Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Wybierz sprawdzone finansowanie samochodów marki Jeep z Carsmile. Z nami samochód Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki. W naszym asortymencie mamy wszystkie modele samochodów marki Jeep dostępne na rynku, a nasi Klienci mogą dowolnie dopasowywać ich konfiguracje do osobistych preferencji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę leasingu oraz najmu długoterminowego i wybierz najkorzystniejszą ofertę zewnętrznego finansowania dla siebie i swojej firmy. Korzenie marki Jeep sięgają produkcji samochodów terenowych na potrzeby armii USA. Pierwszy Jeep dostępny dla cywili powstał w 1944 roku i był to model CJ-2A. Prototyp pierwszego Jeepa powstał w zaledwie 49 dni na potrzeby przetargu ogłoszonego przez armię Stanów Zjednoczonych. Twórcą prototypu był Willys Quad – wiceprezes ds. inżynierii Willys-Overland – Delmar G. Roos. Przyjmuje się, że nazwa Jeep powstała od wymowy głosek GP w amerykańskim skrócie słów „general purpose” (pol. ogólnego przeznaczenia). Na potrzeby armii wyprodukowano 368 tys. egzemplarzy pierwszych wojskowych Jeepów. Po wojnie Chrysler zastrzegł znak towarowy „Jeep” oraz rozpoczął produkcję modeli CJ-2A. Jego następcą był model CJ-3A, a w 1953 roku na rynku pojawił się model CJ-3B, który wyposażony był w czterocylindrowy silnik górnozaworowy Hurricane F-Head. Jego produkcja trwała do 1968 roku. Kolejnymi modelami były Jeepy CJ-5 – najdłużej produkowany Jeep w historii oraz CJ-7. W latach 70. ubiegłego wieku powstał Jeep Wrangler – pierwszy pojazd marki z napędem 4x4. W 1987 roku marka Jeep wykupiona została przez Eagle Division, a w 2003 roku zadebiutował najpopularniejszy i najlepiej wyposażony Jeep – model Wrangler Rubicon. Rok później na rynku pojawił się Wrangler Unlimited, a 2 lata później Jeep Grand Cherokee.
Spośród najpopularniejszych modeli Jeepów należy wymienić modele: Cherokee, Compass, Grand Cherokee, Patriot, Wrangler, Renegade, Gladiator, Commander czy Liberty.
Jako marka z wojskowymi korzeniami, niemal wszystkie nowe modele Jeepów są crossoverami, SUV-ami, a także hard topami i sof topami przystosowanymi do jazdy zarówno po utwardzonych drogach, jak i po bezdrożach.
Poznaj naszą ofertę leasingu i najmu długoterminowego samochodów marki Jeep i wybierz najlepsze warunki finansowania zewnętrznego swojego wymarzonego pojazdu. Oferujemy wszystkie modele Jeepów dostępne we wszystkich konfiguracjach. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci możliwie najlepsze finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb. Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Chcesz wiedzieć więcej?
Jesteśmy, by Ci pomóc!
Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów oraz zgłoszanie zdarzeń drogowych
FAQ/Centrum pomocy
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!