Gwarantujemy stałą ratę najmu!
Sprawdzimy dla Ciebie finansowanie aż w 12 bankach!
Policz  
Filtruj
Max

HYUNDAI w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 9
Sortuj
HYUNDAI

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 10 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

HYUNDAI Nowy Tucson SUV
Gwarancja stałej raty
HYUNDAI Nowe i30 Kombi
Gwarancja stałej raty
Szybko dostępne
HYUNDAI Nowe i30 Hatchback
Gwarancja stałej raty
Szybko dostępne
HYUNDAI Nowa Elantra Sedan
Gwarancja stałej raty
HYUNDAI Bayon Crossover
Szybko dostępne
Serwis + Opony
HYUNDAI Nowe i20 Hatchback
Gwarancja stałej raty
Od ręki
Serwis + Opony
HYUNDAI Nowe i30 Sedan
Gwarancja stałej raty

Charakterystyka marki

Oferujemy bogaty asortyment wszystkich produkowanych modeli samochodów marki Hyundai dostępnych na naszym rynku. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia szerokich możliwości konfiguracji zarówno pojazdu, jak i umowy leasingowej lub wynajmu długotrwałego w Carsmile. Dzięki naszej nieustannie ewoluującej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najlepsze warunki zewnętrznego finansowania samochodów marki Hyundai na użytek firmowy i prywatny. Zapraszamy do zapoznania się z modelami, jakimi dysponujemy, a także do kontaktu z naszymi doradcami.
Koreański koncern motoryzacyjny rozpoczął produkcję samochodów w 1967 roku. Od tego czasu Hyundai Motor Company wyprodukowało ponad 40 modeli aut. Wśród obecnie produkowanych wymienić można m.in. modele: Accent, Creta, Elantra, Eon, Grandeur, Ioniq, i10, i20, i30, i40, i45, ix25, ix35, Kona, Nexo, Palisade, Sonata, Tuscon czy Veloster. Wśród starszych, wycofanych z produkcji modeli należy wymienić: Excel, Dynasty, Getz, Matrix czy Atos.
Marka od lat słynie ze swojego ukierunkowania na produkcję samochodów funkcjonalnych i praktycznych, dlatego też przez ponad 50 lat południowokoreański producent produkował głównie hatchbacki, sedany, kombi i coupe. Wśród obecnie najpopularniejszych rodzajów Hyundaiów wymienić należy także produkowane na fali popularności crossovery i SUV-y.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu długoterminowego oraz leasingu w Carsmile. W przypadku, gdy mają Państwo wątpliwości lub chcą dopytać o detale naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami. Eksperci Carsmile odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Hyundai posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 16 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 45000 zł do 189900 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: i30, Kona oraz Tucson doskonale oddające charakter marki Hyundai. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Hyundai.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.