Czy to dobry czas na nowy samochód? Sprawdź >>

Czy to dobry czas na nowy samochód? Sprawdź >>

Dla kogo
Rodzaj umowy
Rata do
DACIA Duster SUV
773
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
666
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
DACIA Lodgy Minivan
819
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
DACIA Logan Kombi
699
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
DACIA Logan Sedan
635
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Promocja
757
/mies
W cenie abonamentu
SERWIS I OPONY
Szczegóły oferty
Skontaktuj się z nami
i wybierz nowy samochód
Skontaktuj się z nami!
Podaj swoje dane, a poinformujemy Cię o szczegółach oferty samochodów w abonamencie i leasingu.
Możesz też do nas zadzwonić:
+48 22 113 43 43
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00.
Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej ze strony Carsmile S.A.
Dziękujemy za zostawienie swoich danych. Skontaktujemy się z Tobą bezzwłocznie
Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. (zobacz pełną treść)
Szukasz atrakcyjnego finansowania auta dla siebie lub do swojej firmy? Już dziś poznaj bogaty asortyment najnowszych samochodów marki Dacia oferowanych w każdej konfiguracji dostępnej na rynku. W Carsmile otrzymasz możliwie najkorzystniejsze warunki leasingu i wynajmu długoterminowego. Dacia to marka, która powstała w Rumunii w 1952 roku, a jej nazwa pochodzi od rzymskiej prowincji Dacia leżącej na terenach obecnie przynależących do Rumunii. Koncern rozpoczął działalność w fabryce w miejscowości Pitesti, w której od 1943 roku produkował części do samolotów. Od 1968 roku rumuńska firma współpracowała m.in. z Renault, produkując auta na licencji francuskiej marki. Przy współpracy z Renault Dacia stworzyła m.in. model Dacia 1300 oparty na Renault 12 i Dacia 1100 oparty na konstrukcji Renault 8. Samodzielnie Dacia stworzyła m.in. model Brasovia, Liberta i Dacia Sport. W 1976 roku rumuński koncern zerwał współpracę z Renault i rozpoczął samodzielną produkcję samochodów.
Dacia od lat 80. ubiegłego wieku wyprodukowała kilkanaście modeli aut. Wśród nich znalazła się Dacia 500 Lastun wyprodukowana na potrzeby rumuńskiego rządu. W połowie lat 90. XX wieku rozpoczęto produkcję modelu Nova, który oparty został m.in. na rozwiązaniach technologicznych zaczerpniętych z Peugeota 309. Od 2004 roku rozpoczęto produkcję Dacii Logan, a następnie premierę miały Dacia Sandero i cieszący się obecnie dużą popularnością Dacia Duster. Od 2012 roku rumuński producent przedstawił 2. generację modeli Logan i Sandero, a także zaprezentował swojego pierwszego minivana – model Lodgy, który zbudowany został na płycie Renault Grand Scenic. Za nim swoją premierę miał kombivan Dacia Dokker oparty na konstrukcji Renault Kangoo II.
Rumuński producent od początku swojego istnienia skupia się głównie na produkcji przestronnych i funkcjonalnych aut dedykowanych szerokiej grupie odbiorców. Wśród standardowych konstrukcji Dacii wymienić należy nadwozia typu: kombii, sedan, hatchback, coupe, minivan, kombivan, a także SUV.
Poznaj świetne warunki leasingu i najmu długoterminowego w Carsmile i dobierz model Dacii i skonfiguruj ją do osobistych wymagań i potrzeb. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi Doradcami, którzy zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Ciebie i Twojego biznesu. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 22 113 43 43 lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@carsmile.pl.