Chcesz dowiedzieć się jak działa nasza usługa?
Wybierz nowe auto.
Zawsze pachnący nowością samochód prosto z salonu.
Wybierz finansowanie i czas umowy.
Zdecyduj co bardziej do Ciebie pasuje: najem czy leasing.
Wybierz elementy abonamentu.
Możesz mieć wszystko w cenie: opony, wymiany i przechowanie, ubezpieczenie OC, AC i assstance!
Wypełnij formularz, decyzję otrzymasz online!
Korzystaj z auta!
Nie zaskoczą Cię żadne niespodziewane wydatki
Na koniec wymień na nowy model lub wykup auto.
Co chciałbyś teraz zrobić?
Kontakt z doradcą

Darmowa dostawa pod Twój dom! Sprawdź >>

Filtruj
Max
Ofert 5
Sortuj
SEAT
789
835
zł/mc
Opony + Serwis
794
838
zł/mc
Opony + Serwis
831
922
zł/mc
Opony + Serwis
SEAT ATECA SUV
Promocja
1 035
zł/mc
Opony + Serwis
1 310
1 375
zł/mc
Opony + Serwis

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną ofertą samochodów marki Seat w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami Seatów dostępnymi na naszym rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do własnych preferencji. Sprawdź atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania firmowego auta na rynku. Marka Seat (Sociedad Española de Automobiles de Turismo) została założona w 1950 roku przez Fiata, organizację banków oraz przedsiębiorstwo państwowe. Początkowo Seat podczas produkcji własnych aut mocno inspirował się włoskimi Fiatami. Obecnie marka należy do koncernu Volkswagena. Pierwsza fabryka Seata została założona w 1953 roku w Barcelonie, a 13 listopada tamtego roku wyjechał z niej pierwszy produkowany Seat – model 1400, bliźniaczy model Fiata 1400. Auto to napędzane było silnikiem o mocy 44 KM i rozwijało prędkość 120 km/h. Do końca 1953 roku firma wyprodukowała ponad 2 tys. Seatów 1400. Kolejny Seat – model 600 – produkowany był od 1957 roku i konstrukcyjnie dość mocno nawiązywał do Fiata 126p. Kolejnymi modelami wzorowanymi na włoskim Fiacie były Seaty: 124, 127, 850, 1500, 131 oraz 132. Pierwszym całkowicie autorskim samochodem był Seat 133. W 1968 roku Seat wyprodukował ponad milion, a w 1974 roku aż 2 miliony aut. W 1982 roku Seat podpisał umowę o współpracy z koncernem Volkswagena, a w 1986 roku Volkswagen nabył 51% pakiet udziałów w Seacie. W 1990 roku Volkswagen kupił całościowy pakiet udziałów, stając się jedynym właścicielem hiszpańskiej marki.
Marka Seat od początku istnienia produkuje samochody dostosowane do mniej zamożnej grupy kierowców. Spośród bogatego portfolio marki należy wymienić modele: Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon, Tarraco, Toledo, Cordoba czy Altea.
Seat skupia się przede wszystkim na funkcjonalności i praktyczności, produkując hatchbacki, kombi, crossovery oraz minivany.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą zewnętrznego finansowania pojazdów marki Seat z Carsmile. Poznaj nasze świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego auta oraz dopasuj konfigurację swojego Seata do potrzeb własnego biznesu. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z Doradcami Carsmile, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i zaproponują najkorzystniejsze konfiguracje oraz formy finansowania. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.