Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Iveco to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Turynie. Marka powstała w 1975 roku poprzez połączenie oddziałów zajmujących się wytwarzaniem samochodów ciężarowych, należących do kilku marek m.in. Fiat czy Alfa Romeo. Oprócz produkcji samochodów ciężarowych Iveco wytwarza również silniki dla producentów łodzi oraz maszyn budowlanych. Pojazdy Iveco są wykorzystywane w wielu odmiennych branżach, umożliwiając transport towarów i przyczyniając się do rozwoju firm. Obecnie oferowane modele wykorzystują zaawansowane technologie jak m.in. siedzenia z pianki zapamiętującej kształt kierowcy opracowanej przez NASA. Dzięki temu samochody Iveco zapewniają nie tylko ogromną skuteczność w pracy, ale także dbają o komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Najbardziej znanym samochodem Iveco jest model Daily – w zależności od zabudowy występuje jako samochód dostawczy klasy wyższej oraz lekki samochód ciężarowy z otwartą skrzynią ładunkową, który dzięki odpowiedniej konfiguracji może zaoferować dopuszczalną masę całkowitą nawet do 7,2 tony. Model pojawił się w ofercie marki w 1978 roku. Obecnie oferowana jest jego szósta generacja. Iveco Daily charakteryzuje się rozbudowaną możliwością konfiguracji obejmującą m.in. rodzaj nadwozia rozstaw osi oraz typy zawieszenia przedniego i tylnego. Wśród modeli Iveco znalazły się również większe samochody – Eurocargo, S-WAY, Trakker, a także X-WAY.
Modele samochodów użytkowych Iveco występują w wielu rodzajach nadwozia. Typ zabudowy pozwala dopasować pojazd do odmiennych zadań, które pojawiają się w trakcie prowadzenia działalności. Wśród dostępnych rodzajów samochodów Iveco należy wyróżnić m.in.: samochody dostawcze, lekkie samochody ciężarowe, ciężkie samochody ciężarowe, wywrotki, ciągniki siodłowe czy betonomieszarki. Modele tej marki występują także w odmianach dostosowanych do jazdy w warunkach terenowych.
Oferta samochodów Iveco w Carsmile obejmuje usługi finansowania – kredyt, leasing lub wynajem długoterminowy, pozwalające użytkować Iveco Daily z zachowaniem kontroli kosztów. Umożliwiamy dostosowanie wysokości miesięcznej raty, a także kosztów związanych z wykupem czy wkładem własnym. Ponadto miesięczna opłata może obejmować również m.in. koszty ubezpieczenia, serwisów okresowych oraz dwa komplety opon wraz z ich wymianą. Kontaktując się z nami, otrzymasz bezpłatną wycenę indywidualnie wybranej wersji zabudowy modelu.
Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatną ofertę finansowania samochodu Iveco, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie, aby dobrać najkorzystniejsze warunki dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz również połączyć się z Centrum Doradców Carsmile, dzwoniąc pod numer +48 22 221 04 00.
Cena Iveco Daily w 4-drzwiowej zabudowie furgon to około 144 930-247 648 zł w zależności od wybranej konfiguracji. Iveco Daily z 2-drzwiową kabiną w wersji ramowej to koszt około 138 780-222 359 zł.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!