Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Carsmile – wyprzedaż rocznika TOP 5
03
lis 2023

Koniec roku to tradycyjny czas wyprzedaży – w Carsmile również rozpoczęliśmy wyprzedaż. Zapraszamy na tekst o tym, które samochody mają największe przeceny.

Rynek klienta? Jesteśmy coraz bliżej, ale czy na pewno tak blisko? Chwilowo nowych samochodów jest na rynku sporo i można liczyć na obniżki cen, ale jak się nad tym dobrze zastanowić, to zanim one nastąpiły… mieliśmy wielkie podwyżki. Co to oznacza? – niestety można założyć, że co najwyżej część nowych samochodów powróciła do cen sprzed… roku lub dwóch. Czy w związku z tym nie warto ich teraz finansować? Zdecydowanie warto, bo jest spore prawdopodobieństwo, że to nie koniec podwyżek. Jasne, chwilowo samochody są dostępne, ale trzeba pamiętać, że każdy z producentów zwiększa udział aut niskoemisyjnych w swoich planach produkcyjnych. Te samochody mogą być nieco bardziej przystępne cenowo, ale niestety ograniczą produkcję aut zasilanych paliwami kopalnym. To może niestety oznaczać dalszy wzrost ich cen. To dlatego postanowiliśmy zaprezentować Wam nasze obecne obniżki. Cała listę aut na wyprzedaży rocznika, możecie znaleźć tu:
https://carsmile.pl/oferty/company,rent,1500?slider=67&sales_attribute=promo-sale-2022-najem&sort=popularhttps://admin.carsmile.pl/carsell/content/sliders/edit?id=68#tabsitem-w20

Poniżej prezentujemy modele, których ceny obniżyliśmy najbardziej, wszystkie one dostępne są też niemalże do ręki, zapraszamy:DS4 – 1.2 PureTech/130 KM – taniej o 13 356 zł

Luksusowy kompaktowy DS to nasz rekordzista! Przy najmnie na firmę, na okres 36 miesięcy z wpłatą własną w wysokości 15 tys. zł (podstawowy pakiet wynajmu), miesięczna rata na ten model spadła z 1771 zł do 1400 zł netto.

Dodajmy, że to świetnie wyposażone auto kompaktowe, które ma m.in. przednie reflektory w technologii Matrix LED Vision, elektrycznie sterowaną tylną klapę, podgrzewane fotele, metalizowany lakier, pakiet z wykrywaniem ruchu z tyłu pojazdu, 19-calowe felgi aluminiowe, automatyczną dwustrefową klimatyzację, tempomat i elektroniczne zegary o przekątnej 7 cali. Proponowane przez nas auto dostępne jest z benzynowym, turbodoładowanym silnikiem o mocy 130 KM.
https://carsmile.pl/oferta/ds/ds4/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

 

 

Audi A3 sedan 35 TFSI mHEV – taniej o 12 528 zł

To jest absolutny hit, bo jeśli obniżkę DS4 można tłumaczyć większym spadkiem wartości, związanym z tym, że za chwilę ten samochód będzie miał rok (co przy wynajmie nie ma kompletnie żadnego znaczenia), to już fakt, że obniżyliśmy cenę Audi jest prawdziwą okazją. Obecnie za A3 sedan 35 TFSI mHEV Advance zamiast 1788 zł netto co miesiąc, zapłacicie tylko 1440 zł netto. Ceny te dotyczą wynajmu na firmę na okres 36 miesięcy, przy wpłacie własnej w wysokości 17 tys. zł. Oprócz standardowego wyposażenia, model oferowany przez Carsmile w wynajmie długoterminowym ma także sportowe fotele z ogrzewaniem, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, skórzaną trójramienną kierownicę, komfortowy kluczyk, dwustrefową klimatyzację oraz tempomat. Wersja 35 TSI to czterocylindrowy silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM połączony z dwusprzęgłową skrzynią DSG.

https://carsmile.pl/oferta/audi/a3/sedan-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Citroen C3 1.2 PureTech/110 KM Shine – taniej o 9972 zł

Prawie 10 tys. zł da się zaoszczędzić wynajmując na firmę udanego miejskiego Citroena C3. W przypadku tego modelu zamiast 1142 zł netto, zapłacicie co miesiąc tylko 865 zł netto. Oferta dotyczy 36 miesięcy wynajmu przy wpłacie 7500 zł, z podstawowym pakietem naszych usług. Oferowane auto ma motor o mocy 110 KM, a wśród wyposażenia dodatkowego wymienić można: lakier metalizowany, czujniki parkowania z tyłu, kamerę cofania, bezkluczykowy dostęp oraz alarm.

https://carsmile.pl/oferta/citroen/c3/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Opel Astra 1.2 T/130 KM S&S aut. – taniej o 9972 zł

Obniżka jak w przypadku mniejszego Citroena, ale w przypadku Opla zamiast 1551 zł netto co miesiąc, zapłacicie tylko 1274 zł! Podana obniżka dotyczy wymienionej wyżej wersji z benzyniakiem o mocy 130 KM, ze skrzynią automatyczną, przy założeniu, że wynajem na firmę trwać będzie 36 miesięcy, a wpłata własna wyniesie 12000 zł.

Prezentowany samochód, który oferujemy w wyprzedaży ma w standardzie m.in.: lakier metalizowany, aluminiowe 17-calowe felgi, ergonomiczne fotele, dwustrefową klimatyzację automatyczną, oraz podwójną podłogę bagażnika.

https://carsmile.pl/oferta/opel/astra/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Citroen C4 X 1.2 PureTech/131 KM Feel Pack – taniej o 9828 zł

Sporo można zaoszczędzić wynajmując jedno z najbardziej oryginalnych aut koncernu Stellantis – Citroen C4 X jest bowiem podwyższonym sedanem! Wersja, którą oferujemy ma 131 mechanicznych koni, napęd na przednią oś oraz automatyczną skrzynię biegów.

W wynajmie długoterminowym na firmę, przy 36 miesiącach wynajmu i wpłacie własnej w wysokości 11 500, koszt comiesięcznej raty zamiast 1438 zł, po obniżce wynosi tylko 1165 zł

https://carsmile.pl/oferta/citroen/c4-x/sedan-leasing-wynajem-dlugoterminowy

*Wszystkie ceny najmu podane w artykule to stan na 3 listopada 2023 roku, w późniejszym okresie mogą się różnić!

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.