Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Wybierz atrakcyjne finansowanie samochodów marki Nissan. W naszej ofercie znajdziesz kompletny asortyment wszystkich produkowanych modeli tej marki dostępnych na rynku. Poznaj wszystkie możliwości konfiguracji naszych Nissanów, dopasuj warunki finansowania z Carsmile i jeszcze dziś wybierz wymarzone auto. Początkowo marka Nissan znana była pod nazwą Datsun. Jej początki sięgają roku 1911, w którym Tokio Masujiro Hashimoto założył fabrykę samochodów o nazwie Kwaishinsha. W 1914 roku Hashimoto wyprodukował pierwsze auto o nazwie DAT. Początkowo firma skupiła się na produkcji samochodów ciężarowych. W latach 30. XX wieku większościowym udziałowcem firmy stał się Tobata Casting, a w 1935 roku wyprodukowano pierwsze auto sygnowane marką Nissan – model Datsun. W trakcie II wojny światowej Nissan produkował samochody dla wojska, a także silniki i samoloty. W 1947 firma wznowiła produkcję aut osobowych, współpracując z brytyjskim przedsiębiorstwem Austin. Prze 1947 rokiem na rynku zadebiutował legendarny Nissan Patrol z sześciocylindrowym silnikiem o mocy 85 KM. Od 1957 roku na rynku pojawił się Nissan Skyline z silnikiem o pojemności 1,5 l i mocy 60 KM. W 1966 roku zadebiutował produkowany po dziś dzień Nissan Sunny, a w 1969 roku Nissan 240Z. W 2002 roku marka zaczęła produkcję modelu 350Z, a w 2009 roku zastąpił go Nissan 370Z.
Nissan produkuje auta z niemal wszystkich rynkowych segmentów. W portfolio firmy znajdziemy zarówno małe auta miejskie, samochody sportowe, luksusowe czy terenowe. Wśród najnowszych produkowanych aut tej marki należy wymienić Nissana: Pulsar, Leaf, Juke, Evalia, Cube, 370 Z, X-Trail czy Qashqai.
Obecna oferta firmy podąża za rynkowymi trendami, przez co aktualnie produkowane Nissany to przede wszystkim hatchbacki, crossovery i SUV-y. Osoby ceniące sobie sportowe sylwetki mogą również przebierać wśród sportowych modeli z serii Z o nadwoziach typu coupe.
Szukasz atrakcyjnej oferty zewnętrznego finansowania pojazdu marki Nissan? Elastycznie dopasuj warunki leasingu lub wynajmu długoterminowego do swoich preferencji oraz skonfiguruj auto do swoich potrzeb. Dzięki Carsmile w prosty sposób nabędziesz samochód marzeń. Masz pytania dotyczące oferty Nissanów oraz ich finansowania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaoferujemy Ci możliwie najlepsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojego biznesu. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Marka Nissan posiada solidną ofertę i wypuściła na polski rynek 7 modele samochodów. Cenowo samochody tego producenta należą do średnia półki cenowej, a ich wartość katalogowa waha się od 63600 zł do 181500 zł. Najpopularniejsze dostępne modele to: Micra, Qashqai oraz Juke doskonale oddające charakter marki Nissan. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładną ofertą producenta w atrakcyjnym finansowaniu w leasingu i najmem długoterminowym to zapraszamy do naszego cennika Nissan.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!