marka samochodów osobowych w Polsce. Škoda rozpoczęła produkcję samochodów w 1905 roku. Pierwszym autem był model Voiturette. Rozkwit marki przypadł na lata 90. Wśród popularnych, wycofanych już z produkcji Skód wymienić należy m.in. modele: Felicia, Pick-up, Yeti, Roomster i Praktik. Obecnie Škoda produkuje modele: Citigo, Scala, Fabia, Karoq, Kodjak, Kosmiq, Superb i Octavia.
Škoda Auto od zawsze produkowała samochody praktyczne, atrakcyjne cenowo i dedykowane szerokiemu gronu odbiorców. Wśród wyprodukowanych pojazdów zdecydowaną większość stanowią modele z nadwoziami typu: hatchback, kombi, sedan i SUV.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty finansowania samochodów z Carsmille. Gwarantujemy atrakcyjne warunki najmu długoterminowego oraz leasingu. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Skoda posiada bogatą ofertę i wypuściła na polski rynek 17 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 57650 zł do 232800 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: Octavia, Karoq oraz Enyaq doskonale oddające charakter marki Skoda. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Skoda.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!