> Bezpłatnie dostarczamy pod dom <

> Bezpłatnie dostarczamy pod dom <

Dla kogo
Rodzaj umowy
Rata do
LEXUS NX SUV
1277
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
LEXUS UX Crossover
1807
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
LEXUS IS Sedan
1501
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
LEXUS ES Sedan
1831
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód
Skontaktuj się z nami!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Możesz też do nas zadzwonić:
+48 22 113 43 43
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. (zobacz pełną treść)
Poszukują Państwo atrakcyjnej formy finansowania samochodu? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Carsmile. Dysponujemy szerokim asortymentem wszystkich dostępnych na polskim rynku modeli samochodów marki Lexus. Zapewniamy elastyczne możliwości konfiguracji – zarówno aut, jak i umowy leasingowej lub wynajmu długoterminowego. Próżno szukać lepszej oferty na rynku. Nasze doświadczenie oraz atrakcyjna oferta pozwolą Państwu z łatwością dopasować model samochodu do osobistych wymagań, preferencji oraz potrzeb. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Za produkcję luksusowych samochodów marki Lexus odpowiada japoński koncern motoryzacyjny Toyota Motor Corporation założony w 1989 roku. Pierwszym lexusem, który pojawił się na rynku, był wyprodukowany w 1989 roku model Lexus LS 400. Zaraz po nim zaprezentowano model ES 250, w 1991 model SC 300, a dwa lata później limuzynę GS 300. Do nieprodukowanych już modeli zaliczyć należy serie: SC, LFA, HS oraz GS. Obecnie Lexus produkuje jedynie 12 modeli samochodów.
Marka Lexus kojarzona jest przede wszystkim z luksusem oraz najwyższą jakością. Z tego też względu próżno szukać wśród produkowanych obecnie modeli hatchbacków, kombi lub VAN-ów. Lexus skupia się głównie na produkcji sedanów, takich jak modele: CT, IS, LS czy ES, Crossoverów: UX, NX, RX, RX L, SUV-ów: LX i GX, a także samochodów sportowych z nadwoziem typu coupe: RC i LC. W ofercie Carsmile znajdą Państwo wszystkie produkowane obecnie lexusy w dowolnych konfiguracjach.
Chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty leasingu lub najmu długoterminowego w Carsmile? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzą na Państwa pytania. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.