Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

JAGUAR w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 3
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
JAGUAR

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Poszukujesz zewnętrznego finansowania firmowego pojazdu na atrakcyjnych warunkach? Już dziś sprawdź ofertę najnowszych modeli samochodów marki Jaguar przygotowaną przez Carsmile. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi modelami Jaguarów w każdej konfiguracji dostępnej na europejskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wybierz finansowanie dostosowane do siebie i swoich potrzeb. Początki marki Jaguar sięgają 1922 roku, kiedy to William Lyons założył przedsiębiorstwo Swallow Sidecar Company. Początkowo firma produkowała wózki boczne do motocykli, a później skupiła się na produkcji aluminiowych nadwozi na potrzeby innych brytyjskich marek samochodów. Firma zmieniła nazwę na SS Cars LTD, a pierwsze auto wyprodukowała w 1935 roku. Był to Jaguar SS100. II wojna światowa spowodowała, że firma rozpoczęła produkcję przyczepek motocyklowych dla wojska, jednak po zakończeniu globalnego konfliktu Jaguar powrócił do produkowania luksusowych i sportowych aut. W 1948 roku firma zaprezentowała model XK120 o mocy 160 KM, a w 1955 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję bardziej przystępnych cenowo aut – modeli Mark I oraz Mark II. W latach 60. XX wieku firma przejęła Daimler Motor Company, a w roku 1966 połączyła siły z British Motor Corporation. Od 1984 roku Jaguar odłączył się od koncernu, a w 1989 roku marka przejęta została przez Forda, którego sprzedał w 2008 roku indyjskiemu koncernowi Tata Motors.
Jaguar od początku koncentrował się na produkcji luksusowych limuzyn oraz sportowych aut zarezerwowanych dla najbardziej zamożnych kierowców. Zgodnie z tym zamysłem powstawały limuzyny SS1, SS100, XK120, bardziej przystępne cenowo modele Mark VII, I oraz II, E-Type, XJ6, XJ12, XJ1S, X220, XK, XJ8 czy S-Type. Po 2000 roku marka rozpoczęła produkcję m.in. modeli X-Type, XF, F-Pace, E-Pace czy I-Pace.
Brytyjski producent słynie z produkcji przede wszystkim wysokiej jakości luksusowych aut, które wpasowują się w potrzeby najbardziej wysublimowanych gustów kierowców. Dlatego też w ofercie firmy dominują przede wszystkim coupe, kabrioletów, sedanów, a także crossoverów.
Sprawdź świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dopasuj wymarzony model Jaguara do osobistych preferencji. Masz pytania dotyczące oferty samochodów lub ich finansowania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojej firmy. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Jaguar posiada skromną ofertę i wypuściła na polski rynek 6 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do wyższa półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 185900 zł do 364000 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: E-Pace, XE oraz XF doskonale oddające charakter marki Jaguar. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Jaguar.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.