Jak to działa?
Zobacz, jak w 6 prostych krokach wybrać, skonfigurować i odebrać swój wymarzony samochód bez konieczności wychodzenia z domu. Przez Internet ustalisz też długość okresu najmu lub leasingu oraz wysokość wpłaty własnej. Wypróbuj to sam!
Wybierz model auta i określ typ nadwozia
Wybierz markę i konkretny model a także typ nadwozia (sedan, hatchback, kombi lub inny). W naszej ofercie znajdziesz wszystkie samochody dostępne w polskich salonach. Do wyboru są zarówno auta popularnych marek jak i samochody klasy premium.
Wybierz silnik i wersję wyposażenia
Zadecyduj, który silnik wybierasz. W naszej ofercie dostępne są nie tylko jednostki benzynowe i diesle, ale także hybrydy, a nawet samochody z fabrycznie zamontowaną instalacją LPG. Wybierz wersję wyposażenia, zaznacz dodatki, w które chcesz doposażyć swój egzemplarz, a także rodzaj napędu (na przednie koła, na tylne lub 4x4) i skrzynię (automatyczną bądź manualną).
Ustal okres umowy i wysokość raty
Ustal wysokość wkładu finansowego i zaznacz okres umowy, przez który chcesz skorzystać z najmu długoterminowego lub z leasingu. Po wpisaniu tych danych, nasz kalkulator wyliczy dla Ciebie wysokość miesięcznej raty oraz opłaty kilometrowej. Wypełnij krótki formularz i czekaj na nasz kontakt.
Podpisz umowę i odbierz swoje wymarzone auto
Kiedy wszystkie szczegóły dotyczące samochodu oraz jego finansowania są już ustalone, pozostaje dopięcie ostatnich formalności i podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu. Następny krok to odebranie samochodu i cieszenie się jego eksploatacją. Twoje wymarzone auto możesz odebrać sam od dealera lub możemy dostarczyć Ci je pod wskazany adres.
Wszystkie opłaty masz w jednej racie
Decydując się na długoterminowy najem w Carsmile, płacisz miesięczną ratę oraz opłatę za przejechane kilometry i o nic nie martwisz. W cenie masz: pełny pakiet ubezpieczeniowy (OC+AC+NNW+Assistance), opony letnie oraz zimowe (wraz z sezonowymi wymianami i przechowywaniem), przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek i piór wycieraczek), auto zastępcze, a także dostęp do panelu klienta z aktualnymi kosztami i statystykami auta.
Wymiana na nowe lub wykup auta po zakończeniu umowy
Po zakończenie umowy najmu lub leasingu masz do wyboru między innymi wykup samochodu lub wymianę go na inny, nowszy, lepiej wyposażony i jeszcze bezpieczniejszy model.