Filtruj
Max

MAZDA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 9
Sortuj

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Mazda w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami samochodów Mazda dostępnymi na rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać konfiguracje samochodów do własnych potrzeb oraz preferencji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania na rynku. Początki japońskiej firmy Mazda sięgają roku 1920, jednak produkcja samochodów ruszyła dopiero w 1931 roku. Wówczas przedsiębiorstwo wypuściło trójkołowy pojazd o nazwie Go przeznaczony na potrzeby armii. Pierwsze prototypy samochodów osobowych pojawiły się w latach 40. XX wieku. W 1960 roku Mazda wyprodukowała pierwszy samochód z silnikiem V2 chłodzonym powietrzem i generującym 16 KM mocy. W latach 70. XX wieku koncern wyprodukował modele RX-2 i RX-3 wykorzystujące silnik Wankla o mocy 110 i 128 KM. W 1978 roku powstała Mazda RX-7, a w 1977 roku Mazda 323. W 1984 roku przedsiębiorstwo przeszło rebranding, zmieniając nazwę na Mazda Motor Corporation. W 1985 roku firma świętowała wyprodukowanie 10 mln egzemplarzy pojazdów.
Wśród obecnie produkowanych samochodów Mazdy należy wymienić modele: 2, 3, 5, 6, Bongo, Az-Offroad, Biante, BT-50, Carol, CX-3, CX-4, CX-5, CX-9, MPV, MX-5, Scrum, Spiano, Verisa i Titan. Wśród historycznych modeli nie może zabraknąć Mazdy 323, 626, 929, CX-7, E250, Demio, Chantez, 121, Premacy, Tribute, Xedos 9, Xedos 6, RX-7, RX-8 czy Navajo.
Od samego początku mazda koncentrowała się na produkcji pojazdów wpasowujących się w gust szerokiej grupy odbiorców. Z tego też względu w ofercie firmy przeważają konstrukcje z nadwoziami typu: hatchback, kombi, SUV, crossover, sedan i coupe.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz sprawdzone finansowanie zewnętrzne z Carsmile. Oferujemy wszystkie modele Mazdy we wszystkich dostępnych konfiguracjach. Masz wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.