Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Zakup samochodu w czasach koronawirusa
31
mar 2020

Nie zachęcamy do wychodzenia z domu, wiadomo korona wirus szaleje, ale wciąż są firmy i osoby, które właśnie teraz potrzebują samochodu. I wbrew pozorom nie jest to zły moment na jego wynajem. Do tego wcale nie trzeba po auto wychodzić z domu!

Nie można już po prostu pójść do salonu samochodowego, szkoda, bo spadek sprzedaży dawałby nam dużą możliwość upustów. Do tego nie wszyscy dilerzy oferują coś takiego jak sprzedaż bezdotykowa. A nawet jak deklarują, że można u nich wybrać auto on-line, różnie wygląda kwestia jego późniejszego odebrania. Ale nie jest to problemem w przypadku Carsmile.

Mieliśmy to już wcześniej

Od 1,5 roku oferujemy wynajem długoterminowy całkowicie on-line. Nie wychodzicie z domu także, gdy wybierzecie leasing, bo nie trzeba wpadać do siedziby firmy, aby podpisać papiery. Aktualnie zresztą nie byłoby to możliwe, bo wszyscy pracujemy zdalnie. Od początku istnienia dostarczyliśmy klientom już 1500 samochodów. Dzisiaj w czasach pandemii auta dalej są potrzebne np. dla tych wszystkich firm, które w krótkim czasie musiały przestawić się na dowóz oferowanych przez siebie produktów lub usług. Oferta jest bardzo bogata, bo salon jest w pełni wielomarkowy. W ostatnich tygodniach rozszerzyliśmy także mocno ofertę samochodów dostawczych, na które zwiększył się popyt.

Strach o dostarczenie

Przed pandemią dostarczaliśmy auta na kilka sposobów. Najczęściej klienci wybierali odbiór osobisty w siedzibie firmy lub też u dilera danej marki. Ale auta były też dowożone, często na drugi koniec Polski. Wystarczyło skasować dwie pierwsze możliwości i rozwinąć ostatnią z wymienionych, by idealnie wstrzelić się w aktualne wymagania dotyczące bezpieczeństwa transakcji. To z tego powodu usługa darmowego dowozu auta do klienta została rozszerzona na teren całej Polski. Do tego auto po dowiezieniu na lawecie jest dezynfekowane w miejscach, które były dotykane przez osobę dostarczającą (ta robiła to oczywiście w jednorazowych rękawiczkach). Nowe auto jest już oczywiście zarejestrowane i nie trzeba martwić się o ewentualną wizytę w wydziale komunikacji. Do tego niczego nie trzeba podpisywać! Umowa odbioru auta dostarczana jest drogą elektroniczną, a jej akceptację można podpisać przy pomocy SMS-a.

Dobre ceny

Pod względem ceny, jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, to dobry moment na wynajem nowego samochodu.

Nakłada się obecnie kilka elementów, które sprawiają, że cena może być bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim zmniejszona podaż sprawia, że rabaty zaczynają wyglądać bardzo atrakcyjnie. W Carsmile najwyższe w tej chwili przekraczają 30 procent ceny początkowej.

Niskie stopy procentowe wpływają także na wysokość raty, która jeszcze nigdy nie była taka atrakcyjna.

Na stokach wciąż są jeszcze samochody zeszłoroczne, oczywiście fabrycznie nowe. W wynajmie długoterminowym fakt, że auto zostało wyprodukowane w 2019 roku nie ma żadnego znaczenia (przy założeniu, że producent nie zdążył zrobić liftingu, ale to rzadkie), bo to nie klient musi je sprzedaż po okresie najmu.

Warto sprawdzić ofertę, bo zwykle oprócz dobrej ceny, wiele modeli jest dostępnych  niemalże od ręki, co ma szczególne znaczenie wtedy gdy potrzebujecie auta "na wczoraj".

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.