Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max

DACIA w leasingu i wynajmie długoterminowym

Ofert 14
Sortuj
Jak pozycjonowane są pojazdy?

O sortowaniu według opcji Rekomendowane (wybrano domyślnie) decydują eksperci Carsmile, w oparciu o kryteria takie jak popularność oferty czy atrakcyjne warunki finansowe dostępne w Carsmile.

Sortowanie według opcji Raty umożliwia sortowanie według wysokości rat od najniższej do najwyższej i na odwrót.

Najkorzystniejsze według nas oferty, są oznaczone w wynikach wyszukiwania etykietą “Carsmile Poleca”
DACIA

Oblicz na jaką ratę Cię stać!

Sprawdź w kilka sekund

Zapytaj o dowolną, wybraną przez Ciebie, wersję samochodu! Indywidualna wycena 0 zł !

Wyceń bezpłatnie

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy OLX, która obsługuje 10 milionów klientów!

Nasz algorytm AI codziennie przelicza ponad 600 000 kalkulacji, tak abyśmy mogli dać Ci najlepsze oferty!

Codziennie odwiedza nas 15 000 klientów, to tyle co klasyczny salon w pół roku!

Wspópracujemy z kiludziesięcioma dealerami, sprzedajemy setki samochodów miesięcznie, co pozwala nam negocjować najwyższe rabaty.

Polecając naszą ofertę dostajesz bony paliwowe w programie Ambasador!

Jeżeli znajdziesz ten samochód w lepszej cenie daj nam znać. Postaramy się ją przebić!

Charakterystyka marki

Szukasz atrakcyjnego finansowania auta dla siebie lub do swojej firmy? Już dziś poznaj bogaty asortyment najnowszych samochodów marki Dacia oferowanych w każdej konfiguracji dostępnej na rynku. W Carsmile otrzymasz możliwie najkorzystniejsze warunki leasingu i wynajmu długoterminowego. Dacia to marka, która powstała w Rumunii w 1952 roku, a jej nazwa pochodzi od rzymskiej prowincji Dacia leżącej na terenach obecnie przynależących do Rumunii. Koncern rozpoczął działalność w fabryce w miejscowości Pitesti, w której od 1943 roku produkował części do samolotów. Od 1968 roku rumuńska firma współpracowała m.in. z Renault, produkując auta na licencji francuskiej marki. Przy współpracy z Renault Dacia stworzyła m.in. model Dacia 1300 oparty na Renault 12 i Dacia 1100 oparty na konstrukcji Renault 8. Samodzielnie Dacia stworzyła m.in. model Brasovia, Liberta i Dacia Sport. W 1976 roku rumuński koncern zerwał współpracę z Renault i rozpoczął samodzielną produkcję samochodów.
Dacia od lat 80. ubiegłego wieku wyprodukowała kilkanaście modeli aut. Wśród nich znalazła się Dacia 500 Lastun wyprodukowana na potrzeby rumuńskiego rządu. W połowie lat 90. XX wieku rozpoczęto produkcję modelu Nova, który oparty został m.in. na rozwiązaniach technologicznych zaczerpniętych z Peugeota 309. Od 2004 roku rozpoczęto produkcję Dacii Logan, a następnie premierę miały Dacia Sandero i cieszący się obecnie dużą popularnością Dacia Duster. Od 2012 roku rumuński producent przedstawił 2. generację modeli Logan i Sandero, a także zaprezentował swojego pierwszego minivana – model Lodgy, który zbudowany został na płycie Renault Grand Scenic. Za nim swoją premierę miał kombivan Dacia Dokker oparty na konstrukcji Renault Kangoo II.
Rumuński producent od początku swojego istnienia skupia się głównie na produkcji przestronnych i funkcjonalnych aut dedykowanych szerokiej grupie odbiorców. Wśród standardowych konstrukcji Dacii wymienić należy nadwozia typu: kombii, sedan, hatchback, coupe, minivan, kombivan, a także SUV.
Poznaj świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dobierz model Dacii i skonfiguruj ją do osobistych wymagań i potrzeb. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami, którzy zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojego biznesu. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Dacia posiada skromną ofertę i wypuściła na polski rynek 5 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do niska półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 42900 zł do 64200 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: Duster, Sandero oraz Logan doskonale oddające charakter marki Dacia. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Dacia.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!