Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Top 5 aut dla kuriera w Carsmile PRO
28
lip 2021

Pandemia koronawirusa zmieniła rynek wynajmu długoterminowego, w którym samochody dostawcze stały się mega popularne. Zdecydowanie widzimy to w naszych statystykach w Carsmile. Postanowiliśmy pokazać Wam pięć najlepszych naszym zdaniem samochodów, które najlepiej nadadzą się na samochód dla kuriera.

Wynajem długoterminowy ma kilka dużych plusów w stosunku do leasingu. Co do zasady jest spłatą utraty wartości samochodu, ale nie tylko. Carsmile PRO oferuje bowiem niemalże całkowitą kontrolę na kosztami wynajmu auta dostawczego. Cena raty nie zmienia się bowiem przez cały okres wynajmu, czyli np. przez 3 lata, a do tego możecie w niej zawrzeć większość elementów, za które w leasingu musicie płacić. W podstawowych pakietach wynajmu długoterminowego macie więc zawartą opłatę za serwisy podczas całego najmu, a także naprawy, które nie są objęte gwarancją. Wbrew pozorom to bardzo ważne, dlatego że często zdarza się gwarancja na nowe auto dostawcze krótsza niż wynajem. Czyli producent/importer daje świadczenie na dwa lata, a wynajem jest na trzy. Do tego rękojmia również działa do dwóch lat. Poza tym w podstawowym pakiecie wynajmu długoterminowego macie także dwa komplety opon – zimowe i letnie. Carsmile PRO płaci też za ich wymianę dwa razy do roku oraz za przechowywanie nieużywanego kompletu.

Citroen Jumper

3,2
Jumper 35+ BlueHDi L4H3
1 862 zł/mies.

Ten model jest jednym z najpopularniejszych samochodów oferowanych w Carsmile PRO. Oferujemy go z silnikiem 2.2 HDi o mocy 120 KM w wersjach o wielkości L1H1 oraz L2H2. Citroen Jumper może mieć też mocniejszą, 140-konną jednostkę napędową w odmianach L2H2 i L3H2. Topowy 165-konny diesel zarezerwowany jest dla wersji L4H2 i L4H3. Najtańsza specyfikacja w wersji L1H1 dysponuje 8 metrami sześciennymi paki, Kolejna L2H2 ma ich 11,5, a L3H2 13. Największe w ofercie Carsmile odmiany L4 mają 15 m sześc. (H2) i aż 17 m sześc. (H3). Czyli najwyższa z dostępnych.

Opel Movano

Wielki furgon Opel Movano to też bardzo dobra propozycja i to nie tylko cenowo. W Carsmile ten model ma bardzo korzystną cenę, ale to nie jest jego jedyna zaleta. Podstawowe odmiany oferowane przez Carsmile PRO mają przedni napęd, ale jest też rodzynek do zadań specjalnych, w którym napęd jest przekazywany na oś tylną. Taka wersja ma 163-konny silnik i jest do wynajęcia lub wyleasingowania z nadwoziem L4H2, którego pojemność zabudowy wynosi 14 900 l. Firma oferuje także przednionapędowe wersje w bardzo atrakcyjnych cenach: L2H2 z paką o pojemności 10 300 l i mocy 136 KM oraz L3H2, w którym pomieścicie 13 tys. l. Ta ostatnia ma także najmocniejszy, 180-konny silnik. Rzecz jasna, wszystko są to jednostki wysokoprężne.

Ford Transit Furgon

3,2
Transit 350 L3H2 Trend
1 248 zł/mies.

Kolejny przedstawiciel świetnych dużych furgonów, które idealnie sprawdzą się jako pojazdy dla kuriera. Transit w wersji furgon, podobnie jak opisywany wyżej Opel Movano może mieć zarówno przedni, jak i tylny napęd. W Carsmile PRO dominują oczywiście modele z napędem na przód. Podstawowy może mieć 102 lub 130 KM (oczywiście są to wszystko silniki Diesla), a do tego zabudowę furgony L2H2, której paka ma pojemność 10 tys. l. Z silnikiem 130-konnym jest także dostępna wersja L3H2, która ma 11 500 l przestrzeni ładunkowej. L3H3 w Carsmile PRO możecie zaś wynająć lub też wziąć w leasing z mocniejszy o 40 KM silnikiem. W tym wypadku ładownia liczy sobie aż 13 tys. l. Jest też L4H3 z paką o pojemności 15,1 tys. l i silnikiem Diesla o mocy 130 KM. To właśnie w jego wypadku wybierać możecie zarówno wersję z napędem na oś przednią, jak i na tył.

Fiat Ducato

5,0
e-Ducato 35 L2H1
911 zł/mies.

Bliźniak wymienionego już wyżej Citroena Jumpera to także idealne auto dla miejskiego kuriera. W zależności od preferencji wybierać można z kilku wersji wielkości, różne są także moce silników. Podobnie jak w Citroenie dostępny jest jednak tylko i wyłącznie napęd na przednią oś. Najmniejsza z oferowanych odmian, czyli L2H2 ma przestrzeń ładunkową o pojemności 11,5 tys. m sześc. Ona jako jedyna wyposażona jest w silnik o mocy 120 KM. Wszystkie pozostałe Ducato w ofercie Carsmile PRO mają jednostkę o mocy 140 KM (wszystko to rzecz jasna silniki wysokoprężne). Wersja L3H2 może poszczycić się przestrzenią ładunkową o pojemności 13 tys. l, a L4H2 ma ich aż 15 tys. Druga z wymienionych oprócz motoru o mocy 140 KM może być wyposażona także w silnik 177 konny. Obydwa poziomy mocy silników są także dostępne w największej wersji oferowanej przez Carsmile, czyli L4H3 (pojemność aż 17 tys. m sześc.).

Mercedes Sprinter

W przypadku jednego z najpopularniejszych furgonów na rynku możecie wybierać od wersji o pojemności 10,5 m sześc. do 15,5. Dostępne są zarówno modele z napędem na przednią oś, jak i te z klasycznym RWD. Mercedes ma zawsze silniki wysokoprężne, ale różnią się one mocą. Podstawowy oferowany w Carsmile ma 114 KM, napęd na tył i pojemność 14 tys. l. Są też furgony 143-konne, w których napędzana może być zarówno przednia, jak i tylna oś. Mercedes Sprinter występuje także ze 163- oraz 170-konnym dieslem.

 

 

 

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.