Filtruj
Max

MITSUBISHI w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 3
Sortuj

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Mitsubishi w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami aut Mitsubishi, które dostępne są na polskim rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać konfiguracje samochodów do własnych potrzeb oraz preferencji. Koniecznie poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania na rynku. Firma Mitsubishi założona została w 1879 roku. Początek jej działalności opierał się na działalności żeglugowej, następnie firma weszła na rynek wydobywania surowców, zakładała własne banki, a poważną historię z motoryzacją rozpoczęła dopiero w 1917 roku, wypuszczając wówczas pierwsze auto – Mitsubishi Model A. Pojazd nie odniósł wielkiego sukcesu, a kolejny model w portfolio firmy pojawił się dopiero po II wojnie światowej w 1960 roku. Auto oznaczone było jako model 500. Producent wyposażył je w silnik o pojemności 0,5 l i mocy 20 KM. W 1970 roku na rynku pojawiła się spółka Mitsubishi Motor Corporation. Od tej pory auta japońskiego koncernu pojawiały się regularnie.
Do najpopularniejszych modeli Mitsubishi, które odniosły spory sukces, należy wymienić modele: Colt, Lancer, Pajero, Lancer Evolution, Outlander, PHEV, Space Star, i-MiEV, a także ASX i Outlander Sport.
Mitsubishi w całej swojej karierze produkowało przede wszystkim pojazdy użyteczne i funkcjonalne. Stąd też w ofercie japońskiego producenta wymienić należy przede wszystkim takie nadwozia jak: kombi, SUV, crossover i hatchback.
Sprawdź atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego Carsmile oraz wybierz najkorzystniejsze finansowanie firmowego samochodu z Carsmile. Oferujemy wszystkie modele Mitsubishi we wszystkich dostępnych konfiguracjach na rynku. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z Doradcami Carsmile. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Więcej dowiesz się, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.