Filtruj
Max

HYUNDAI w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 10
Sortuj

Charakterystyka marki

Oferujemy bogaty asortyment wszystkich produkowanych modeli samochodów marki Hyundai dostępnych na naszym rynku. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia szerokich możliwości konfiguracji zarówno pojazdu, jak i umowy leasingowej lub wynajmu długotrwałego w Carsmile. Dzięki naszej nieustannie ewoluującej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najlepsze warunki zewnętrznego finansowania samochodów marki Hyundai na użytek firmowy i prywatny. Zapraszamy do zapoznania się z modelami, jakimi dysponujemy, a także do kontaktu z naszymi doradcami.
Koreański koncern motoryzacyjny rozpoczął produkcję samochodów w 1967 roku. Od tego czasu Hyundai Motor Company wyprodukowało ponad 40 modeli aut. Wśród obecnie produkowanych wymienić można m.in. modele: Accent, Creta, Elantra, Eon, Grandeur, Ioniq, i10, i20, i30, i40, i45, ix25, ix35, Kona, Nexo, Palisade, Sonata, Tuscon czy Veloster. Wśród starszych, wycofanych z produkcji modeli należy wymienić: Excel, Dynasty, Getz, Matrix czy Atos.
Marka od lat słynie ze swojego ukierunkowania na produkcję samochodów funkcjonalnych i praktycznych, dlatego też przez ponad 50 lat południowokoreański producent produkował głównie hatchbacki, sedany, kombi i coupe. Wśród obecnie najpopularniejszych rodzajów Hyundaiów wymienić należy także produkowane na fali popularności crossovery i SUV-y.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego oraz leasingu w Carsmile. W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości lub chcą dopytać o detale naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami. Eksperci Carsmile odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.