Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Top 5 aut kombi klasy średniej
07
cze 2024

Na rynku wciąż nie brakuje ciekawych samochodów klasy D z nadwoziami kombi. Co prawda gros z nich to już segment premium, ale i takie bardziej modele przyziemne da się tu znaleźć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nasze zestawienie najciekawszych aut tego typu dostępnych w Carsmile – serdecznie zapraszamy!

Klasa średnia umiera, segment D zastępują SUV-y – niby tak, ale… wciąż takie auta znajdują się w ofertach producentów i importerów, a my w Carsmile również mamy je w swoim portfolio i chętnie Wam je wynajmiemy lub wyleasingujemy. Co ciekawe producenci rzeczywiście powoli wycofują się z segmentu D, ale na szczęście nie wszyscy. Poza segmentem premium, czyli trójcą Audi, BMW i Mercedes tego typu modele ma też Grupa Volkswagena. Napiszmy więcej, najnowszy Passat nie ma już wersji sedan, a kombi wciąż zostało utrzymane w sprzedaży. Jak pierwsze nadwozie w gamie nowego Superba, również pojawiło się właśnie kombi. Zapraszamy na prezentację tego typu samochodów, zaczynając właśnie od aut Grupy VW.

Volkswagen Passat Kombi

Ikona służbowych samochodów z nadwoziem kombi powróciła w tym roku i to pomimo szumnych zapowiedzi, że już jej nie będzie. Mamy ją oczywiście w naszym finansowaniu, a ceny możecie sprawdzić klikając w link poniżej:

 https://carsmile.pl/oferta/volkswagen/passat/kombi-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Passat w podstawie wyposażony jest w benzynowy silnik 1.5 eTSI o mocy 150 KM. Literka e przed skrótem TSI oznacza, że jest to miękka hybryda, ale w stosunku do wersji bez wsparcia EV, oferowanych wcześniej, ma tyle samo mocy i taki sam moment obrotowy. B9, bo tak nazywa się ta generacja „pastucha” ma już tylko i wyłącznie skrzynie DSG. Samochód ma nowoczesną obsugę i już w podstawie bardzo dobre wyposażenie, do tego ogromny 690-litrowy bagażnik.

Skoda Superb Combi

To już czwarta generacja Skody Superb, która co ciekawe wciąż oferowana jest z dwoma nadwoziami, ale nas dużo bardziej interesuje wersją nazywana przez producenta Combi:

https://carsmile.pl/oferta/skoda/nowy-superb/kombi-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Samochód powstaje w tej samej fabryce, co opisany wyżej Passat, która znajduje się w Bratysławie. Sam Superb Combi jest w zasadzie mocno zbliżony do Passata, bo ma podobnej wielkości wnętrze i niemalże identyczny, przepastny bagażnik. Do napędu Skody służą też te same silniki. My w Carsmile oferujemy nowego Superba z podstawowym motorem 1.5 eTSI, który tak samo jak w Volkswagenie ma 150 KM, skrzynię DSG i miękką hybrydę.

Audi A4 Avant

W porównaniu z opisywanymi wyżej bliźniaczymi modelami Skody i Volkswagena, pozycjonowane prestiżowo Audi A4 Avant to już dość starawy gracz na rynku aut kombi:

https://carsmile.pl/oferta/audi/a4/kombi-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Model ten debiutował bowiem w 2015 roku i w zasadzie czeka już na następcę, ale dla nas klientów nie jest to taka zła wiadomość, bo ceny są… bardzo atrakcyjne. W Carsmile oferujemy wersję z silnikiem benzynowym, niemalże takim samym jak w przypadku Skody i VW, tyle, że jeszcze bez hybrydy. Audi jest świetnie wykończone i wyposażone, ale nie oczekujcie po nim aż takiej przestrzeni, jak w dwóch wyżej opisanych modelach. Bagażnik bazowo ma 495 l pojemności.

BMW serii 3 kombi

Kolejny prestiżowy model kombi, czy BMW serii 3, to kolejna propozycja w naszym zestawieniu:

https://carsmile.pl/oferta/bmw/seria-3/kombi-leasing-wynajem-dlugoterminowy

W przypadku tego modelu oferujemy diesla o mocy 150 KM, który ma nie tylko świetne osiągi, ale też jest bardzo oszczędny podczas jazdy w trasie. BMW to także bardzo dobre właściwości jezdne i porównywalna ilość miejsca jak w przypadku Audi. Bagażnik Touringa ma równe 500 l pojemności.

Mercedes klasy C kombi

C klasa kombi to relatywnie nowy model, który debiutował przed dwoma lata i nie zdążył się jeszcze wizualnie znudzić. Mamy go oczywiście w naszej ofercie, pod linkiem poniżej możecie sprawdzić ceny:

https://carsmile.pl/oferta/mercedes-benz/c-klasa/kombi-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Oferowana przez nas C klasa kombi to również diesel, ale dość konkretny, bo nie tylko 200-konny, ale także z napędem na obie osie – idealne auto rodzinne, który nie strach pojechać na narty w Alpy. Do tego wnętrze jest dobrze wykończone, wyposażenie pełne, a kufer ma 490 litrów pojemności.

Samochody kombi Top 5 – podsumowanie

Wciąż nie brakuje ciekawych modeli z nadwoziami kombi w segmencie średnim, przed wyborem trzeba jednak odpowiedzieć sobie na czym Wam najbardziej zależy – czy na prestiżu i właściwościach jezdnych, czy na ogromnych kabinach i wielkich bagażnikach?

 

 

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.