Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Małe samochody dostawcze w leasingu
29
cze 2022

Małe samochody dostawcze to coraz częściej rozpatrywana alternatywa dla dużych. Nie zawsze potrzeba ogromnej paki w firmie, a koszty utrzymania takiego modelu są wyraźnie niższe, zarówno po stronie raty leasingowej, jak i opłat za paliwo itp. Zapraszamy na przegląd naszych najciekawszych małych samochodów dostawczych w leasingu Carsmile.

 

Wszędzie się zmieszczą, a do tego ich utrzymanie i rata leasingowa za nie jest niewielka – małe samochody dostawcze to ciekawa alternatywa nie tylko dla aut kombi, ale coraz częściej dla dużych dostawczaków wykorzystywanych w firmach. Nie dziwi nas to specjalnie, bo małe auta dostawcze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie łączyć niewielkie wymiary zewnętrzne z dużymi możliwościami przewozowymi. Nasza piątka jest dostępna w leasingu Carsmile. Prezentujemy samochody o pojemności ładowni do 2,8 do 3,4 m sześc., które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Pod maskami mają zwykle silniki wysokoprężne, ale i benzyniaka wśród nich da się znaleźć. Zapraszamy.

Fiat Fiorino Van Furgon

Ten model to naprawdę coś dla wymagających… niewielkiego pojazdu, który mieści się wszędzie tam gdzie modele typowo miejskie, ale pozwoli sporo przewieźć. Biorąc pod uwagę gabaryty tego modelu (niecałe 4 m długości), za rekordową należy uznać pojemność paki, która wynosi aż 2,8 m sześc. Do tego mały Fiat ma niezłą ładowność (do 610 kg). W Carsmile możecie wynająć ten model z superoszczędnym silnikiem wysokoprężnym 1.4 w dwóch wersjach mocy: 80 i 95 KM. Auto jest najtańszym dostawczakiem w ofercie Carsmile, które możecie wziąć w leasing.

Fiat Doblo Cargo Furgon

Doblo to kolejny mniejszy dostawczak z palety Fiata, który może się poszczycić bardzo kompaktowymi wymiarami i ogromnym wnętrzem. W podstawowej wersji długości L1H1 model ten oferuje aż 3,4 m sześc. pojemności ładowni. Długość wewnętrzna paki to aż 1820 mm. Doblo Cargo oferowane w leasingu Carsmile ma silnik wysokoprężny 1.6 o mocy 90 KM. W ofercie znajdziecie także wersję L2H1 z dłuższym rozstawem osi i mocniejszym silnikiem o mocy 105 KM  - to propozycja dla najbardziej wymagających, ale już nie tak praktyczna pod względem możliwości parkowania w zatłoczonych miastach.

Ford Transit Courier Furgon

Najmniejszy z trzech dostawczych Transitów to idealna propozycja miejska. Samochód ma bardzo kompaktowe wymiary a do tego może pomieścić w kabinie 2,3 m sześc. ładunków. Co ciekawe w ofercie oprócz silnika Diesla jest też benzyniak. To oczywiście jednostka 1.0 Ecoboost o mocy 100 KM. Silnik wysokoprężny to zaś 1.5 TDCi o takiej samej mocy co benzynowy. Niezależnie od wyboru każda z tych jednostek jest bardzo oszczędna. Transit Courier ma też bardzo dobrą cenę leasingu i wynajmu długoterminowego w Carsmile.

Renault Express Van

Express Van to nieco większy model niż Transit Courier i Fiorino. Bliżej mu gabarytami do Doblo, co potwierdza aż 3,3 m sześc. pojemności przestrzeni bagażowej. Model ten bardzo przypomina Kangoo, ale oferuje większą ładownię od niego. W leasingu w Carsmile Renault Express Van możecie mieć zarówno z dieslem jak i benzyniakiem. Ten pierwszy to oszczędna jednostka 1.5 dCi o mocy 75 KM – silnik który jest mistrzem oszczędnej jazdy. Benzyniak również jest bardzo oszczędny i to mimo tego, że ma 102 KM. To znany i lubiany motor 1.3, TCe.

Volkswagen Caddy Cargo

Volkswagen Caddy Cargo to nie tylko świetnie wykonany dostawczak z bardzo prostą obsługą, ale także niezwykle użyteczny model dostawczy. Jego przestrzeń ładunkowa mieści aż 3,1 m sześc. Oznacza to, że bez problemy załadujecie tu dwie europalety, lub dwa kontenery rolkowe. Do wnętrza wchodzi także jedna paleta Euro 3. W Carsmile w ofercie jest zwykła wersja, którą możecie leasigować. Do wyboru są dwa silniki – obydwa wysokoprężne 2.0 TDI. Podstawowy ma 75 KM i jest połączony z manualną skrzynią biegów, mocniejszy dysponuje 122 końmi i skrzynią DSG.

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.