Ranking najlepszych samochodów rodzinnych

Segment B jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych w Polsce. Uniwersalny, bezpieczny i funkcjonalny samochód dla rodziny okaże się świetnym wyborem dla większości polskich kierowców. Poznaj najlepsze auto rodzinne w Carsmile.

Auto rodzinne – ranking Carsmile

Na rynku samochodów rodzinnych znajdziemy nie tylko kombi, minivany czy hatchbacki, ale również coraz popularniejsze SUV-y i crossovery. Mimo znacznej różnicy w nadwoziach, wyposażeniu czy przestronności, od samochodów dla rodziny oczekuje się przede wszystkim bezpieczeństwa zapewnianego całej rodzinie, odpowiedniego komfortu jazdy oraz dużego bagażnika do wożenia wózków, zakupów, fotelików i innych bagaży.

Jaki samochód rodzinny? Prezentujemy 3 propozycje

Poniżej prezentujemy nasze propozycje najlepszych samochodów rodzinnych, które zapewnią niezbędne wyposażenie oraz warunki do bezpiecznego i komfortowego wożenia dzieci, dojeżdżania do pracy i sklepu, a nawet podróżowania.

Peugeot 308 SW Kombi

Zastanawiasz się, jaki samochód rodzinny kupić? Wciąż znaczna część kierowców poszukujących najlepszego auta dla rodziny, wybiera kombi. Nic dziwnego. Nadwozie to oferuje wysoki komfort podróży, zapewniając jednocześnie ogromną przestrzeń załadunkową, która idealnie sprawdzi się do wożenia bagaży, wszelkich dziecięcych akcesoriów, a nawet materiałów budowlanych, o ile jesteś w trakcie remontu lub wykańczania wnętrza.

Peugeot 308 SW to jedno z ciekawszych kombi obecnych na rynku. Oferuje szeroką gamę silników – od benzynowego 1.2 Puretech o mocy 110 KM po wysokoprężny 1.5 BlueHDI zapewniający 130 KM pod maską. Projektując to auto francuscy inżynierowie postawili przede wszystkim na komfort – żwawe i oszczędne jednostki napędowe, przestronność wnętrza oraz dużą liczbę różnorodnych systemów wspierających kierowcę.

Szukasz leasingu Peugeota 308 SW? Sprawdź nasz konfigurator!

Volvo V60 Kombi

Volvo V60 w wersji kombi to bez wątpienia dobre auto dla rodziny, które zagwarantuje nie tylko najwyższy poziom komfortu i prestiż, ale również praktyczność i funkcjonalność godne skandynawskiej marki. Ten idealny wręcz samochód dla rodziny wyposażony został w wiele benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych o mocy od 150 do 254 KM.

60-tka to bez wątpienia jedno z najładniejszych kombi na rynku. Masywny i jednocześnie minimalistyczny design idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Do tego należy doliczyć mnóstwo innowacyjnych systemów wspierających kierowcę oraz gwarantujących najwyższy poziom komfortu, doskonałe wyniki w testach bezpieczeństwa oraz pojemny bagażnik czyniący z auta wyjątkowo uniwersalny i praktyczny pojazd.

Zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym Volvo V60? Kliknij tutaj, by skonfigurować swoje auto.

Volvo XC60 SUV

SUV-y stają się coraz popularniejsze głównie wśród segmentu aut rodzinnych. Są przestronne, bezpieczne i niesamowicie komfortowe, co powoduje, że można uważać je jako aktualnie najlepsze samochody rodzinne.

Nowe Volvo XC60 oferuje bogate wyposażenie, najwyższy poziom bezpieczeństwa, nieziemski wręcz komfort i wygodę podróżujących, a także mnóstwo nowoczesnych technologii dbających o kierowcę oraz pasażerów.

Pod jego maską znajdziemy silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 150 do 250 KM, a ogromna liczba dostępnych konfiguracji i modeli wyposażenia sprawia, że bez wątpienia każda osoba poszukująca rodzinnego SUV-a znajdzie coś dla siebie. Z tego też względu samochód ten jest jednym z bestsellerów Volvo i najchętniej wybieranym SUV-em przez Polaków.

Gotów na leasing Volvo XC60? Dostosuj konfigurację i parametry umowy z Carsmile.

 

 

Carsmile Blog
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
lub podaj Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.