>Oblicz na jaką ratę Cię stać!<

Oblicz na jaką ratę Cię stać!
Sprawdzimy dla Ciebie finansowanie aż w 12 bankach!
Policz
 

Najlepsze samochody dostawcze do 3,5t - ranking - Carsmile

Rynek małych samochodów dostawczych do 3,5 tony rośnie nieprzerwanie od 2015 roku. W samym 2019 roku zarejestrowano w Polsce aż 69 861 nowych małych dostawczaków, co stanowiło o 1,5-procentowy wzrost względem roku 2018. Jakie są najlepsze samochody dostawcze na polskim rynku? Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem dostawczaków na blogu Carsmile.

Samochody dostawcze – ranking najpopularniejszych i najlepszych dostawczaków

Samochody dostawcze do 3,5 tony cieszą się dużą popularnością, która wynika przede wszystkim z ich praktyczności, szerokiej funkcjonalności oraz niewielkich gabarytów. Pojazdy te mogą być parkowane w niemal każdym miejscu – również na parkingach podziemnych – gwarantują ładowność, która w zupełności wystarcza większości firmom działającym w wielu sektorach gospodarczych, a także generują niskie koszty eksploatacyjne przy zachowaniu dużej dynamiki jazdy. Jakie są najlepsze samochody dostawcze na naszym rynku? Poniżej prezentujemy nasz ranking sprzedaży samochodów dostawczych.

Renault Master

Renault Master to obecnie jeden z najlepszych samochodów dostawczych do 3,5 ton. Jest to również jeden z najpopularniejszych lekkich samochodów użytkowych. W 2019 roku zarejestrowano ponad 7811 sztuk tego modelu, co plasuje go na samym szczycie stawki pod względem popularności.

Renault Master to niezawodne samochody dostawcze otwierające nasz ranking. Zapewniają dużą i pakowną przestrzeń ładunkową (12 480 litrów), ładowność równą 1490 kg, niskie koszty eksploatacji oraz solidną i dynamiczną jednostkę napędową. Samochód napędzają silniki Diesla o mocy od 135 do 180 KM, które są w stanie spalić zaledwie 9,8 l/100 km w cyklu miejskim. Renault Master wyposażony jest w liczne systemy wspierające i dbające o komfort kierowcy, co pozwala na wygodną wielogodzinną pracę za kierownicą.

 

4,2
Master dCi L2H2 Pack Clim
1 798 zł/mies.

 

Carsmile Blog
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
lub podaj Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.