Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Dostawczaki przez internet. Carsmile PRO, czyli finansowanie bez wychodzenia z domu
21
lip 2021

Carsmile PRO to prosty sposób, aby stać się użytkownikiem samochodu dostawczego, niezależnie od tego czy wybierzemy leasing, wynajem długoterminowy czy też kredyt. W ofercie jest wiele aut dostawczych, a nawet spersonalizowane do potrzeb klientów zabudowy. Carsmile PRO ma też samochody dostawcze z bardzo szybką dostępnością!

Carsmile jest obecnie częścią globalnej firmy OLX i zajmuje się różnymi formami finansowania nowych samochodów. W firmie zwykło się mówić, że jest to robione „inaczej”. Od pandemii w Carmile bardzo wzrosła sprzedaż samochodów dostawczych. Nowy trend na rynku spowodował, że firma zdecydowała się na stworzenie platformy Carsmile PRO, która jest dedykowana tylko i wyłącznie dla samochodów dostawczych. To tutaj można znaleźć najświeższe oferty, ale Carsmile PRO to coś więcej niż tylko platforma finansowania samochodów dostawczych.

 

Znajdziemy coś dla Ciebie

Podstawowym założeniem jest to, że Carsmile PRO może sfinansować każde auto dostawcze. Lepiej może byłoby napisać – auto dostawcze z każdą zabudową. To klient zgłasza się tutaj z zapytaniem, a Carsmile dzięki współpracy z firmami od zabudów może zaproponować różne opcje Możecie więc wybierać nie tylko zwykłe furgony różnej wielkości, ale też zamówić food truck, czy też małą śmieciarkę. Do tego Carsmile PRO daje duże możliwości wyboru finansowania każdego z tych modeli. Tradycyjnie jest tutaj dostępny leasing i kredyt ale także wizytówka firmy, czyli wynajem długoterminowy. Ta ostatnia opcja każdorazowo zawiera w podstawowym pakiecie finansowanie serwisów oraz napraw (także po zakończeniu gwarancji, o ile jest ona krótsza niż okres najmu) oraz dwa komplety opon. Do tego nie płacicie za ich wymianę dwa razy w roku oraz przechowywanie nieużywanego kompletu. W miesięcznej opłacie abonamentowej można zawrzeć także pełen pakiet ubezpieczeń OC i AC, a także usługę assistance. Co ważne na stronie Carsmile PRO można zmieniać parametry i sprawdzać ceny w zależności od nich.

 

Bez wychodzenia z domu

Carsmile PRO jako jedna z nielicznych firm na świecie pozawala na wynajęcie, kredyt lub leasing dostawczaka bez wychodzenia z domu. Wszelkich formalności można tu bowiem dokonać przez telefon i internet. Po kontakcie z doradcami, specjalnie dedykowanymi do tego projektu, sprawdzana jest zdolność klienta oraz ustalane wszelkie szczegóły. Doradcy potrafią dobrać auto do konkretnych wymagań klienta, albo sprawdzić jakie są możliwości finansowania pojazdu, który wybrał klient. To ostatnie dotyczy przede wszystkim specjalistycznych zabudów, ale oczywiście nie tylko. Bardzo dobrym wyborem jest korzystanie z obecnych promocji, które oferuje firma. To dotyczy oczywiście przede wszystkim furgonów, które są najpopularniejsze i poza wyborem wielkości nie wymagają wielkiej konfiguracji. To one kupowane są przez Carsmile PRO w większej liczbie, co sprawia, że mają bardzo atrakcyjne ceny wynajmu, leasingu oraz kredytu.

 

Unikatowa oferta

Ta oferta jest unikatowa także z jeszcze jednego powodu. Pewnie zdajecie sobie sprawę, czemu np. Mercedes kupił projekt małego auta dostawczego od Renaulta i sprzedaje Kangoo pod swoją marką? To proste trzeba mieć pełną ofertę. A co byście powiedzieli, gdyby w jednym salonie były dostawczaki z całego rynku. To samo miejsce zamówienia dostawczego Forda i Fiata? Czemu nie, w Carsmile PRO mamy przecież salon wielomarkowy. W tej chwili składają się na niego takie marki jak: Citroen, Fiat, Ford, Peugeot, Mercedes, Opel, Renault oraz Volkswagen. A to oznacza, że obok małych furgonów znajdziecie u nas także te największe. Do tego wybierać można wśród dostawczaków 3-osobowych, brygadowych i tych do przewozu osób. Poniżej kilka przykładów bardzo dobrych cen wynajmu konkretnych modeli, które obecnie dostępne są niemalże od ręki.

Ford Transit Furgon

Duży dostawczak Forda ma w tej chwili bardzo korzystne ceny. Polecamy wersję 350 L3H2, którą w najmie na 36 miesięcy możecie bez wpłaty własnej wynająć za 1434 zł netto miesięcznie. Piszemy tu o pakiecie, w którym to Carsmile PRO płaci za serwisy, naprawy oraz za dwa komplety opon: zimowe i letnie (w cenie dwie wymiany w roku oraz przechowywanie nieużywanego kompletu). Oferowany w tym finansowaniu Transit ma 105-konny silnik Diesla, ale w ofercie są także wersje 130-konne. Każda z nich może być także leasingowana oraz finansowana kredytem.

Opel Vivaro L2H1

Wyjątkowo dobre ceny ma także w tej chwili Opel Vivaro, zwłaszcza w popularnej wersji L2H1 (producent określa ją także jako Extra Long). W Carsmile PRO możecie wybierać wersję 3-osobową, czyli klasyczny furgon, 6-osobową brygadówkę oraz 9-osobowego busa. Opel napędzany jest 122-konnym dieslem o pojemności 2.0, ale Carsmile PRO ma również odmianę 1.5 diesel o zbliżonej mocy, w przypadku której producent podaje niższe spalanie. 1593 zł netto to cena raty za Vivaro 2.0 d, przy założeniu, że wynajmujecie je na okres trzech lat, bez wpłaty własnej. W pakiecie są darmowe naprawy, serwisy oraz dwa komplety opon. Po dodaniu opcji pełnego pakietu OC i AC oraz assistnace, koszt miesięcznej raty wzrasta do 1872 zł netto.

Renault Express Van

Renault Express Van to najtańszy dostawczak tych gabarytów. Model oparty jest na Dacii Dokker i można go określić jako handlowego następcę rumuńskiego modelu. W ofercie Carsmile PRO znajdziecie zarówno wersję benzynową, jak i wysokoprężną. Renault Express Van jest dostępny niemalże od ręki, a to oznacza, że możecie go odebrać już w lipcu lub sierpniu, w zależności od wersji. To spory ewenement na rynku, na którym brakuje samochodów dostawczych dostępnych od zaraz, a biznes przecież nie będzie czekać!

 

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.