Filtruj
Max

MITSUBISHI w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 4
Sortuj
MITSUBISHI

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 10 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Mitsubishi w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami aut Mitsubishi, które dostępne są na polskim rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać konfiguracje samochodów do własnych potrzeb oraz preferencji. Koniecznie poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania na rynku. Firma Mitsubishi założona została w 1879 roku. Początek jej działalności opierał się na działalności żeglugowej, następnie firma weszła na rynek wydobywania surowców, zakładała własne banki, a poważną historię z motoryzacją rozpoczęła dopiero w 1917 roku, wypuszczając wówczas pierwsze auto – Mitsubishi Model A. Pojazd nie odniósł wielkiego sukcesu, a kolejny model w portfolio firmy pojawił się dopiero po II wojnie światowej w 1960 roku. Auto oznaczone było jako model 500. Producent wyposażył je w silnik o pojemności 0,5 l i mocy 20 KM. W 1970 roku na rynku pojawiła się spółka Mitsubishi Motor Corporation. Od tej pory auta japońskiego koncernu pojawiały się regularnie.
Do najpopularniejszych modeli Mitsubishi, które odniosły spory sukces, należy wymienić modele: Colt, Lancer, Pajero, Lancer Evolution, Outlander, PHEV, Space Star, i-MiEV, a także ASX i Outlander Sport.
Mitsubishi w całej swojej karierze produkowało przede wszystkim pojazdy użyteczne i funkcjonalne. Stąd też w ofercie japońskiego producenta wymienić należy przede wszystkim takie nadwozia jak: kombi, SUV, crossover i hatchback.
Sprawdź atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego Carsmile oraz wybierz najkorzystniejsze finansowanie firmowego samochodu z Carsmile. Oferujemy wszystkie modele Mitsubishi we wszystkich dostępnych konfiguracjach na rynku. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Doradcami Carsmile. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Więcej dowiesz się, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.