Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Yamaha to japoński koncern założony w 1887 roku przez Torakusu Yamahę. Początkowo firma zajmowała się produkcją instrumentów muzycznych. Produkcja motocykli z logo Yamaha rozpoczęła się w 1955 roku, gdy utworzono firmę Yamaha Motor Company. Obecnie producent kontynuuje swoją działalność na obydwu rynkach – motoryzacyjnym oraz muzycznym, wciąż odnosząc sukcesy na każdym z nich.
Modele motocykli Yamaha to propozycje skierowane do szerokiego grona odbiorców. Można wśród nich znaleźć motocykle klasy Supersport w pojemnościach od 125 cm3 – Yamaha R125 – do najpotężniejszych maszyn o pojemności 998 cm3 i mocy 200 KM – Yamaha R1M. Pomiędzy nimi znalazły się także motocykle sportowe o pośrednich parametrach, takie jak m.in. R3, R6 czy R7. Yamaha oferuje także motocykle typu Hyper Naked – modele oznaczone symbolem MT, dostępne w pojemnościach od 125 cm3 do 998 cm3. W tej klasie producent przygotował takie motocykle jak m.in.: MT-03, MT-07 czy MT-10 SP. Motocykle Yamaha klasy Sport Touring to modele: Tracer 7 oraz Tracer 9. Każdy z nich jest dostępny również w wersji GT przystosowanej do pokonywania najdalszych tras. Turystyczny model klasy Adventure w ofercie producenta to Yamaha Terene 700 występujący również w dwóch wersjach specjalnych: Rally Edition oraz World Raid. Gama modeli Yamaha obejmuje także szeroki wybór motocykli Cross przeznaczonych do użytku poza drogami publicznymi. To modele serii YZ takie jak: YZ250 czy YZ450. Yamaha oferuje także motocykle enduro, przeznaczone do jazdy zarówno na asfalcie, jak i w terenie – WR250F czy WR450F.
Marka Yamaha specjalizuje się w produkcji motocykli klas: Supersport, Hyper Naked, Sport Touring, Adventure, oraz Cross. Wśród jednośladów Yamaha znalazły się również skutery sportowe – modele XMAX oraz TMAX, a także skutery miejskie NMAX. Producent ma w swojej ofercie też skutery śnieżne, skutery wodne oraz łodzie, a także silniki do łodzi. Dostępne są również czterokołowe pojazdy Yamaha ATV oraz wózki golfowe.
Oferta Carsmile obejmuje zarówno leasing, jak i długoterminowy wynajem motocykli Yamaha. Oferujemy korzystne warunki, które pozwalają wybrać sposób finansowania, a także wysokość miesięcznej raty. Dzięki temu można dopasować wielkość opłaty wstępnej, ceny wynajmu, a także wykupu. Wybierając leasing lub wynajem długoterminowy motocykli Yamaha na Carsmile, zachowujesz kontrolę nad kosztami użytkowania jednośladu.
Aby dowiedzieć się więcej o możliwości leasingu oraz wynajmu długoterminowego motocykla Yamaha na Carsmile, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dobrać najlepszą ofertę finansowania. Jeżeli chcesz porozmawiać o abonamencie lub leasingu na motocykl Yamaha, możesz również skontaktować się z naszym doradcą dzwoniąc pod numer +48 22 221 04 00.
Przykładowe ceny katalogowe motocykli Yamaha: • Yamaha R6 – od 63 000 zł, • Yamaha R1 – od 95 500 zł, • Yamaha MT-07 – od 35 000 zł, • Yamaha Tracer 9 – od 56 000 zł.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.