Gwarantujemy stałą ratę najmu!
Sprawdzimy dla Ciebie finansowanie aż w 12 bankach!
Policz  

Jazda bez dokumentów? Tak, ale nie wszystkich

Już 1 października wchodzą w życie przepisy, dzięki którym kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego oraz potwierdzenia ubezpieczenia OC.

Od tego dnia wszystkie służby uprawnione do przeprowadzania kontroli drogowych będą miały dostęp online do wszystkich potrzebnych dokumentów. Niestety nadal trzeba będzie wozić ze sobą prawo jazdy.

W jakich sytuacjach potrzebne będą dowód rejestracyjny i potwierdzenie ubezpieczenia OC? Przede wszystkim w momencie sprzedaży auta, ale również w przypadku wyjazdu samochodem za granicę. Co ciekawe, decydując się na najem samochodu w Carsmile klient nie musi nie tylko wozić ze sobą potwierdzenia OC, ale nawet opłacać polisy, bo pełny pakiet ubezpieczeniowy AC+OC+NNW+Assistance jest wliczony w miesięczne raty.

Carsmile Blog
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
lub podaj Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.