Chcesz dowiedzieć się jak działa nasza usługa?
Wybierz nowe auto.
Zawsze pachnący nowością samochód prosto z salonu.
Wybierz finansowanie i czas umowy.
Zdecyduj co bardziej do Ciebie pasuje: najem czy leasing.
Wybierz elementy abonamentu.
Możesz mieć wszystko w cenie: opony, wymiany i przechowanie, ubezpieczenie OC, AC i assstance!
Wypełnij formularz, decyzję otrzymasz online!
Korzystaj z auta!
Nie zaskoczą Cię żadne niespodziewane wydatki
Na koniec wymień na nowy model lub wykup auto.
Co chciałbyś teraz zrobić?
Kontakt z doradcą
Filtruj
Max
Ofert 17
Sortuj
FORD
1 338
zł/mc
Opony + Serwis
1 118
zł/mc
Opony + Serwis
1 206
zł/mc
Opony + Serwis
1 098
zł/mc
Opony + Serwis
918
zł/mc
Opony + Serwis
6 023
zł/mc
Opony + Serwis
1 004
zł/mc
Opony + Serwis
1 853
zł/mc
Opony + Serwis
875
zł/mc
Opony + Serwis
2 409
zł/mc
Opony + Serwis
3 526
zł/mc
Opony + Serwis
1 247
zł/mc
Opony + Serwis
1 548
zł/mc
Opony + Serwis
1 006
zł/mc
Opony + Serwis
2 094
zł/mc
Opony + Serwis
922
zł/mc
Opony + Serwis
811
zł/mc
Opony + Serwis

Charakterystyka marki

Poszukujesz atrakcyjnej formy finansowania samochodu? Sprawdź bogatą ofertę Carsmile. Dysponujemy szerokim asortymentem wszystkich dostępnych samochodów marki Ford na polskim rynku. Poznaj możliwe konfiguracje Fordów oraz szczegóły leasingu lub najmu długoterminowego w Carsmile i postaw na najkorzystniejszą ofertę finansowania firmowego samochodu. Firma Ford Motor Company powstała w 1903 roku, a 5 lat później wyprodukowany został pierwszy samochód osobowy – model T. Wyposażony był w czterocylindrowy i czterosuwowy silnik o pojemności 2893 cm32 i mocy 22,5 KM. Przez 19 lat produkcji fabryka Forda wytworzyła ponad 15 milionów egzemplarzy tego modelu. Kolejny samochód – model A – pojawił się na rynku w 1927 roku. Na początku lat 50. XX wieku Ford rozpoczął produkcję Thunderbirda z silnikami V6 i V8, a w 1964 roku ruszyła produkcja Forda Mustanga. Od tego czasu Ford Motor Company regularnie wypuszczał modele samochodów osobowych cieszące się dużą popularnością zarówno na amerykańskim, jak i europejskim rynku.
Amerykańskie przedsiębiorstwo Ford Motor Company jest drugim co do wielkości producentem samochodów w USA oraz piątym na świecie. W 2015 roku z fabryki Forda wyjechało ponad 6,5 mln pojazdów. Wśród samochodów marki Ford oferowanych na europejskim rynku należy wymienić modele: B-MAX, C-MAX, Cougar, Courier, EcoSport, Edge, Escort, Express, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Granada, Ka, Kuga, Maverick, Mondeo, GT, Mustang, Orion, Probe, S-MAX, Sierra, Tourneo, Transit czy Scorpo.
W ofercie firmy Ford przeważają modele o nadwoziach typu: hatchback, crossover, sedan, kombi oraz furgon. Niemniej producent na swoim koncie ma również samochody typu coupe, liftback, kabriolet, pick-up czy van.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zewnętrznego finansowania firmowych pojazdów z Carsmile. Poznaj nasze atrakcyjne warunki leasingu i najmu długoterminowego i sprawdź konfiguracje samochodów marki Ford. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.
Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Centrum Doradców
Infolinia techniczna
Serwisowanie samochodów, zgłoszanie zdarzeń drogowych
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Chcesz porozmawiać z doradcą – zadzwoń!
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Rozwiń
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.