Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Poszukujesz zewnętrznego finansowania firmowego pojazdu na atrakcyjnych warunkach? Już dziś sprawdź ofertę najnowszych modeli samochodów marki Jaguar przygotowaną przez Carsmile. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi modelami Jaguarów w każdej konfiguracji dostępnej na europejskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wybierz finansowanie dostosowane do siebie i swoich potrzeb. Początki marki Jaguar sięgają 1922 roku, kiedy to William Lyons założył przedsiębiorstwo Swallow Sidecar Company. Początkowo firma produkowała wózki boczne do motocykli, a później skupiła się na produkcji aluminiowych nadwozi na potrzeby innych brytyjskich marek samochodów. Firma zmieniła nazwę na SS Cars LTD, a pierwsze auto wyprodukowała w 1935 roku. Był to Jaguar SS100. II wojna światowa spowodowała, że firma rozpoczęła produkcję przyczepek motocyklowych dla wojska, jednak po zakończeniu globalnego konfliktu Jaguar powrócił do produkowania luksusowych i sportowych aut. W 1948 roku firma zaprezentowała model XK120 o mocy 160 KM, a w 1955 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję bardziej przystępnych cenowo aut – modeli Mark I oraz Mark II. W latach 60. XX wieku firma przejęła Daimler Motor Company, a w roku 1966 połączyła siły z British Motor Corporation. Od 1984 roku Jaguar odłączył się od koncernu, a w 1989 roku marka przejęta została przez Forda, którego sprzedał w 2008 roku indyjskiemu koncernowi Tata Motors.
Jaguar od początku koncentrował się na produkcji luksusowych limuzyn oraz sportowych aut zarezerwowanych dla najbardziej zamożnych kierowców. Zgodnie z tym zamysłem powstawały limuzyny SS1, SS100, XK120, bardziej przystępne cenowo modele Mark VII, I oraz II, E-Type, XJ6, XJ12, XJ1S, X220, XK, XJ8 czy S-Type. Po 2000 roku marka rozpoczęła produkcję m.in. modeli X-Type, XF, F-Pace, E-Pace czy I-Pace.
Brytyjski producent słynie z produkcji przede wszystkim wysokiej jakości luksusowych aut, które wpasowują się w potrzeby najbardziej wysublimowanych gustów kierowców. Dlatego też w ofercie firmy dominują przede wszystkim coupe, kabrioletów, sedanów, a także crossoverów.
Sprawdź świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dopasuj wymarzony model Jaguara do osobistych preferencji. Masz pytania dotyczące oferty samochodów lub ich finansowania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojej firmy. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Jaguar posiada skromną ofertę i wypuściła na polski rynek 6 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 185900 zł do 364000 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: E-Pace, XE oraz XF doskonale oddające charakter marki Jaguar. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Jaguar.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!