Często zadawane pytania
W tej sekcji umieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz informacji, których poszukujesz napisz do nas lub zadzwoń.

Kradzież samochodu należy zgłosić na policję (997), a następnie niezwłocznie skontaktować się z naszym BOK pod numerem (22) 123 01 40, gdzie poinformujemy Cię o kolejnych czynnościach.

Tak, jeśli zgłosisz taką potrzebę. Wniosek o Zieloną Kartę musisz zgłosić do naszego BOK pod numerem (22) 123 01 40 minimum 14 dni przez wyjazdem.

Tak, ubezpieczenie samochodu wliczone jest w miesięczny abonament. Dzięki temu możesz zapomnieć o negocjowaniu warunków z Twoim ubezpieczycielem i skoncentrować się na czerpaniu przyjemności z jazdy nowym autem.

Przypadki wyjazdu poza granice Polski samochodem zastępczym weryfikujemy indywidualnie. W razie takiej potrzeby prosimy o kontakt z naszym BOK pod numerem (22) 123 01 40 lub zgłoszenie zapytania poprzez aplikację na stronie internetowej.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje granice geograficzne Europy oraz terytorium Algierii, Maroka, Tunezji, Izraela i Iranu. Ubezpieczenie wymaga dopłaty w przypadku terytorium Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy.

W cenie miesięcznej opłaty uwzględniony jest pełny pakiet ubezpieczenia: OC + AC + NNW oraz Assistance. Dzięki temu nie musisz martwić się żadnym zdarzeniem drogowym jakie może Cię spotkać.