Osoba fizyczna
Na firmę
Nasz doradca porówna dla Ciebie wybrane samochody
Możemy porównać dla Ciebie jednocześnie maksymalnie 3 oferty, przejdź do porównania.
Dodaj przynajmniej 2 oferty, które mamy dla Ciebie porównać.
Wpis
Auta z niską ratą leasingu!
28
lut 2024

Carsmile od wielu już lat dostarcza Wam samochody w leasingu i wynajmie długoterminowym. Mimo rosnących cen nowych samochodów, wciąż ma w ofercie tanie pojazdy, nawet takie, które przy pewnych założeniach kosztują mniej niż tysiąc złotych netto. Zapraszamy na top najtańszych aut Carsmile.

Nowe auta są coraz droższe, wszyscy o tym wiemy i to odczuwamy. Być może nie pamiętacie, ale na początku pandemii, eksperci Carsmile mówili o tym, że na rynku będzie coraz drożej i drożej. Wtedy wielu oburzało się – jak to możliwe, przecież popyt spada, nikt nie jeździ i auta powinny być tańsze. Niestety okazało się, że ceny aut poszybowały. Stało się tak nie tylko dlatego, że ciężko było kupić do nich podzespoły, ale przede wszystkim dlatego, że nowe auta muszą spełnić coraz więcej norm, zarówno tych ekologicznych jak i tych dotyczących systemów bezpieczeństwa – to ostatnie bardzo mocno podnosi ceny najtańszych samochodów. Na szczęście, jak się okazuje, wciąż da się znaleźć w ofercie Carsmile auta z niską ratą leasingową. Dodajmy, że jest to stan na koniec lutego 2024 roku, ale nawet gdy czytacie ten tekst później warto zajrzeć na:
https://carsmile.pl/
po najnowsze promocje.

KIA Picanto

https://carsmile.pl/oferta/kia/picanto/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Taniej się już nie da! Ten model w wersji 1.0 w spece wyposażeniowej M możecie mieć już za 876 zł netto miesięcznie w leasingu na 60 miesięcy. Wkład włąsny w tym wypadku to 5,5 tys. zł netto a kwota wykupu wynosi 10 tys. zł netto. Oferowany prze Carsmile miejski model dysponuje silnikiem o mocy 67 KM i manualną skrzynią biegów. Cena katalogowa tego modelu to 62 400 zł. Auto posiada lakier metalizowany, automatycznie włączane światła awaryjne na wypadek gwałtownego hamowania (ESS), bluetooth z zestawem głośnomówiącym do telefonu, elektryczne, progresywne wspomaganie układu kierowniczego, regulacja kolumny kierownicy w pionie oraz wysokości fotela kierowcy, elektrycznie sterowane szyby drzwi przednich i tylnych, komputer pokładowy z wyświetlaczem 2,6-calowym oraz wiele systemów bezpieczeństwa.

Fiat 500

https://carsmile.pl/oferta/fiat/500/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Lata mijają a ten model wciąż jest na szczycie… zwłaszcza gdy jest to szczyt najtańszych propozycji finansowych. Fiat 500 Hybrid w tej chwili w leasingu oznacza ratę 889 zł netto miesięcznie. Ponownie mowa tu o leasingu na 60 miesięcy, tym razem z wkładem własnym 7500 zł netto i wykupem o wartości 11 tys. zł netto. Mowa tu o pięćsetce z silnikiem o mocy 70 KM, który wsparty jest niewielką hybrydą. Model ten ma manualną skrzynię biegów. Na wyposażeniu oferowanego przez Carsmile Fiata znajdziecie m.in.: lakier metalizowany, felgi aluminiowe, manualną klimatyzację, tempomat, kurtynowe poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy z dwoma programami pracy.

Mitsubishi Space Star

https://carsmile.pl/oferta/mitsubishi/space-star/hatchback-leasing-wynajem-dlugoterminowy

Kolejny model segmentu A, który możecie mieć w niskiej racie leasingu – Mitsubishi Space Star możecie mieć za 952 zł netto miesięcznie w leasingu na 60 miesięcy. W tym wypadku wkład własny to 6500 zł netto, a wartość wykupu wynosi 11 tys. zł netto. Mowa tu owersji 1.2 AS&G z silnikiem o mocy 70 KM i manualną skrzynią biegów. Wyjściowo ten model kosztuje 72 290 zł i ma na pokładzie m.in.: lakier metalizowany, czujnik deszczu, zmierzchu, kamerę cofania, skórzaną kierownicę i gałkę zmiany biegów, komputer pokładowy, tuner cyfrowy, stację multimedialną z 7-caslowym ekranem dotykowym, Android Auto i Apple Car Play, centralny zamek z pilotem oraz światła do jazdy dziennej.

Chcesz poznać naszą aktualną ofertę nowych samochodów?
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód według Twoich potrzeb.