Filtruj
Max

LAND ROVER w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 3
Sortuj

Charakterystyka marki

Wybierz sprawdzone finansowanie samochodów marki Land Rover z Carsmile. W naszym asortymencie mamy wszystkie modele Land Roverów. Wybierz wymarzone auto i skonfiguruj je wedle osobistych preferencji i potrzeb. Sprawdź naszą ofertę leasingu oraz najmu długoterminowego i wybierz najkorzystniejszą ofertę zewnętrznego finansowania samochodu marki Land Rover. Land Rover pojawił się na rynku w 1948 roku i od początku swojej działalności słynie z produkcji samochodów terenowych na potrzeby cywilów oraz wojska. Marka powstała na podstawie fascynacji dyrektora technicznego Rovera – Maurice Wilksa amerykańskimi samochodami marki Jeep. Maurice i jego brat Spencer Wilks od fascynacji szybko przeszli do czynów i już w 1949 roku zaprezentowali swoje pierwsze auto na płycie podłogowej Jeepa i z silnikiem o pojemności 1,6 l. W 1958 roku firma wyprodukowała drugą generację pojazdu z silnikiem benzynowym o pojemności 2,25 l. W 1966 roku linię produkcyjną opuścił milionowy pojazd marki Land Rover. W 1967 roku firma połączyła siły z brytyjskim Triumphem, a następnie uczestniczyła w fuzji z koncernem Leyland i British Motor Corporation. Kolejny model Land Rovera pojawił się dopiero w 1970 roku. Był to legendarny już Range Rover z 3,5-litrowym silnikiem V8, który rozwijał prędkość do 160 km/h. W 1978 roku marka stała się niezależnym bytem o nazwie Land Rover Limited. W 1989 roku firma zaprezentowała model Discovery z silnikiem 200 Tdi z bezpośrednim wtryskiem, a w 1994 roku firma została przejęta przez BMW. Następnie w 200 roku BMW sprzedał Land Rovera Fordowi, który w 2011 roku sprzedał markę indyjskiemu koncernowi Tata Motors.
Wśród najbardziej rozpoznawalnych modeli Land Roverów należy wymienić Land Rover Defender, Freelander, Minerva, Wolf, Discovery i Discovery Sport, a także Rang Rovery: Evoque, Velar, Sport i Rover. Wśród obecnie produkowanych pozostają modele Land Rover Discovery, Freelander, Velar i Range Rover.
Marka Land Rover tworzy przede wszystkim auta terenowe – hardtopy, SUV-y, crossovery i sport SUV-y.
Tutaj sfinansujesz własnego Land Rovera o dowolnie wybranej przez siebie konfiguracji. Wybierz jedną z najkorzystniejszych ofert leasingu i wynajmu długoterminowego na rynku. Z Carsmile łatwo dostosujesz konfigurację auta i warunki jego finansowania do specyfiki swojego biznesu oraz osobistych potrzeb. Więcej dowiesz się, kontaktując się z naszymi Doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 oraz pod adresem e-mail: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.