Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

SEAT w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 2
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
SEAT

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną ofertą samochodów marki Seat w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami Seatów dostępnymi na naszym rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do własnych preferencji. Sprawdź atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania firmowego auta na rynku. Marka Seat (Sociedad Española de Automobiles de Turismo) została założona w 1950 roku przez Fiata, organizację banków oraz przedsiębiorstwo państwowe. Początkowo Seat podczas produkcji własnych aut mocno inspirował się włoskimi Fiatami. Obecnie marka należy do koncernu Volkswagena. Pierwsza fabryka Seata została założona w 1953 roku w Barcelonie, a 13 listopada tamtego roku wyjechał z niej pierwszy produkowany Seat – model 1400, bliźniaczy model Fiata 1400. Auto to napędzane było silnikiem o mocy 44 KM i rozwijało prędkość 120 km/h. Do końca 1953 roku firma wyprodukowała ponad 2 tys. Seatów 1400. Kolejny Seat – model 600 – produkowany był od 1957 roku i konstrukcyjnie dość mocno nawiązywał do Fiata 126p. Kolejnymi modelami wzorowanymi na włoskim Fiacie były Seaty: 124, 127, 850, 1500, 131 oraz 132. Pierwszym całkowicie autorskim samochodem był Seat 133. W 1968 roku Seat wyprodukował ponad milion, a w 1974 roku aż 2 miliony aut. W 1982 roku Seat podpisał umowę o współpracy z koncernem Volkswagena, a w 1986 roku Volkswagen nabył 51% pakiet udziałów w Seacie. W 1990 roku Volkswagen kupił całościowy pakiet udziałów, stając się jedynym właścicielem hiszpańskiej marki.
Marka Seat od początku istnienia produkuje samochody dostosowane do mniej zamożnej grupy kierowców. Spośród bogatego portfolio marki należy wymienić modele: Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon, Tarraco, Toledo, Cordoba czy Altea.
Seat skupia się przede wszystkim na funkcjonalności i praktyczności, produkując hatchbacki, kombi, crossovery oraz minivany.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą zewnętrznego finansowania pojazdów marki Seat z Carsmile. Poznaj nasze świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego auta oraz dopasuj konfigurację swojego Seata do potrzeb własnego biznesu. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z Doradcami Carsmile, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i zaproponują najkorzystniejsze konfiguracje oraz formy finansowania. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!