Filtruj
Max
Niestety, nie znaleźliśmy ofert spełniających parametry wyszukiwania.
Zmień swoje kryteria i spróbuj ponownie lub zapoznaj się z ofertami poniżej.

Charakterystyka marki

Piaggio to jeden z największych producentów motocykli na świecie. W skład koncernu Piaggio wchodzą takie marki jak m.in. Aprilia czy Gilera. Najbardziej znana linia włoskich skuterów Piaggio – zaprojektowana po raz pierwszy w 1946 roku Vespa, uzyskała status legendarnej. Skutery Vespa są prawdziwą ikoną, symbolem od lat kojarzonym z ulicami włoskich miasteczek. Uroku nadaje im styl retro, który w obecnie produkowanych modelach łączy się z nowoczesną technologią, pozwalającą na komfort i wygodę użytkowania.
Linia skuterów Piaggio Vespa obejmuje jednoślady zachowane w klasycznej formie, która od lat towarzyszy modelom Vespa. Obecnie w ofercie producenta dostępne są: Vespa Sprint, Vespa Primavera, Vespa Sei Giorni, Vespa GTS, Vespa GTS Super oraz Vespa Elettrica. W gamie modeli Vespa można znaleźć zarówno motorowery o pojemności 50 cm3, jak i jednoślady z większymi silnikami – 125 oraz 300 cm3. Skutery produkowane pod marką Piaggio mają bardziej nowoczesny design. Oferowane modele Piaggio to: Piaggio 1, Liberty, ZIP, Medley, Beverly oraz MP3. Można wśród nich znaleźć zarówno motorowery z silnikami 50 cm3, jak i mocniejsze jednoślady dysponujące pojemnością nawet 400 cm3.
Rodzaje skuterów Piaggio można podzielić na standardowe jednoślady, wśród których wyjątek stanowi model MP3. Piaggio MP3 to trójkołowiec, który pozwala zwiększyć komfort poruszania się skuterem w ruchu miejskim. Wszystkie skutery Vespa zachowują swój klasyczny, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Zarówno wśród modeli Piaggio, jak i w linii Vespa, dostępne są skutery o napędzie elektrycznym – Piaggio 1 oraz Vespa Electrica.
Oferta finansowania skuterów Piaggio/Vespa w Carsmile obejmuje leasing oraz wynajem długoterminowy. Oferujemy możliwość dopasowania wysokości raty oraz kwoty wykupu i opłaty wstępnej do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można użytkować skuter Piaggio/Vespa płacąc stałą ratę, która może obejmować również koszty ubezpieczenia oraz serwisów okresowych.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach finansowania skuterów Piaggio/Vespa w Carsmile, wypełnij formularz kontaktowy, znajdujący się w dalszej części naszej strony internetowej. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie, aby dopasować najlepsze rozwiązanie. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z doradcą, dzwoniąc pod numer +48 22 221 04 00.
Katalogowa cena skuterów Vespa Sprint rozpoczyna się od 16 500 zł za wersję z silnikiem o pojemności 50 cm3. Vespa Sprint z silnikiem 125 cm3 kosztuje w salonach od 22 500 zł. Koszt zakupu modelu Vespa Primavera 125 w salonie marki wynosi 22 500 zł. Aby kupić skuter Vespa GTS 300, trzeba wydać 27 500 zł. Elektryczna Vespa Elettrica to wydatek rozpoczynający się od 33 500 zł. Ceny elektrycznego Piaggio 1 zaczynają się natomiast od 13 500 zł. Za trójkołowy model Piaggio MP3 należy zapłacić w salonie minimum 33 500 zł.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.