Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Najlepsze kombi na rynku – ranking samochodów kombi
18
wrz 2019

Samochody kombi od lat cieszą się w Polsce dużą popularnością – zarówno wśród użytkowników flotowych, jak i prywatnych. Kierowcy cenią sobie dużą pojemność, wysoki komfort prowadzenia oraz praktyczność, jaką zapewniają im nowoczesne samochody segmentu C. Jakie jest najlepsze, największe i najszybsze kombi na rynku?

Samochody kombi – ranking Carsmile

Zastanawiasz się jakie kombi wybrać spośród bogatej oferty producentów? Poniżej prezentujemy zestawienie 3 najlepszych kombi wybieranych przez naszych klientów.

Ford Focus Kombi

Ford Focus to jedno z najładniejszych kombi, które łączy wysoki poziom komfortu, praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną eksploatację oraz pojemną przestrzeń ładunkową. Auto oferuje bagażnik o pojemności 608 litrów, które po złożeniu tylnych siedzeń zyskuje 1620 litrów. Siedzenia dzielone są w proporcji 60/40. Szerokie drzwi bagażnika, regulowana wysokość jego podłogi i niski próg załadunkowy ułatwiają umieszczanie przedmiotów w bagażniku. Ford Focus Kombi napędzany jest silnikami benzynowymi 1.0 EcoBoost o mocy 125 KM i silnikami Diesla 1.5 EcoBlue o mocy 95 KM.

Ford Focus IV Kombi zapewnia również mnóstwo miejsca w kabinie, gwarantując kierowcy i pasażerom odpowiednią wygodę podróżowania. W wyposażeniu Focusa znajdziemy m.in. system Active Park Assist 2, który pozwala na automatyczne parkowanie równoległe i prostopadłe, inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go utrzymujący odległość od poprzedzającego pojazdu i dostosowujący ją do ograniczeń prędkości, reflektory adaptacyjne oraz system TSR. Nic więc dziwnego, że nowy Ford Focus przez wielu kierowców uważany jest za najlepsze kombi na rynku.

Toyota Corolla Kombi

Obecnie Toyota wiedzie prym na polskim rynku motoryzacyjnym pod względem popularności oraz liczby sprzedawanych modeli. Nic dziwnego – auta marki cechuje wysoki poziom niezawodności, praktyczności i elegancji, które wpasowują się w potrzeby i preferencje polskich kierowców. Doskonałym tego przykładem jest nowa Toyota Corolla Kombi – stworzona do możliwie wygodnego przemieszczania się zarówno po zatłoczonych miastach, jak i po trasach.

Samochód ten cechuje przestronna i nowoczesna kabina oraz mnóstwo innowacyjnych technologii – m.in. cyfrowe zegary z efektem 3D, wyświetlacz Head-Up, wysokiej jakości nagłośnienie JBL GreenEdge Premium Sound System czy bezprzewodowa ładowarka do telefonu. Auto wykonane jest w architekturze TNGA zapewniającej doskonały poziom bezpieczeństwa biernego i czynnego. Corolla zapewnia 596 litrów przestrzeni bagażowej, chowaną podłogę bagażnika oraz tylne siedzenia składane na płasko. Auto mierzy 4650 cm długości. Najpopularniejszym wariantem samochodu jest hybrydowa jednostka napędowa z silnikiem spalinowym o pojemności 1.8 l, która generuje 98 KM mocy.

Skoda Octavia Kombi

Zgodnie z badaniem IBRM Samar na podstawie danych CEPIK Skoda Octavia była jednym z najczęściej rejestrowanych nowych aut w 2019 roku. Przedsiębiorcy oraz użytkownicy prywatni zarejestrowali aż 20 378 sztuk Skody Octavii – znaczną część wszystkich Octavii stanowiły modele o nadwoziu kombi. Nowa Skoda Octavia Kombi zaskakuje solidnym wykonaniem, niezawodnością, praktycznością oraz atrakcyjną ceną. Jest to jedno z najpopularniejszych i najlepszych kombi w naszym kraju. Bagażnik auta ma pojemność aż 670 litrów, co czyni samochód jednym z największych kombi. Po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń ładunkowa powiększa się do 1700 litrów. Poza tym Skoda zaimplementowała chowaną podłogę, niski próg załadunkowy oraz system praktycznych siatek.

Samochód napędzają jednostki napędowe benzynowe: 1.0 TSI, 1.5 TSI i 2.0 TSI oraz silniki Diesla 1,6 TDI i 2.0 TDI. Zależnie od silnika auto generuje od do 115 do 190 KM i spala od 5,5 do 7,7 l/100 km w cyklu mieszanym. Nowa Skoda Octavia Kombi wyposażona jest w system automatycznego parkowania równoległego, innowacyjny system multimedialny Skoda Connect, system Front Assist oraz aktywny tempomat.

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.