Filtruj
Max

JAGUAR w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 5
Sortuj

Charakterystyka marki

Poszukujesz zewnętrznego finansowania firmowego pojazdu na atrakcyjnych warunkach? Już dziś sprawdź ofertę najnowszych modeli samochodów marki Jaguar przygotowaną przez Carsmile. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi modelami Jaguarów w każdej konfiguracji dostępnej na europejskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wybierz finansowanie dostosowane do siebie i swoich potrzeb. Początki marki Jaguar sięgają 1922 roku, kiedy to William Lyons założył przedsiębiorstwo Swallow Sidecar Company. Początkowo firma produkowała wózki boczne do motocykli, a później skupiła się na produkcji aluminiowych nadwozi na potrzeby innych brytyjskich marek samochodów. Firma zmieniła nazwę na SS Cars LTD, a pierwsze auto wyprodukowała w 1935 roku. Był to Jaguar SS100. II wojna światowa spowodowała, że firma rozpoczęła produkcję przyczepek motocyklowych dla wojska, jednak po zakończeniu globalnego konfliktu Jaguar powrócił do produkowania luksusowych i sportowych aut. W 1948 roku firma zaprezentowała model XK120 o mocy 160 KM, a w 1955 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję bardziej przystępnych cenowo aut – modeli Mark I oraz Mark II. W latach 60. XX wieku firma przejęła Daimler Motor Company, a w roku 1966 połączyła siły z British Motor Corporation. Od 1984 roku Jaguar odłączył się od koncernu, a w 1989 roku marka przejęta została przez Forda, którego sprzedał w 2008 roku indyjskiemu koncernowi Tata Motors.
Jaguar od początku koncentrował się na produkcji luksusowych limuzyn oraz sportowych aut zarezerwowanych dla najbardziej zamożnych kierowców. Zgodnie z tym zamysłem powstawały limuzyny SS1, SS100, XK120, bardziej przystępne cenowo modele Mark VII, I oraz II, E-Type, XJ6, XJ12, XJ1S, X220, XK, XJ8 czy S-Type. Po 2000 roku marka rozpoczęła produkcję m.in. modeli X-Type, XF, F-Pace, E-Pace czy I-Pace.
Brytyjski producent słynie z produkcji przede wszystkim wysokiej jakości luksusowych aut, które wpasowują się w potrzeby najbardziej wysublimowanych gustów kierowców. Dlatego też w ofercie firmy dominują przede wszystkim coupe, kabrioletów, sedanów, a także crossoverów.
Sprawdź świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dopasuj wymarzony model Jaguara do osobistych preferencji. Masz pytania dotyczące oferty samochodów lub ich finansowania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojej firmy. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.