Nowy samochód w czasach COVID-19? Poradnik >>

Nowy samochód w czasach COVID-19? Poradnik >>

Dla kogo
Rodzaj umowy
Rata do
Promocja
JAGUAR E-Pace SUV
1662
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
JAGUAR XF Sedan
2650
2387
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
JAGUAR I-Pace SUV
5331
4846
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Wyprzedaż
JAGUAR F-Pace SUV
2614
2273
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód
Skontaktuj się z nami!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Możesz też do nas zadzwonić:
+48 22 113 43 43
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. (zobacz pełną treść)
Poszukujesz zewnętrznego finansowania firmowego pojazdu na atrakcyjnych warunkach? Już dziś sprawdź ofertę najnowszych modeli samochodów marki Jaguar przygotowaną przez Carsmile. Dysponujemy wszystkimi dostępnymi modelami Jaguarów w każdej konfiguracji dostępnej na europejskim rynku. Nie zwlekaj i już dziś wybierz finansowanie dostosowane do siebie i swoich potrzeb. Początki marki Jaguar sięgają 1922 roku, kiedy to William Lyons założył przedsiębiorstwo Swallow Sidecar Company. Początkowo firma produkowała wózki boczne do motocykli, a później skupiła się na produkcji aluminiowych nadwozi na potrzeby innych brytyjskich marek samochodów. Firma zmieniła nazwę na SS Cars LTD, a pierwsze auto wyprodukowała w 1935 roku. Był to Jaguar SS100. II wojna światowa spowodowała, że firma rozpoczęła produkcję przyczepek motocyklowych dla wojska, jednak po zakończeniu globalnego konfliktu Jaguar powrócił do produkowania luksusowych i sportowych aut. W 1948 roku firma zaprezentowała model XK120 o mocy 160 KM, a w 1955 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję bardziej przystępnych cenowo aut – modeli Mark I oraz Mark II. W latach 60. XX wieku firma przejęła Daimler Motor Company, a w roku 1966 połączyła siły z British Motor Corporation. Od 1984 roku Jaguar odłączył się od koncernu, a w 1989 roku marka przejęta została przez Forda, którego sprzedał w 2008 roku indyjskiemu koncernowi Tata Motors.
Jaguar od początku koncentrował się na produkcji luksusowych limuzyn oraz sportowych aut zarezerwowanych dla najbardziej zamożnych kierowców. Zgodnie z tym zamysłem powstawały limuzyny SS1, SS100, XK120, bardziej przystępne cenowo modele Mark VII, I oraz II, E-Type, XJ6, XJ12, XJ1S, X220, XK, XJ8 czy S-Type. Po 2000 roku marka rozpoczęła produkcję m.in. modeli X-Type, XF, F-Pace, E-Pace czy I-Pace.
Brytyjski producent słynie z produkcji przede wszystkim wysokiej jakości luksusowych aut, które wpasowują się w potrzeby najbardziej wysublimowanych gustów kierowców. Dlatego też w ofercie firmy dominują przede wszystkim coupe, kabrioletów, sedanów, a także crossoverów.
Sprawdź świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dopasuj wymarzony model Jaguara do osobistych preferencji. Masz pytania dotyczące oferty samochodów lub ich finansowania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojej firmy. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.