Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

MAZDA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 16
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
MAZDA

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą samochodów marki Mazda w Carsmile. Dysponujemy wszystkimi modelami samochodów Mazda dostępnymi na rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać konfiguracje samochodów do własnych potrzeb oraz preferencji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz najlepszą ofertę zewnętrznego finansowania na rynku. Początki japońskiej firmy Mazda sięgają roku 1920, jednak produkcja samochodów ruszyła dopiero w 1931 roku. Wówczas przedsiębiorstwo wypuściło trójkołowy pojazd o nazwie Go przeznaczony na potrzeby armii. Pierwsze prototypy samochodów osobowych pojawiły się w latach 40. XX wieku. W 1960 roku Mazda wyprodukowała pierwszy samochód z silnikiem V2 chłodzonym powietrzem i generującym 16 KM mocy. W latach 70. XX wieku koncern wyprodukował modele RX-2 i RX-3 wykorzystujące silnik Wankla o mocy 110 i 128 KM. W 1978 roku powstała Mazda RX-7, a w 1977 roku Mazda 323. W 1984 roku przedsiębiorstwo przeszło rebranding, zmieniając nazwę na Mazda Motor Corporation. W 1985 roku firma świętowała wyprodukowanie 10 mln egzemplarzy pojazdów.
Wśród obecnie produkowanych samochodów Mazdy należy wymienić modele: 2, 3, 6, Bongo, BT-50, Carol, CX-4, CX-5, CX-9, MX-5 i Titan. Wśród historycznych modeli nie może zabraknąć Mazdy 323, 626, 929, CX-7, E250, Demio, Chantez, 121, Premacy, Tribute, Xedos 9, Xedos 6, RX-7, RX-8 czy Navajo.
Od samego początku mazda koncentrowała się na produkcji pojazdów wpasowujących się w gust szerokiej grupy odbiorców. Z tego też względu w ofercie firmy przeważają konstrukcje z nadwoziami typu: hatchback, kombi, SUV, crossover, sedan i coupe.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego i wybierz sprawdzone finansowanie zewnętrzne z Carsmile. Oferujemy wszystkie modele Mazdy we wszystkich dostępnych konfiguracjach. Masz wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Mazda posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 9 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 69900 zł do 152900 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: 3, CX-5 oraz MX-30 doskonale oddające charakter marki Mazda. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Mazda.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!