Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

JEEP w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 6
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
JEEP

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Wybierz sprawdzone finansowanie samochodów marki Jeep z Carsmile. Z nami samochód Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. W naszym asortymencie mamy wszystkie modele samochodów marki Jeep dostępne na rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do osobistych preferencji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę leasingu oraz najmu długoterminowego i wybierz najkorzystniejszą ofertę zewnętrznego finansowania dla siebie i swojej firmy. Korzenie marki Jeep sięgają produkcji samochodów terenowych na potrzeby armii USA. Pierwszy Jeep dostępny dla cywili powstał w 1944 roku i był to model CJ-2A. Prototyp pierwszego Jeepa powstał w zaledwie 49 dni na potrzeby przetargu ogłoszonego przez armię Stanów Zjednoczonych. Twórcą prototypu był Willys Quad – wiceprezes ds. inżynierii Willys-Overland – Delmar G. Roos. Przyjmuje się, że nazwa Jeep powstała od wymowy głosek GP w amerykańskim skrócie słów „general purpose” (pol. ogólnego przeznaczenia). Na potrzeby armii wyprodukowano 368 tys. egzemplarzy pierwszych wojskowych Jeepów. Po wojnie Chrysler zastrzegł znak towarowy „Jeep” oraz rozpoczął produkcję modeli CJ-2A. Jego następcą był model CJ-3A, a w 1953 roku na rynku pojawił się model CJ-3B, który wyposażony był w czterocylindrowy silnik górnozaworowy Hurricane F-Head. Jego produkcja trwała do 1968 roku. Kolejnymi modelami były Jeepy CJ-5 – najdłużej produkowany Jeep w historii oraz CJ-7. W latach 70. ubiegłego wieku powstał Jeep Wrangler – pierwszy pojazd marki z napędem 4x4. W 1987 roku marka Jeep wykupiona została przez Eagle Division, a w 2003 roku zadebiutował najpopularniejszy i najlepiej wyposażony Jeep – model Wrangler Rubicon. Rok później na rynku pojawił się Wrangler Unlimited, a 2 lata później Jeep Grand Cherokee.
Spośród najpopularniejszych modeli Jeepów należy wymienić modele: Cherokee, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Wrangler, Renegade, Gladiator, Commander czy Liberty.
Jako marka z wojskowymi korzeniami, niemal wszystkie nowe modele Jeepów są crossoverami, SUV-ami, a także hard topami i sof topami przystosowanymi do jazdy zarówno po utwardzonych drogach, jak i po bezdrożach.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego samochodów marki Jeep i wybierz najlepsze warunki finansowania zewnętrznego swojego wymarzonego pojazdu. Oferujemy wszystkie modele Jeepów dostępne we wszystkich konfiguracjach. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci możliwie najlepsze finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!