Filtruj
Max

IVECO w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 10
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.
IVECO

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Szybko dostępne
Serwis
Serwis

Charakterystyka marki

Iveco to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Turynie. Marka powstała w 1975 roku poprzez połączenie oddziałów zajmujących się wytwarzaniem samochodów ciężarowych, należących do kilku marek m.in. Fiat czy Alfa Romeo. Oprócz produkcji samochodów ciężarowych Iveco wytwarza również silniki dla producentów łodzi oraz maszyn budowlanych. Pojazdy Iveco są wykorzystywane w wielu odmiennych branżach, umożliwiając transport towarów i przyczyniając się do rozwoju firm. Obecnie oferowane modele wykorzystują zaawansowane technologie jak m.in. siedzenia z pianki zapamiętującej kształt kierowcy opracowanej przez NASA. Dzięki temu samochody Iveco zapewniają nie tylko ogromną skuteczność w pracy, ale także dbają o komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Najbardziej znanym samochodem Iveco jest model Daily – w zależności od zabudowy występuje jako samochód dostawczy klasy wyższej oraz lekki samochód ciężarowy z otwartą skrzynią ładunkową, który dzięki odpowiedniej konfiguracji może zaoferować dopuszczalną masę całkowitą nawet do 7,2 tony. Model pojawił się w ofercie marki w 1978 roku. Obecnie oferowana jest jego szósta generacja. Iveco Daily charakteryzuje się rozbudowaną możliwością konfiguracji obejmującą m.in. rodzaj nadwozia rozstaw osi oraz typy zawieszenia przedniego i tylnego. Wśród modeli Iveco znalazły się również większe samochody – Eurocargo, S-WAY, Trakker, a także X-WAY.
Modele samochodów użytkowych Iveco występują w wielu rodzajach nadwozia. Typ zabudowy pozwala dopasować pojazd do odmiennych zadań, które pojawiają się w trakcie prowadzenia działalności. Wśród dostępnych rodzajów samochodów Iveco należy wyróżnić m.in.: samochody dostawcze, lekkie samochody ciężarowe, ciężkie samochody ciężarowe, wywrotki, ciągniki siodłowe czy betonomieszarki. Modele tej marki występują także w odmianach dostosowanych do jazdy w warunkach terenowych.
Oferta samochodów Iveco w Carsmile obejmuje usługi finansowania – kredyt, leasing lub wynajem długoterminowy, pozwalające użytkować Iveco Daily z zachowaniem kontroli kosztów. Umożliwiamy dostosowanie wysokości miesięcznej raty, a także kosztów związanych z wykupem czy wkładem własnym. Ponadto miesięczna opłata może obejmować również m.in. koszty ubezpieczenia, serwisów okresowych oraz dwa komplety opon wraz z ich wymianą. Kontaktując się z nami, otrzymasz bezpłatną wycenę indywidualnie wybranej wersji zabudowy modelu.
Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatną ofertę finansowania samochodu Iveco, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie, aby dobrać najkorzystniejsze warunki dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz również połączyć się z Centrum Doradców Carsmile, dzwoniąc pod numer +48 22 221 04 00.
Cena Iveco Daily w 4-drzwiowej zabudowie furgon to około 144 930-247 648 zł w zależności od wybranej konfiguracji. Iveco Daily z 2-drzwiową kabiną w wersji ramowej to koszt około 138 780-222 359 zł.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.