Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

MITSUBISHI w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 6
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
MITSUBISHI

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Mitsubishi w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami aut Mitsubishi, które dostępne są na polskim rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać konfiguracje samochodów do własnych potrzeb oraz preferencji. Koniecznie poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania na rynku. Firma Mitsubishi założona została w 1879 roku. Początek jej działalności opierał się na działalności żeglugowej, następnie firma weszła na rynek wydobywania surowców, zakładała własne banki, a poważną historię z motoryzacją rozpoczęła dopiero w 1917 roku, wypuszczając wówczas pierwsze auto – Mitsubishi Model A. Pojazd nie odniósł wielkiego sukcesu, a kolejny model w portfolio firmy pojawił się dopiero po II wojnie światowej w 1960 roku. Auto oznaczone było jako model 500. Producent wyposażył je w silnik o pojemności 0,5 l i mocy 20 KM. W 1970 roku na rynku pojawiła się spółka Mitsubishi Motor Corporation. Od tej pory auta japońskiego koncernu pojawiały się regularnie.
Do najpopularniejszych modeli Mitsubishi, które odniosły spory sukces, należy wymienić modele: Colt, Lancer, Pajero, Lancer Evolution, Outlander, PHEV, Space Star, i-MiEV, a także ASX i Outlander Sport.
Mitsubishi w całej swojej karierze produkowało przede wszystkim pojazdy użyteczne i funkcjonalne. Stąd też w ofercie japońskiego producenta wymienić należy przede wszystkim takie nadwozia jak: kombi, SUV, crossover i hatchback.
Sprawdź atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego Carsmile oraz wybierz najkorzystniejsze finansowanie firmowego samochodu z Carsmile. Oferujemy wszystkie modele Mitsubishi we wszystkich dostępnych konfiguracjach na rynku. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Doradcami Carsmile. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Więcej dowiesz się, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Mitsubishi posiada skromną ofertę i wypuściła na polski rynek 4 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 44990 zł do 185990 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: Space Star, Outlander oraz Eclipse Cross doskonale oddające charakter marki Mitsubishi. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Mitsubishi.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.