Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

LEXUS w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 4
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
LEXUS

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Poszukują Państwo atrakcyjnej formy finansowania samochodu? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Carsmile. Dysponujemy szerokim asortymentem wszystkich dostępnych na polskim rynku modeli samochodów marki Lexus. Zapewniamy elastyczne możliwości konfiguracji – zarówno aut, jak i umowy leasingowej lub wynajmu długoterminowego. Próżno szukać lepszej oferty na rynku. Nasze doświadczenie oraz atrakcyjna oferta pozwolą Państwu z łatwością dopasować model samochodu do osobistych wymagań, preferencji oraz potrzeb. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Za produkcję luksusowych samochodów marki Lexus odpowiada japoński koncern motoryzacyjny Toyota Motor Corporation założony w 1989 roku. Pierwszym lexusem, który pojawił się na rynku, był wyprodukowany w 1989 roku model Lexus LS 400. Zaraz po nim zaprezentowano model ES 250, w 1991 model SC 300, a dwa lata później limuzynę GS 300. Do nieprodukowanych już modeli zaliczyć należy serie: SC, LFA, HS oraz GS. Obecnie Lexus produkuje jedynie 12 modeli samochodów.
Marka Lexus kojarzona jest przede wszystkim z luksusem oraz najwyższą jakością. Z tego też względu próżno szukać wśród produkowanych obecnie modeli hatchbacków, kombi lub VAN-ów. Lexus skupia się głównie na produkcji sedanów, takich jak modele: CT, IS, LS czy ES, Crossoverów: UX, NX, RX, RX L, SUV-ów: LX i GX, a także samochodów sportowych z nadwoziem typu coupe: RC i LC. W ofercie Carsmile znajdą Państwo wszystkie produkowane obecnie lexusy w dowolnych konfiguracjach.
Chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty leasingu lub najmu długoterminowego w Carsmile? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzą na Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Lexus posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 7 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 149000 zł do 567000 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: LS, RX oraz UX doskonale oddające charakter marki Lexus. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Lexus.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!