Czy to dobry czas na nowy samochód? Sprawdź >>

Czy to dobry czas na nowy samochód? Sprawdź >>

Dla kogo
Rodzaj umowy
Rata do
FIAT 500 Hatchback
585
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
FIAT Tipo Hatchback
617
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Promocja
FIAT Tipo Kombi
683
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
FIAT Tipo Sedan
576
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Promocja
758
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Promocja
FIAT Ducato Furgon
1346
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Promocja
1003
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód
Skontaktuj się z nami!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Możesz też do nas zadzwonić:
+48 22 113 43 43
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. (zobacz pełną treść)
Sprawdź atrakcyjną ofertę leasingu i wynajmu długoterminowego Carsmile. Znajdziesz u nas niezwykle bogaty wybór wszystkich samochodów marki Fiat w każdej konfiguracji dostępnej na naszym rynku. Sprawdź szczegóły oferty leasingu i najmu długoterminowego dla firm i klientów indywidualnych i wybierz finansowanie dostosowane do swoich potrzeb. Fiat to bez wątpienia jedna z popularniejszych marek w naszym kraju. Jej historia sięga końca XIX wieku, gdy za sprawą włoskiego hrabiego w 1899 roku utworzone zostaje przedsiębiorstwo Fabbrica Italiana Automobili Torino, co po włosku oznacza fabrykę samochodów osobowych w Turynie. Pierwszym autem, jakie wyjechało z tej fabryki, był Fiat 3 ½ HP. Wyposażony był w dwucylindrowy silnik chłodzony wodą o pojemności 657 cm3 i mocy 3,5 KM. W 1905 roku Fiat miał już na swoim koncie premierę 16 aut osobowych. W 1908 roku wyprodukowane zostało 1000 egzemplarzy Fiata 1 Ficare służącego do transportu publicznego. W 1912 roku na rynku pojawił się seryjnie produkowany Fiat Zero, a w 1925 roku Fiat 506, który wyposażono w silnik o mocy 22 KM i pojemności 0,9 litra. Dostępny był on w czterech wersjach nadwoziowych: coupe, kabriolet, limuzyna, spider i torpedo. W 1936 roku rozpoczęła się produkcja legendarnego Fiata Topolino (modelu 500), który produkowany był do 1955 roku. Jego następcą był Fiat 600. W 1957 roku zadebiutował Fiat Nuova 500 wyposażony w dwucylindrowy silnik chłodzony powietrzem. W 1967 roku Fiat przejął spółki Autobianchi, OM, CMSA, a w 1969 roku stał się właścicielem Lancii i Ferrari. W latach 70. powstała spółka Fiat Auto składająca się z marek: Fiat, Autobianchi, Abarth, Ferrari i Lancia, a od 1986 roku dodatkowo Alfa Romeo.
Wśród modeli Fiatów najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju należy wymienić oczywiście Fiata 126p produkowanego od 1973 roku w zakładach w Tychach i Bielsku-Białej, a także Polonezy produkowane w FSO w Warszawie od 1978 roku. Poza tym na uwagę zasługują także Fiat Panda i Uno produkowane od lat 80. XX wieku oraz Punto, Stilo, Palio, Siena, Strada, Multipla, Seicento, Cinquecento i Lineę.
Od początków swojego istnienia Fiat produkował auta o najróżniejszych wersjach podwoziowych – od spiderów, limuzyn, kabrioletów i torpedo, bo bardziej nowoczesne hatchbacki, kombi, sedany, SUV-y, coupe, furgony czy minivany.
Szukasz atrakcyjnej formy finansowania Fiata dla siebie lub dla swojego przedsiębiorstwa? Wybierz jedną z najkorzystniejszych ofert leasingu i wynajmu długoterminowego w Carsmile. Z nami dopasujesz konfigurację auta oraz warunki finansowania. Więcej dowiesz się, kontaktując się z naszymi Doradcami. Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu: +48 22 113 43 43 oraz pod adresem e-mail: kontakt@carsmile.pl.